... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Patqooo

Re: Neseriozni predajcovia

Štvrtok, 16. Augusta 2012, 23:59

Na INSCENE tu už bolo upozorňované na strane 9 :roll: niečo na tom asi bude :^o
 
Užívateľov profilový obrázok
BlackMW
BMW Waffenschmiede Pressburg
Príspevky: 3509
Registrovaný: 21.5.2007
Auto: E38
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Neseriozni predajcovia

Piatok, 17. Augusta 2012, 10:01

Tiez mozem potvrdit, Inscene u mna skoncil.
Riesil som sebe aj jemu spojku, dopadlo to tak ze 2 mesiace si nevedel pre to prist
a nevedel som z neho dostat peniaze aby som mu to poslal.
Dlzil mi 870.- Eur, prestal dvihat telefon a odpovedat na SMS,
veci som musel predat vratane zotrvaku, ale nevratilo sa mi uplne vsetko.
Este mam nejake zbytocne veci z bavarie co som mu k tomu kupoval..

Tak isto predal ku nam do garaze motor ako lavostranny pricom bol pravostranny.
same shit, different day..
There's no replacement for displacement..
Aké krásne ticho by bolo na svete, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
Obrázok
 
 
Užívateľov profilový obrázok
VaNoS
Príspevky: 378
Registrovaný: 4.11.2011
Auto: Ne demande pas
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: SK, A, D

Re: Neseriozni predajcovia

Piatok, 17. Augusta 2012, 14:53

Inak som zvedavý čo by povedal, keby sme za ním išli všetci čo s ním máme ,,dobré skúsenosti", by sa asi posral. Keď spomeniem môjmu mechanikovi, že odrbal viacerých, neviem ako zareaguje, neznáša takýchto ľudí.

Raz na to škaredo doplatí!!!

Myslím, že tu na bmwklube skončil!!!

Byť adminom, zmažem mu celé konto.
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12256
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: Neseriozni predajcovia

Pondelok, 20. Augusta 2012, 21:25

NO PEKNE ](*,) ](*,)
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
po_e87
Príspevky: 918
Registrovaný: 13.1.2009
Auto: E87 LCI montego blue
Kraj: Prešovský

Re: Neseriozni predajcovia

Piatok, 24. Augusta 2012, 07:43

ops tak to dobre vediet ](*,) ](*,) ](*,) ... nechapem naco sa trepem niekam na co nemam? A potom je v minuse, zacne klamat a uz sa s toho nikdy nedostane. Smutne:( ale je to take Slovenske :! Serioznost ako safranu...
 
Užívateľov profilový obrázok
maiki
Príspevky: 4229
Registrovaný: 10.4.2009
Auto: 02" E46 320d
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Neseriozni predajcovia

Pondelok, 27. Augusta 2012, 12:56

ja som snim mal tiez jednu skusenost... nejde tu o velke peniaze, bolo to par € za nalepku, ktoru si objednal ako vsetci... jediny on si ju neprevzal na poste, cize mi to po mesiaci poslali spat, a musel som platit este to postovne... potom mi hovoril ako to zaplati jeho mama, a ze to mam poslat na jej adresu niekam do firmy atd... NIE, radsej som ju hodil do suflika a skoncil som s akymkolvek dalsim "obchodom" tymto smerom...
Your car. Your story. So don't let someone else write the book.
E46 320d 02"
ex E36 323i 96"
Obrázok
 
PetoK
Príspevky: 9693
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Neseriozni predajcovia

Štvrtok, 30. Augusta 2012, 16:25

Zrejme si dobre urobil...
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Neseriozni predajcovia

Nedeľa, 2. Septembra 2012, 14:46

velurove koberce z tej jeho 540, 3 mesiace nechodili hoc boli vyplatene, vraj sa mu vratili ako nezastihnutelne, zaujimave, veduca na poste mi vola kazdu zasielku (skoro rodina), nakoniec mi vratil o euro menej, jebal to pes, bolo to par eciek ale princip.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
kačo
Príspevky: 2236
Registrovaný: 2.9.2006
Auto: OOOO A6 3.0TDi
Kraj: Žilinský
Bydlisko: MARTIN

Re: Neseriozni predajcovia

Nedeľa, 2. Septembra 2012, 21:41

tiez mi tam lieta 70e ale uz kaslem na to :/
E36 325 TDS (ex)
E46 MT-330CI (ex)
E46 M3 (ex)
E70 X5 35d (ex)

OOOO A6 C7 3.0TDi quattro avant
 
Užívateľov profilový obrázok
Demkowicz
Príspevky: 434
Registrovaný: 7.2.2011
Auto: E46 323 Ci cosmo
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Humenné

Re: Neseriozni predajcovia

Pondelok, 3. Septembra 2012, 07:42

ja som s nim mal nastastie len PM komunikaciu ako skusenost no aj ta mi stacila na to aby som vedel ze je to debilek :lol: Ked predaval zadny packetovy naraznik na e 46 coupe s vystuhou (ktory bol mimochodom predtym na predaj a on ho dal opat na predaj na kseft osobitne naraznik a vystuha + par desiatok € navyse ako taky kseftik) tak som mu do temy napisal nech da nejake fotky, on ze ci neviem jak vyzera naraznik a mi poslal nejake fotky z netu :lol: Reku si myslim kokot kupim od teba nieco za 2 stovky s tym ze to vobec neuvidim pred dodanim, jebe ti? :D ani som mu uz neodpisal a on zacal spravy ze ked na nieco reagujem to znamena ze si to chcem kupit, nech to zoberiem atd. proste jemny smiešny natlak tak si myslim ze bratu od teba ani hrdzave hrable by som nekupil, hawk 8-[
 
Užívateľov profilový obrázok
VaNoS
Príspevky: 378
Registrovaný: 4.11.2011
Auto: Ne demande pas
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: SK, A, D

Re: Neseriozni predajcovia

Pondelok, 3. Septembra 2012, 17:00

Chlapi nemajte strach, Inscene ešte poriešime, nebude tu on ojebávať ľudí.
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6552
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Neseriozni predajcovia

Štvrtok, 6. Septembra 2012, 11:12

Ja som raz od neho chcel kupit volant, tusim to bolo na E46. Bolo to uz riadne davno. Velmi dlho trvalo dohodnut sa. Potom ojebkaval ze ho poslal, bohuzial mne nic nedorazilo. Potom zasa ze jemu sa to vratilo naspat a ze to posle este raz, ale kde nic, tu nic..... Naozaj seriozny ojebkavac...
 
miki012
Príspevky: 659
Registrovaný: 2.1.2009
Auto: x5
Kraj: Trnavský
Bydlisko: sered

Re: Neseriozni predajcovia

Štvrtok, 6. Septembra 2012, 11:36

BMW540iA napísal:
Zdravým chlapi, mám pre Vás zlé zprávy o klubákovy Inscene!!!!

Myslel som si, že sme tu BMW rodina (zrejme som sa mýlil) a že sa tu nič takéto nemôže stať, žiaľ som sa mýlil.

Pred pár týždňami som v sekcii Predaj náhradné diely našiel inzerát od Inscene že predáva náhradné diely na BMW E39, konkrétne z 540i. Zaujali ma Predné aj zadné brzdové kotúče ATE Power Disk (drážkované) aj s platničkami. Napísal som mu PMku či ich ešte má. Odpísal, že má. Keby niekto neveril mám na to dôkaz. Ďalej sme spolu komunikovali cez telefón. Volal som mu a pýtal sa v akom stave tie kotúče sú, vraj kotúče majú päť tisíc kilometrov a platničky ešte menej, ale v inzeráte má chybu, že má iba predné kotúče ATE Power Disk s platničkami Textar za 100€. Tak som mu aj tak povedal, že ich beriem. Inscene pochádza z Prievidze a v blízkom okolí mám známeho, tak som mu to dal na starosť (zrejme kameň úrazu). Známy sa s ním skontaktoval, stretli sa, kotúče aj s platničkami kúpil. Odovzdal ich môjmu mechanikovy nakoľko moje auto bolo u neho na dviháku (menil sa celý podvozok, zadné kotúče, silentbloky motora...) Ja som kotúče do tej doby nevidel. No hneď ako kotúče dostal môj mechanik, mi volal. Čo som to kúpil, že tie kotúče majú najmenej 100000km a celkom slušne hádžu, vraj boli riadne prehriate a preto sa skrivili. Kotúče vozím v aute, nové majú hrúbku 30mm a minimálna hranica je 28,4mm a tieto od Inscene majú 28,7mm. Okrem iného ani nepasovali do brzdových čelustí, prečo ma už ani nezaujímalo. Ja som myslel, že ma jebne. Pretože už neostával čas objednávať nové kotúče na moje auto, lebo som ho na druhý deň potreboval. Mechanik použil platničky od Inscene, Textar tie boli kvázi v pohode, ale kotúče ostali moje staré - ohromné! Volám Inscene, že kotúče nepasujú, že za platničky odrátame 20€, ale kotúče chcem vrátiť a nech mi vráti 80€, to odmietol s tým, že nemá peniaze a nech ich skúsim predať. Kotúče som zobral bratovi môjho mechanika, ktorý stáča brzdové kotúče, vyvažuje kľukové hriadele apd. hodil ich na sústruh a ukázal mi to hádzanie, otrasné, niekto tie kotúče tak vyhrial, že sú jak paragraf. Znova volám Inscene, že sú kotúče krivé, nech mi vráti peniaze, počas telefonátu mi položil a to bol posledný krát, čo som s ním hovoril. Písal som mu aj PMku, ale neodpísal.

Takže VÝSTRAHA pre ostatných, Inscene je ojebávač a kšeftár, koniec koncov má to aj v profile a buď vie o autách úplné hovno, alebo je to bezcharakterný kokot. Keď idem predávať brzdové kotúče, tak si ich zmeriam, poprípade dám zmerať hádzavosť, ale keď som bezcharakterný kokot, tak mi to môže byť u prdele nie? Príde hlúpi, čo to kúpi.
Pre budúcnosť, keď nechcete byť ojebaný tak od Inscene nekupujte ani hovno. Ja popravde nemám čas chodiť za ním a dohadovať, alebo biť sa s ním o pojebaných 80€, ale môjho mechanika (sedel osem rokov v Leopoldove) to dosť zaujalo, len toľko. Mal by dávať pozor pri predaji náhradných dielov na čokoľvek.

Je mi jedno, či si ho budete zastávať, alebo, že ho máte radi, preto, že stavia E28ičku s M62vojkou, pre mňa je to ojebávač a popravde som sa s takýmto čímsi ešte nestretol a je smutné a od neho veľmi hlúpe, že to spravil na bmwklub.sk , kde sa o tom každý môže dočítať.

Dúfam, že sa tu takéto čosi už nebude opakovať!!! Ale odporúčam Vám takéto veci riešiť cez emaily, budete mať dôkaz a keď niekto nedodrží na čom ste sa dohodli, tak ho dáte na súd. Takto som už jednu vec vyriešil. Týkala sa skrytej vady pri kúpe auta.
neco podobne sa tu stalo aj mne.aj ked je to uz davnejsie.jeden nemenovany klubak predaval pneu vyzerali fakt ako nove.boli v ba tak volam svagrovy nech ich zobere a ked pojde z roboty ze mi ich donese.doniesol mi ich gumy fakt jak nove.za dva dny ich idem dat prezut a obydve z nutra na korde zlomene ako keby vyrobna vada.volam mu a uz to bolo sama vyhovorka ze on ich uz take kupil inac prednedavnom tu predaval 550ku e60 v manuali a potom m5 a nemal mi zcoho vratit 90ecek no uplny ojebavac a chudak.na tomto klube je tych ojebov cim dale viac
 
Užívateľov profilový obrázok
cretino
Príspevky: 1903
Registrovaný: 13.7.2009
Auto: ..kombik :)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: DS, BA

Re: Neseriozni predajcovia

Štvrtok, 6. Septembra 2012, 13:32

..ze som tak smely, prezrad nam jeho meno :-k
F11 525d
E70 35d

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 73 neregistrovaných