... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
uzivatel
Príspevky: 4
Registrovaný: 20.9.2012
Kraj: Bratislavský

Re: Krádež - Slovnaft pri Vajnorskom jazere, D1-prístavný mo

Štvrtok, 20. Septembra 2012, 13:50

LEXXX525 napísal:
Kurva vy obvinujete kazdeho len nie seba!
Co je to za jebnutost nechavat notebooky,penazenky,mobili atd.len tak povalovat sa po aute?
Necudujte sa ze nejeden clovek vyuzije prilezitost.
Sam som cez leto zazil ked som isiel do tesca kukam pekne cabrio dole strecha,nikto nikde a majitel mal vydrbanu na palubovke Galaxy S2jku,keby som kokot tak ju mam uz doma...

Jedine co sa da proti tomuto spravit je to ze tam prestanete tie veci nechavat...


TibiKE napísal:
to mas pravdu



Ja idem do kolien z toho ako precizne dokaze dnesna ideologia vymyvat mozgy ludom a degenerovat ich pohlad na realitu..a to uz od odmalicka. Da sa povazovat za osobnu chybu zabudnut cenne veci na ociach, ked ma clovek vedomost o tom, ze sa vystavuje riziku. Ale prezentovat myslienku toho, ze vinny je vlastne poskodeny, ktory pachatelovi ponukol dovod na kradez, tak toto je uz skutocne pokrocile stadium.
Kde mas tu tvoju fiktivnu hranicu toho, co je a co nie je jebnute nechavat na ociach? Nechat na ulici zaparkovane auto, podla teba este asi nebude dostatocne jebnute a to i napriek tomu, ze sa da ukradnut..ale co tak, mat doma bezne cenne veci, zamknute za dverami, ktore sa daju otvorit takisto lahko ako dvere na aute? Stale by si sa neobvinoval? zaujimave... Zamknut si vlastny majetok do auta a to uz odsudzujes majitela, nie pachatela..
Su krajiny kde sa veci nezamykaju a funguje to. Ked je raz nieco moje tak je podla mna ovela prirodzenejsie, zit s vedomim, ze ti na majetok nikto sahat nebude ako sa "cudovat, ze niekto nevyuzil prilezitost"..
Hold, nefunguje to tak vo vacsine krajin lebo dnesna ideologia v globale vychovava z ludi debilov, kriminalnikov a z narodov robi otroctvo, co kompetentnym velmi hra do kariet..
 
Užívateľov profilový obrázok
TibiKE
Príspevky: 267
Registrovaný: 8.10.2011
Auto: BMW 330dA
Kraj: Košický

Re: Krádež - Slovnaft pri Vajnorskom jazere, D1-prístavný mo

Štvrtok, 20. Septembra 2012, 14:37

uzivatel napísal:




Ja idem do kolien z toho ako precizne dokaze dnesna ideologia vymyvat mozgy ludom a degenerovat ich pohlad na realitu..a to uz od odmalicka. Da sa povazovat za osobnu chybu zabudnut cenne veci na ociach, ked ma clovek vedomost o tom, ze sa vystavuje riziku. Ale prezentovat myslienku toho, ze vinny je vlastne poskodeny, ktory pachatelovi ponukol dovod na kradez, tak toto je uz skutocne pokrocile stadium.
Kde mas tu tvoju fiktivnu hranicu toho, co je a co nie je jebnute nechavat na ociach? Nechat na ulici zaparkovane auto, podla teba este asi nebude dostatocne jebnute a to i napriek tomu, ze sa da ukradnut..ale co tak, mat doma bezne cenne veci, zamknute za dverami, ktore sa daju otvorit takisto lahko ako dvere na aute? Stale by si sa neobvinoval? zaujimave... Zamknut si vlastny majetok do auta a to uz odsudzujes majitela, nie pachatela..
Su krajiny kde sa veci nezamykaju a funguje to. Ked je raz nieco moje tak je podla mna ovela prirodzenejsie, zit s vedomim, ze ti na majetok nikto sahat nebude ako sa "cudovat, ze niekto nevyuzil prilezitost"..
Hold, nefunguje to tak vo vacsine krajin lebo dnesna ideologia v globale vychovava z ludi debilov, kriminalnikov a z narodov robi otroctvo, co kompetentnym velmi hra do kariet..


pockaj pockaj trosku... ja absolutne neobvinujem majitela ze si moze za to sam..... takymto curakom by som najradsej ako za stredoveku sekal ruky za take nieco ale uz ako tuto vyssie niekto pisal ze si v Norsku nechal v restike na stole penazenku a ta tam aj ostala kym fajcil.....

Kazdy co zije na slovesku vie aky sme povacsine skurveny narod (myslim ze kazdy vie na ake elementy narazam aby som tu zas necital somariny) nic ine nieje v spravach ako niekto ojebal zmlatil a okradol bezvladnych dochodcov a pod. a ked viem ake kurvy tu ziju nesnazim sa im dat ani jednu prilezitost navyse..... ja netvrdim ze za to je vynny majitel.... len zbytocne poskytol niekomu moznost kto ju vyuzil bohuzial je mi na ryhanie z tejto krjiny
 
uzivatel
Príspevky: 4
Registrovaný: 20.9.2012
Kraj: Bratislavský

Re: Krádež - Slovnaft pri Vajnorskom jazere, D1-prístavný mo

Štvrtok, 20. Septembra 2012, 15:20

Ale ano, ved nedat prilezitost zlodejovi je bohuzial v tejto dobe asi jedine mozne a legalne vychodisko pre jednotlivca.. Ale prezentovat to ako spravny postoj spolocnosti k tejto problematike, sposobom akym bolo spomenute vyssie je uz silna deformacia pohladu na realitu..
 
Užívateľov profilový obrázok
LEXXX525
Príspevky: 334
Registrovaný: 10.1.2010
Kraj: Nitriansky

Re: Krádež - Slovnaft pri Vajnorskom jazere, D1-prístavný mo

Štvrtok, 20. Septembra 2012, 16:03

vvkvkkg
Naposledy upravil/-a LEXXX525 v Utorok, 18. Júla 2017, 11:35, upravené celkom 1 krát.
 
uzivatel
Príspevky: 4
Registrovaný: 20.9.2012
Kraj: Bratislavský

Re: Krádež - Slovnaft pri Vajnorskom jazere, D1-prístavný mo

Piatok, 21. Septembra 2012, 08:07

Samozrejme, ze kazdy, kto pozna miestne pomery vsetko z auta schovava.. ale ked tam nieco zabudnem a niekto to ukradne, vinny je 100% ten zlodej, nie ja! Ale si sa vyjadril tak, ako keby pachatela mali zbavit viny, ked sa preukaze, ze si si nechal notebook na sedadle.. mozem si akurat tak zanadavat, ze som zabudol ale preco by som mal obvinovat seba? v prvom rade je vinny pachatel, v druhom rade skorumpovane a neschopne organy, ktore tieto problemy ignoruju a v poslednom rade vlastna sprostost, ze si tomu dostatocne nepredchadzal. Aj ked su situacie ked tie veci v aute ostat proste musia a zoberu ti ich ci su na ociach alebo nie!
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Krádež - Slovnaft pri Vajnorskom jazere, D1-prístavný mo

Piatok, 28. Septembra 2012, 15:42

Pred chvíľou som náhodou natrafil na totok

http://www.ephoto.sk/fototechnika/uziva ... utomobilu/
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
MateX3
Autor témy
Príspevky: 1261
Registrovaný: 22.11.2009
Auto: firemné :-)
Kraj: Prešovský

Re: Krádež - Slovnaft pri Vajnorskom jazere, D1-prístavný mo

Piatok, 28. Septembra 2012, 15:52

mexican napísal:
Pred chvíľou som náhodou natrafil na totok

http://www.ephoto.sk/fototechnika/uziva ... utomobilu/



hmmmm
to je asi ta ista pumpa ako v nasom pripade ze?
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Krádež - Slovnaft pri Vajnorskom jazere, D1-prístavný mo

Piatok, 28. Septembra 2012, 16:05

Ano, preto som to sem dal.
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Krádež - Slovnaft pri Vajnorskom jazere, D1-prístavný mo

Sobota, 29. Septembra 2012, 19:47

som sa dnes na onej inrkiminovaje pumpe troska ponevieral, ale nikoho podozriveho som nezbadal... :)

inak kde presne ste nechali auto? JA ho parkujem vzdy priamo pri cerpacke, ako je to mini parkovisko, pri zadnom vchode a mini-terase...
inak jeden typek si tam dnes nechal nastartovanu a odomknutu X6M [spz PD...] v Monte Carlo BLue metalize...tak som zvedavy, ci mu nieco nezmizlo; auto mal ale krasne.. :)
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
MateX3
Autor témy
Príspevky: 1261
Registrovaný: 22.11.2009
Auto: firemné :-)
Kraj: Prešovský

Re: Krádež - Slovnaft pri Vajnorskom jazere, D1-prístavný mo

Sobota, 29. Septembra 2012, 19:51

to skôr cez týždeň keď sa nájdu ľudia čo sú veeeri bizi

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 40 neregistrovaných