... všetko o BMW ...

Moderátori: 100RM, BinKooL

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
mtechnik
Autor témy
Príspevky: 232
Registrovaný: 22.8.2006
Bydlisko: Galanta

Hudba v 7er E23...

Piatok, 30. Novembra 2012, 10:32

Mal by som zaujem o fakt kvalitne ozvucenie starej E23 ale nechcem nic blikajuce a ani nic okazale, najlepsie neake kvalitne retro vyzarajuci zdroj hudby a repraky ktore nebudu neak vytrcat a pod. co je najdolezitejsie tak by som chcel neak zachovat ovladanie radia z stredovej laktovej opierky ktore tieto auta mali v executive vybave . moze to byt ine ovladanie ako sucasne ( becker ) ale chcem aby bolo v opierke, najradsej by som bol keby to bola dodavka kompletna vratane materialu a prace. Ked viete o niekom kto taketo nieco robi tak budem vdacny za tip. Budem to chciet niekedy na buduci rok ked sa zrenovuje interier, za kvalitu cenu respektujem...
BMW R NINE T
BMW M4 GTS
BMW M3 E30 race car - new project
BMW M3 E30 2.3 - stage 2 progress...
BMW M3 E36 3,2 GTR - stage 9ff progress...
BMW M3 E46 CSL
BMW M3 E92 Clubsport
BMW 530D F10 - daily
BMW 2002 Pick Up
BMW 745i E23 Turbo 3.5
Mercedes 190 E 2,5-16V Evolution II
Mercedes E500 w124
 
Užívateľov profilový obrázok
juro750i
Príspevky: 292
Registrovaný: 16.7.2008
Auto: Nissan Patrol GR
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Svit

Re: Hudba v 7er E23...

Piatok, 30. Novembra 2012, 20:10

Audio podla mna pories tak ze daj nejake nove radio do chranky pred spolujazca ovladat ho budes cez externe cidlo dialkoveho aj ked bude zatvorena schranka. Napoj ho na pôvodne audio napriklad na kazetovu mechaniku na pôvodne radio (ak ho prepnes na kazetu tak pojde radio v schranke) tym padom neporusis pôvodny vzhlad audia. Treba pozret kde vsade su reproduktory a vytlm priestor okolo nich tlmiacou hmotou napriklad dynamatom a reproduktory vymen za nove kvalitne komponentne napriklad DLS, Morel, Focal a napoj ich cez zosilnovac na pôvodne radio. Myslim ze budes spokojny z vyslednym zvukom. Ja som zatlmil dvere a vymenil reproduktory v mojom Patrole GR dal som tam repro DLS a Focal pôvodnych rozmerov aby sa nenarusil vzhlad a hraje to krasne cisto ako v luxusnej limuzine.
ex BMW 750i 5,4 V12 , ex Mercedes Benz S320 CDI momentalne Nissan Patrol GR
 
Užívateľov profilový obrázok
mtechnik
Autor témy
Príspevky: 232
Registrovaný: 22.8.2006
Bydlisko: Galanta

Re: Hudba v 7er E23...

Sobota, 1. Decembra 2012, 11:16

juro750i napísal:
Audio podla mna pories tak ze daj nejake nove radio do chranky pred spolujazca ovladat ho budes cez externe cidlo dialkoveho aj ked bude zatvorena schranka. Napoj ho na pôvodne audio napriklad na kazetovu mechaniku na pôvodne radio (ak ho prepnes na kazetu tak pojde radio v schranke) tym padom neporusis pôvodny vzhlad audia. Treba pozret kde vsade su reproduktory a vytlm priestor okolo nich tlmiacou hmotou napriklad dynamatom a reproduktory vymen za nove kvalitne komponentne napriklad DLS, Morel, Focal a napoj ich cez zosilnovac na pôvodne radio. Myslim ze budes spokojny z vyslednym zvukom. Ja som zatlmil dvere a vymenil reproduktory v mojom Patrole GR dal som tam repro DLS a Focal pôvodnych rozmerov aby sa nenarusil vzhlad a hraje to krasne cisto ako v luxusnej limuzine.


da sa aj tak ale asi by som isiel do niecoho ako retro becker mexico, k tomu solidnu kabelaz, vytlmenie a kvalitne repro. Musi byt zachovane ovladanie z laktovej opierky ktore aj momentalne je becker..
Prílohy
becker1.jpg
becker1.jpg (94.33 KiB) 2246 zobrazení
BMW R NINE T
BMW M4 GTS
BMW M3 E30 race car - new project
BMW M3 E30 2.3 - stage 2 progress...
BMW M3 E36 3,2 GTR - stage 9ff progress...
BMW M3 E46 CSL
BMW M3 E92 Clubsport
BMW 530D F10 - daily
BMW 2002 Pick Up
BMW 745i E23 Turbo 3.5
Mercedes 190 E 2,5-16V Evolution II
Mercedes E500 w124
 
Užívateľov profilový obrázok
juro750i
Príspevky: 292
Registrovaný: 16.7.2008
Auto: Nissan Patrol GR
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Svit

Re: Hudba v 7er E23...

Pondelok, 3. Decembra 2012, 09:29

No ten becker je fajn masinka otazne je ci bude komunikovat z ovladanim ktore je v laktovke.

No a myslim ze ked vytlmis miesta okolo reproduktorov das tam kvaltne reproduktory tak vysledok bude fajn.
ex BMW 750i 5,4 V12 , ex Mercedes Benz S320 CDI momentalne Nissan Patrol GR
 
Užívateľov profilový obrázok
mtechnik
Autor témy
Príspevky: 232
Registrovaný: 22.8.2006
Bydlisko: Galanta

Re: Hudba v 7er E23...

Pondelok, 3. Decembra 2012, 11:48

juro750i napísal:
No ten becker je fajn masinka otazne je ci bude komunikovat z ovladanim ktore je v laktovke.

No a myslim ze ked vytlmis miesta okolo reproduktorov das tam kvaltne reproduktory tak vysledok bude fajn.


uvidime, mozno by sa dalo aj z starych beckerov dostat von neaky slusny vystup a hodit to na kvalitne repro... popripade cez zosilovace, mozno by sa dalo tam dopojit aj wechsler alebo nieco pod, neviem ake su momentalne moznosti a trendy v audio. Preto hladam odbornika..

Becker radio a aj ovladanie tam je , musim skusit ci to hraje
BMW R NINE T
BMW M4 GTS
BMW M3 E30 race car - new project
BMW M3 E30 2.3 - stage 2 progress...
BMW M3 E36 3,2 GTR - stage 9ff progress...
BMW M3 E46 CSL
BMW M3 E92 Clubsport
BMW 530D F10 - daily
BMW 2002 Pick Up
BMW 745i E23 Turbo 3.5
Mercedes 190 E 2,5-16V Evolution II
Mercedes E500 w124
 
pagiator

Re: Hudba v 7er E23...

Štvrtok, 14. Marca 2013, 18:08

mtechnik napísal:

uvidime, mozno by sa dalo aj z starych beckerov dostat von neaky slusny vystup a hodit to na kvalitne repro... popripade cez zosilovace, mozno by sa dalo tam dopojit aj wechsler alebo nieco pod, neviem ake su momentalne moznosti a trendy v audio. Preto hladam odbornika..

Becker radio a aj ovladanie tam je , musim skusit ci to hraje

Brat ma Becker z 80rokov v 100% stave,ovladanie je takisto zvlašt.iste sa s nim dohodneš.Pagi

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných