... všetko o BMW ...

Moderátori: b0ris, 100RM, BinKooL

obchodna sekcia
 
Puttulat
Autor témy
Príspevky: 27
Registrovaný: 17.12.2011
Auto: F10 535D
Kraj: Trnavský
Bydlisko: DS

730D E65

Piatok, 20. Júla 2012, 17:07

vás názor by som potreboval na to!http://bmw-rad-7.autobazar.eu/730d--indiviual-id3349633.html :?:
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12254
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: 730D E65

Piatok, 20. Júla 2012, 19:36

vyzerá pekne a super vybava,určite si ho daj preverit niekomu cez pc, ja som bol včera preverovat jedno auto v prievidzi.....
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Puttulat
Autor témy
Príspevky: 27
Registrovaný: 17.12.2011
Auto: F10 535D
Kraj: Trnavský
Bydlisko: DS

Re: 730D E65

Piatok, 20. Júla 2012, 23:08

No aj podla mna je super ,ale myslel som ze niekto uz videl alebo pozna
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6549
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: 730D E65

Sobota, 21. Júla 2012, 02:43

pekna kara a aj v pekne vybave..... ale nemyslim si zeby preverovanie cez PC mal byt akokolvek smerodatny udaj pri kupe jazdeneho vozidla......... Ziadne overovanie cez pc ani nahodou neurci ani zdaleka stav vozidla a ani o nom nic nepovie. Preto apelujem na ludi, ktori si myslia, ze pripojit kupovane pouzite auto na diagnostiku ma nejaky zmysel. Diagnostika na to nie je urcena aby zistovala stav pouziteho vozidla, ale sluzila ako nastroj na odstranovanie prejavenych zavad. Navyse E65 je pojazdna elektraren a vyhodi 250 chyb v pamati aj ked je vsetko ok a v poriadku. To auto, staci ze prejde po nerovnosti na vozovke a uz sa v nom ulozi 15 chyb...... :) Vsetko je o testovacej jazde a o nahode, ako to uz u pouzitych vozidiel byva........ nie je sa comu cudovat ak stalo 145000eur, cena 15000eur je priam smiesna za taketo vozidlo, lebo tolko stoji aj octavia 1.6 v strednej vybave, co je asi tak o 5 tried nizsie vozidlo po stranke vyvojovej, spracovania, komfortu a vsetkeho mozneho...... Tak isto kupovat take auto za 15.000eur a este hladat na nom nejake minimalne nedostatky a malichernosi sa nazyva spekulantstvo a diletantstvo........
AK je motor ok a nema nejake straty vykonu pri vysokej zatazi a nudzove rezimy, pripadne cierny husty dym za sebou, tak co s nim riesit? Ak prevodovka radi plynule a bez problemov aj za studena aj za tepla, tak uz duplom nie je co riesit.... A ostatne veci ako napravy, brzdy apd... to je len "spotrebny matros", a aj pekne drahy, ale hovorime o 7er. Na take vozidlo je vsetko drahe. Len posrata lista osvetlenia zadnej SPZ stoji 270eur a mechanizmus otvarania okna v prednych dverach (co odchadza velmi casto) tak isto minimalne 250eur....... Trevarz priplatokovy interier top komfort sedadla v bezovej kozi s perforaciou a vetranymi/vyhrievanymi/masaznymi sedackami bol v tom case za priplatok 250.000Sk...... teda za cenu noveho maleho auta...... :) Takze nie je sranda kupit auto za par supov, ale vediet sa aj neposrat z pripadnych malichernych oprav :mrgreen:
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12254
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: 730D E65

Sobota, 21. Júla 2012, 21:26

Tu ti budem oponovať,nie preto že by mi to kazilo kšeft,ale preto,že ak prídem k predavajucemu a to nehovorím teraz o tejto sedme tak veľa krát sa stane,že nájdem chyby spôsobené tým že auto netahá,ako človek čo s tým robí si to všimnem,niekto nemá ani páry,ako má auto ist,ked presadne z felicie,alebo že 2-3 trysky su na výmenu,žhaviaca jednotka,žhaviče,na benzíne váha,lambdy....atd.....kolko krát najdené stočené kilometre na aute a podobne.......alebo že niekto vytiahol poistku z dsc,abs,airbag(by si sa čudoval koľko ludí nevie aká kontrolka má kedy svietit,takže si nevšimne že nejde napr airbag,alebo dsc) riešil som to tolko krát,ale dosť častou už po funuse,ked už niekto kupil.Samozrejmostou je skušobná jazda a zhodnotit stav.......ak sa autu rozumieš tak si vieš vybrat sám a nepotrebuješ nikoho,ale nie všetci su taky šikovny.........vela ludí predáva hnoje a ludia čo sa to mu nerozumia,tak na to najviac doplácaju,tak prečo im nepomôcť,ale jasne že nikto to zadarmo robit nebude.....ja som si tiež svoje auto napichol ked som ho išiel kupoval a lepšie vediet na čom si........ludia si sami vyberu čo im vyhovuje,stále su ludia čo to neriešia,ale naštastie pribúdaju ludia čo chcu vediet čo kupuju,nielen vdaka diagnsostike,ale aj vdaka tomu že idu z človekom čo vie,viac ako oni......


to je môj názor na tuto vec..... :wink: :wink:
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6549
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: 730D E65

Nedeľa, 22. Júla 2012, 14:35

TT-SIMIK napísal:
Tu ti budem oponovať,nie preto že by mi to kazilo kšeft,ale preto,že ak prídem k predavajucemu a to nehovorím teraz o tejto sedme tak veľa krát sa stane,že nájdem chyby spôsobené tým že auto netahá,ako človek čo s tým robí si to všimnem,niekto nemá ani páry,ako má auto ist,ked presadne z felicie,alebo že 2-3 trysky su na výmenu,žhaviaca jednotka,žhaviče,na benzíne váha,lambdy....atd.....kolko krát najdené stočené kilometre na aute a podobne.......alebo že niekto vytiahol poistku z dsc,abs,airbag(by si sa čudoval koľko ludí nevie aká kontrolka má kedy svietit,takže si nevšimne že nejde napr airbag,alebo dsc) riešil som to tolko krát,ale dosť častou už po funuse,ked už niekto kupil.Samozrejmostou je skušobná jazda a zhodnotit stav.......ak sa autu rozumieš tak si vieš vybrat sám a nepotrebuješ nikoho,ale nie všetci su taky šikovny.........vela ludí predáva hnoje a ludia čo sa to mu nerozumia,tak na to najviac doplácaju,tak prečo im nepomôcť,ale jasne že nikto to zadarmo robit nebude.....ja som si tiež svoje auto napichol ked som ho išiel kupoval a lepšie vediet na čom si........ludia si sami vyberu čo im vyhovuje,stále su ludia čo to neriešia,ale naštastie pribúdaju ludia čo chcu vediet čo kupuju,nielen vdaka diagnsostike,ale aj vdaka tomu že idu z človekom čo vie,viac ako oni......


to je môj názor na tuto vec..... :wink: :wink:


nesuhlasim.
ako zistis ze trysky su na vymenu? davas ich na testovaciu stolicu? :)))
a co ked su poskodene zhavice, na pouzitom aute je to normalne nie? treba ich vymenit a co teraz, nekupis auto ked ma odideny zhavic ???
Myslim ze vytahovanie poistky DTC na e65 urcite nezaberie, to co pises je politika na vozidlach ako e36 apd.
Myslim ze hnoj od poriadneho poctiveho auta sa da rozoznat lahkto a kto kupi picovinu a necha sa ojebat, tak je to jeho problem a jeho hlupost a to mu prajem z celeho srdca.
Vzijem sa do toho z ineho uhla pohladu:
Preeto to pisem ze si viem predstavit zeby som trebarz ja predaval povedzme nejaku E65 za 15.000EUR a jej nakupna hodnota by bola povedzme 120.000eur a keby dotycny kupec prisiel pozriet auto aj s nejakym dalsim "majstrom odhalovania zavad", ktory by ho nebodaj chcel pripajat auto na diagnostiku a hladat v nom nejake malichernosti, sta by sudny znalec tak by som im obom polamal ruky a poslal ich pekne domov......
Lebo predaval som auto parkrat a takychto mudrlantov poznam a myslim si ze som predaval auta ktore boli ok.
To co mi niektori rozpravali do telefonu, nestacil som sa divit. Napriklad jeden pan sa dozadoval ze ked kupi moje auto (jazdene), ci mu nedam zaruku 100.000km na bezporuchovost motora. :)
Dalsi ma zasa nariadil ist s autom (sam akoze ja bez neho) do nejakej dediny asi 50km odomna za nejakym panom co ma servs v stodole a ten vraj auto poopozera zospodu odborne a potom mu zavola ci je vsetko ok :)))
To len preto hovorim, ze pozri sa nato aj z druhej strany...... Nie len predavajuci je casto blbec a spekulant, ale kupujuci tak isto....
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12254
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: 730D E65

Nedeľa, 22. Júla 2012, 21:48

O tomto by sme sa mohli dohadovat dost dlho...ja napr malichernosti nikdy nehladám.......ano vstrek zistíš aspoň na začiatok smooth running controlom a balance testom, vizualne to používam v servise prepady,ale vždy 9/10 mi diagnostika určí chytený vstrek..a doklepnem si ho vyzualne prepadami,ale to hovoríme o servisnych pracach,nie pri predaji auta........naneštastie tie čo štia ako v tvojom prípade,ale to je naštastie jeden z 200 vstrekov ak nie viac.. sa nedaju zistit pc........robím bmw denne a viem že aspon z časti sa možem opriet do testov či už v inpe,alebo v DISE a v tom mi protirečiť snad nebudeš.....


čo sa týka napichovania ty ši človek ktory vie čo predava a ojebavat nikoho nebude,ale povedz mi kolko je takých ako ty???Hmmmm????


Teraz som mal mladého chalana z trnavy, rodičia mi kupili E65, prišiel na kontrolu lebo mu niečo nešlo....napichol som, prvé čo bolo tak stočené km z 350 000km na 160 000km, dalšie systém dsc aj airbagový systém vyradeny,napočítali sme mu chyby a oprav okolo auta za tisice €,ale povedal som nech to ide tomu ojebavačovi vratit, ktory mu to predal, zjavne kšeftár z autami......o tom všetko by som mohol písať litánie,ale nemá význam sa tu o tom dohadovať, ty máš svoj názor a skusenosti a ja tiež.....)))))))Ak je normálny predajca tak nemá problém vôbec zo skontrolovaním auta,teda mne osobne sa nikdy nestalo,že by niekto mal problém.....tak isto aj bmw tieto služby poskytuje,ked si človek ide dat preverit auto do bmw.....vizualne,diagnosticky,alebo servisnu historiu.....
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Puttulat
Autor témy
Príspevky: 27
Registrovaný: 17.12.2011
Auto: F10 535D
Kraj: Trnavský
Bydlisko: DS

Re: 730D E65

Piatok, 27. Júla 2012, 06:53

No dakujem ale podla Vin to auto bolo burane rv nie 05 ale 04 a dorobeny fecelift. Cize zdochnuta tema.Neviem preco tak pisu na bazar .pi..u :twisted:
 
Užívateľov profilový obrázok
LOKI
Príspevky: 2099
Registrovaný: 28.11.2007
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Pressburg

Re: 730D E65

Piatok, 27. Júla 2012, 07:04

Puttulat napísal:
No dakujem ale podla Vin to auto bolo burane rv nie 05 ale 04 a dorobeny fecelift. Cize zdochnuta tema.Neviem preco tak pisu na bazar .pi..u :twisted:


fuuu tak to je dobry zapal :lol: ](*,)
16” GLC 16” Superb Combi 20D EX: 10” E91 318D, 13” Touareg 245HP, 03” BMW Z4 192 HP, 05” E90 325i, 05" E91 325xi,10" BMW Z4 23i 205HP, 06" Porsche Carrera 911 4S 3.8L 355HP, 09" BMW X6 35i 306HP, 14" BMW M4 431HP, 09" BMW M3 420HP, 03" BMW E39 525i 192HP pribeh, 05" BMW E61 530D 260HP pribeh,05" BMW E90 330i 258HP pribeh
 
Užívateľov profilový obrázok
serwo
Príspevky: 1345
Registrovaný: 15.7.2009
Auto: E39 528iA
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Piešťany

Re: 730D E65

Piatok, 27. Júla 2012, 22:48

To je jasne, ze to je prerobene na FL. Interier a iDrive tomu nasvedcuju. To by si musel dat niekto straaasne vela roboty, aby prerobil aj interier.
Nejazdím tak rýchlo, letím tak nízko!

EX - BMW E39 528iA
EX - BMW E66 745Li, '03
EX - BMW E30 324d, '87
 
Puttulat
Autor témy
Príspevky: 27
Registrovaný: 17.12.2011
Auto: F10 535D
Kraj: Trnavský
Bydlisko: DS

Re: 730D E65

Utorok, 7. Augusta 2012, 05:49

No ja to neviem!Ale pozeral som vin a tam som videl na fotkach že tam nie sú na tom fl veci! ale ináč teraz na fotkach vyzerá podl mna ozaj pekne!!!A aj výbavu má slušne !No ale skoda že nikto tu Nepozná!

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných