... všetko o BMW ...

obchodna sekcia
 
skorica
Autor témy
Príspevky: 52
Registrovaný: 12.3.2012
Kraj: Košický

bmw e34 524td problem zo startovanim

Nedeľa, 9. Decembra 2012, 01:35

zdravim vie mi niekto poradit preco mi nechce pastorok sa vysuvat ?...je tam druhy starter ...prvy prvom sa rozsypala cievka a uhliky...ked startujem nevysunie sa ked zacne slabnut baterka zrazu sa vysunie a zacne tocit bez problemov ale uz nema taku silu aby nastartoval motor ...:/ ked ma nevyskoci nenastartuje ked uz je vybita baterka vtedy krasne vysunie nestartuje ja som sa dopocul ze to je tym ze mam silnu baterku je tam 94ah...nebude tym ze dostava strastne velky prud a nechce ho vysunut ? ..alebo tym to bude ze niekde je zla kablovacka ? ..lebo ked dam na starter merac ukazuje 12v ak zacnem tocit 13.5v ..trosku vela ne ? ..nebude to silnou baterkou ? ..alebo kablovackou ? niekde skrat ? ..nvm si rady :/ ..pomozte diky vopred
 
skorica
Autor témy
Príspevky: 52
Registrovaný: 12.3.2012
Kraj: Košický

Re: bmw e34 524td problem zo startovanim

Pondelok, 10. Decembra 2012, 23:10

skusal som precistit kostru od drziaka na motor po karoseriu nabil baterku a skusil a nic ...raz sa vysunie a raz nie pastorok stale prebija neviete vcom bude chyba ? :/ a ked je slaba baterka vtedy pekne chyti ale uz nevladze tocit skusil zapalit svetla zapnut ventilator aby malo mensi odber aj tak nic ...vie mi niekto poradit kde bude chyba ?
 
csuka530d
Príspevky: 2048
Registrovaný: 5.4.2011
Auto: 530d e39 touring2003
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nové Zámky

Re: bmw e34 524td problem zo startovanim

Štvrtok, 14. Februára 2013, 22:37

daj adresu pošlem ti dobrý štarter a máš to vyriešné cenu mi navrhni do posty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní