... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Avenger
Príspevky: 2367
Registrovaný: 22.10.2011
Auto: E46 320i 110kw
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin

Re: Neseriozni predajcovia

Štvrtok, 14. Februára 2013, 16:49

Pokial viem tak reklamaciu riesit chcel , dokonca si nasiel aj typka cez klub.....o robote ani nevravim za tie prachy to malo trosku inak vyzerat si myslim, Vreco je seriozny chalan a nema dovod si vymyslat....nehovoriac o tom ako dlho tam auto mal ....
---------------
Aerodynamics are for people who can’t build engines. – Old Enzo
-----------------
Doska na cibulu
 
Užívateľov profilový obrázok
cretino
Príspevky: 1903
Registrovaný: 13.7.2009
Auto: ..kombik :)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: DS, BA

Re: Neseriozni predajcovia

Štvrtok, 14. Februára 2013, 17:23

..reklamovat chcel, alebo reklamoval - to su podla mna 2 diametralne odlisne veci :roll:

ako nie som na strane nikoho momentalne, ale to, ze niekto nezdviha telefon nie je dovodom na to, aby to tak nechal.. Robota za 700€ je na <> tak sadnem do auta, pridem tam a dohodnem sa osobne lebo viem, ze na tu opravu mam narok. Ako nic v zlom Vreco, ale ked si mal pri reklamacii taky pristup k veci ako tu so zverejnovanim mena daneho clena a rozpravockach okolo "klubovych polobohov" a podobne nezmysli, tak sa teda vobec necudujem, ze sa to nevyriesilo.
Nesudim nikoho, ale podla toho, co je tu napisane mam dojem, ze sa urobila nekvalitna/hnusna/skolacka/otrasna/.... robota, ty si si auto prevzal, ohladne reklamacie si sa nikam nedovolal, osobne si to nesiel riesit a teraz po roku tu napises ze je to cele dojebabrane..

tak neviem, bude asi dobre pockat si na vyjadrenie druhej strany..

inak, uz sme tu mali jeden pripad jedneho z tych "klubovych polobohov" s x tisic prispevkami z TN kraja co ojebaval s diskami a inymi vecami, takze stat sa dnes moze hocico a bolo by dobre toto vyriesit si myslim
F11 525d
E70 35d
 
Užívateľov profilový obrázok
slevin
Príspevky: 1857
Registrovaný: 29.4.2010
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Senec

Re: Neseriozni predajcovia

Piatok, 15. Februára 2013, 10:36

tusil som ze sa objavi tento nick :)
M36R
F11 525xd
next car: radical sr3
skr 2:33.847 onboard
 
Lil_Ego
Príspevky: 493
Registrovaný: 22.9.2008
Auto: Hrdzavý kýbeľ
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin city

Re: Neseriozni predajcovia

Piatok, 15. Februára 2013, 15:48

A preco si to tusil ?? Ak smieme vediet ked nie tak aspon ss dik...
LSD hrkalka
 
Užívateľov profilový obrázok
mys_iak
Príspevky: 3303
Registrovaný: 14.3.2009
Auto: Bmw F31 316d
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: SG, Schweiz

Re: Neseriozni predajcovia

Piatok, 15. Februára 2013, 20:32

zeby INSCENE?
Bmw F31 316dAT
ex: e61 530iA+LPG
e36 320Ci+LPG
e39 530dAT
e46 320dT
e91 320d
 
Patqooo

Re: Neseriozni predajcovia

Piatok, 15. Februára 2013, 21:10

jj presne on ... Dalsi dokaz, ze sa netreba riadit poctom prispevkov ...
 
PetoK
Príspevky: 9692
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Neseriozni predajcovia

Piatok, 15. Februára 2013, 21:24

Kua to nevie nikto normálne napísať ČO sa vlastne stalo a AKO a KTO je za tým ? Si tu pripadám niekedy jak u debilov na dvore... to sa ho kur.va bojíte, alebo čo? Nech to celý klub vidí... takisto by bolo vhodné aby sa k tomu vyjadrila aj druhá strana... :thumbup:
 
Užívateľov profilový obrázok
mys_iak
Príspevky: 3303
Registrovaný: 14.3.2009
Auto: Bmw F31 316d
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: SG, Schweiz

Re: Neseriozni predajcovia

Piatok, 15. Februára 2013, 21:36

PetoK napísal:
Kua to nevie nikto normálne napísať ČO sa vlastne stalo a AKO a KTO je za tým ? Si tu pripadám niekedy jak u debilov na dvore... to sa ho kur.va bojíte, alebo čo? Nech to celý klub vidí... takisto by bolo vhodné aby sa k tomu vyjadrila aj druhá strana... :thumbup:

neviem ja sa nebojim :D len sa mi to tu nechce hladat... ale bol rozoberany aj tu v topicu ;)

zda sa mi ze viackrat... ja si pamatam len nejake gumy pouzivane predane a po nahodeni na disk sa zistilo ze su zlomene nejak pozdlzne na os rotacie... cize neopravitelne
Bmw F31 316dAT
ex: e61 530iA+LPG
e36 320Ci+LPG
e39 530dAT
e46 320dT
e91 320d
 
Užívateľov profilový obrázok
slevin
Príspevky: 1857
Registrovaný: 29.4.2010
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Senec

Re: Neseriozni predajcovia

Sobota, 16. Februára 2013, 07:44

Lil_Ego napísal:
A preco si to tusil ?? Ak smieme vediet ked nie tak aspon ss dik...

Asi som mal len stastie ze som sa trafil :)
PetoK napísal:
Kua to nevie nikto normálne napísať ČO sa vlastne stalo a AKO a KTO je za tým ? Si tu pripadám niekedy jak u debilov na dvore... to sa ho kur.va bojíte, alebo čo? Nech to celý klub vidí... takisto by bolo vhodné aby sa k tomu vyjadrila aj druhá strana... :thumbup:

Vsak tu mas vsetko napisane. Je tu ze co sa stalo, komu a skym. Comu nerozuzumies?
Akurat sa este druha strana nevyjadrila.
M36R
F11 525xd
next car: radical sr3
skr 2:33.847 onboard
 
Užívateľov profilový obrázok
Avenger
Príspevky: 2367
Registrovaný: 22.10.2011
Auto: E46 320i 110kw
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin

Re: Neseriozni predajcovia

Sobota, 16. Februára 2013, 10:06

Neviem preco spominate Inscena ked on sem ani nechodi, terba citat cele nie len posledne prispevky, Inscene je nepochybne ojebavac podla toho co tu bolo pisane skor ale ked som snim riesil par veci tak bol urcite serioznejsi ako spominany dotycny :wink:
---------------
Aerodynamics are for people who can’t build engines. – Old Enzo
-----------------
Doska na cibulu
 
Užívateľov profilový obrázok
Slavino
Príspevky: 753
Registrovaný: 2.10.2012
Auto: F31LCI 320xDrive
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: Neseriozni predajcovia

Sobota, 16. Februára 2013, 14:19

tiey by som rad v kratkosti upozornil na jedeho mladika,ktory mi predal 19ky OZ Classa za 750 ecok....nakoniec som pri prezuvani tych 11 rocnych zje.anych gum zistil,ze 2 disky su trochu a 2ks markatne krive...nebudem sa rozpisovat sem ako to pokracovalo,jeho reakcie a nazory...ak to niekoho detailne zaujima,kludne napisem do PM celu story...odmietol zaplatit aspon 100 ecok za rovnanie s dalsimi trapnymi vyhovorkami,tak som sa apson rozhodol mu spravit reklamu tu a aj na bazosi,kde predava rozne veci...mozno tu ma aj konto,ale to je mi fakt uz ukradnute,nechce si mi riesit debila za dolsova drobne,alebo si vyrabat problemy tym,ze by som mu nejak skodil...toto je pre mna dostatocna satisfakcia...tak ze sa jedna o chalana menom MICHAL,byva v BA v Istopolise,zo zadnej strany...a tel.c.: 0903648585
odporucam sa mu vyhnut...
 
Užívateľov profilový obrázok
banned
Príspevky: 765
Registrovaný: 21.10.2012
Kraj: Bratislavský

Re: Neseriozni predajcovia

Štvrtok, 21. Februára 2013, 22:34

Slavino napísal:
tiey by som rad v kratkosti upozornil na jedeho mladika,ktory mi predal 19ky OZ Classa za 750 ecok....nakoniec som pri prezuvani tych 11 rocnych zje.anych gum zistil,ze 2 disky su trochu a 2ks markatne krive...nebudem sa rozpisovat sem ako to pokracovalo,jeho reakcie a nazory...ak to niekoho detailne zaujima,kludne napisem do PM celu story...odmietol zaplatit aspon 100 ecok za rovnanie s dalsimi trapnymi vyhovorkami,tak som sa apson rozhodol mu spravit reklamu tu a aj na bazosi,kde predava rozne veci...mozno tu ma aj konto,ale to je mi fakt uz ukradnute,nechce si mi riesit debila za dolsova drobne,alebo si vyrabat problemy tym,ze by som mu nejak skodil...toto je pre mna dostatocna satisfakcia...tak ze sa jedna o chalana menom MICHAL,byva v BA v Istopolise,zo zadnej strany...a tel.c.: 0903648585
odporucam sa mu vyhnut...

No, pozrel som podla cisla na bazosi a musim trosku viny hodit aj na teba, dostal si zlavu z povodnej sumy - chalan vobec nemusi klamat, ze ich mal na aute a vobec netriasli aj ked boli krive - ja som mal tak isto vsetky 4 disky krive a auto netriaslo ani tuk, z toho jeden bol dost pokruteny, ostatne tak, ze nebolo ani vidno okom, az na vyvazovacke, takze o tom nemusel vediet. Sorry, ale ratat si pohonne hmoty a tvoj DRAHOCENNY cas pri oprave/rovnani elektrnov (t.j. otvorit kufor, hodit ich do auta a u niekoho vylozit a o par dni ist pre hotove dist), tak to si zabil a to by malo ist na tvoje triko, s pouzitymi elektronmi je to vzdy loteria, najma vacsie rozmery a na nasich cestach, s tym tak nejak normalne pocitam vzdy ked kupujem nie nove disky. Aj v pneuservise kolkokrat ked je iba mierne krivy disk mi povedia, ze to netreba ani rovnat, lebo to nebude citit na aute, tak to vzdy dam rovnat, takze opakujem, triast mu nemuseli naozaj, do nahrady za opravu je priam neslusne ratat si drahocenny cas a palivo za cestu do servisu kde to opravia, nekupujes nove, ale bazarove disky, a keby boli uplne pokrutene tak to musis aj okom vidiet - tvoja chyba, ze si si nepozrel na mieste, aj ked bola tma, kruh od dojebaneho kruhu spoznas hadam :lol:
banned... ...connecting people :)
 
Užívateľov profilový obrázok
mys_iak
Príspevky: 3303
Registrovaný: 14.3.2009
Auto: Bmw F31 316d
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: SG, Schweiz

Re: Neseriozni predajcovia

Štvrtok, 21. Februára 2013, 22:43

banned... ale ak viem a som si vedomi ze predavam nieco dojebane tak tomu dam aj taku cenu nech su oba strany spokojne ;)
Bmw F31 316dAT
ex: e61 530iA+LPG
e36 320Ci+LPG
e39 530dAT
e46 320dT
e91 320d
 
antonov
Príspevky: 66
Registrovaný: 17.3.2011
Auto: e65 730d 2007
Kraj: Bratislavský

Re: Neseriozni predajcovia

Štvrtok, 21. Februára 2013, 22:46

banned napísal:
do nahrady za opravu je priam neslusne ratat si drahocenny cas a palivo za cestu do servisu kde to opravia, nekupujes nove, ale bazarove disky, a keby boli uplne pokrutene tak to musis aj okom vidiet - tvoja chyba, ze si si nepozrel na mieste, aj ked bola tma, kruh od dojebaneho kruhu spoznas hadam :lol:

Ak niekto niečo predáva, má upozorniť na vady, a keď neupozorní, hoc aj aj preto, že o nich nevie, je to jeho smola.
Palivo a čas sú úplne oprávnené náklady. Keď mi provider vypol o deň skôr internet a na infolinke sa tvárili, že nepoznám zákony, tak som im to pekne zrátal - musel som ísť do kancelárie pre GSM modem, a provider mi zaplatil naftu a opotrebenie auta. Stálo ho to toľko, čo som mu platil za mesiac pripojenia. Takže závisí, ako sa k tomu druhá strana postaví - keď začne chytračiť, tak sa jej to môže predražiť.
Naposledy upravil/-a antonov v Štvrtok, 21. Februára 2013, 22:50, upravené celkom 1 krát.
e65 730d 2007
ex e36 325tds 1995
 
Bikemann

Re: Neseriozni predajcovia

Piatok, 22. Februára 2013, 01:52

pisete tu len same blbosti, ale nic konkretne. Inscene a ojebavac? no ja neviem, uz som od neho kupoval zopar veci, poznam ho uz nejaky ten rok a nezda sa mi ze by ojebaval.
Poslal mi minuly rok pneu, zdali sa mi viac zodrate ako na foto, tak som mu volal ci mu to mozem poslat spat, povedal ze nie je problem..
Radsej sem piste konkretne fakty a nieco konstruktivne a nie len jedna babka povedala.....

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 47 neregistrovaných