... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Pepe
Príspevky: 272
Registrovaný: 1.11.2007
Auto: bembo
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Puchov

Pondelok, 18. Februára 2008, 21:02

U nás v PU bol prípad, keď si dal mechanik v servise spraviť náhradný kľúč a potom štípol autiak! Prišli na to až po roku, keď ho úplnou náhodou kúpil jeden maník z vedľajšieho paneláku!!! Auto kúpil na druhom konci Slovenska! Takžejakže len "nějakej Pepa" čo sa mohol dostať ku kľúčom a vedel, čo si berie. :cry:
 
Užívateľov profilový obrázok
TS98
Príspevky: 177
Registrovaný: 21.12.2007
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Utorok, 19. Februára 2008, 10:48

kua ked som toto cital este mi aj isla taka pesnicka ze priznam sa mam slzy na krajicku a zovrete paste som maximalne naj*bany uz len ked to citam urcite ma moj respekt ze sa zdrzal a nevybehol na tej krizovatke a nezaj*bal mu kladivom do tvare..... netusim ako by som sa ja zachoval nedokazem si ani predstavit jeho najblizsie pocity no vo vsetkom drzim palce [-o<
PS: obdivujem setkych zucastnenych na akcii za ich obetavost (cas a vsetko)
:twisted: zverejnite potom aspon jeho foto skurv*ny zmrd!!!! :evil: :evil:
 
palzo
Príspevky: 1820
Registrovaný: 15.1.2008
Auto: Dedova Lada
Kraj: Košický
Bydlisko: Dedina

Utorok, 19. Februára 2008, 11:18

TS98 zatial ho nemaju :( to je na tom najhorsie...
Jack Daniels + Coca Cola :)
 
Užívateľov profilový obrázok
kiwi69
Príspevky: 363
Registrovaný: 2.1.2008
Auto: e91 330i LCI
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Lucenec

Utorok, 19. Februára 2008, 23:31

nieco nehoraazne... no ako som to precital tak mi len stupol tlak takto na vecer :evil: ...toho len obesit na vlastnych crevach :twisted: ...aspon ze mas baavo spat kamos aj ked ma tie sramy... dufamze ho dostanu..no chlapec by sa mal ist podla mna sam udat ...v base bude v bezpeci.. no na slobode ho stale moze raz niekedy stretnut dakto z SK alebo CZ BMW-Klubu a to olutuje :twisted:
 
palzo
Príspevky: 1820
Registrovaný: 15.1.2008
Auto: Dedova Lada
Kraj: Košický
Bydlisko: Dedina

Streda, 20. Februára 2008, 10:23

KIWI69 lenze nevieme ako vypadal, neni foto ani popis, vie sa zatial ze ma 160 az 170 (to mozem byt vyskovo v pohode aj ja) ale maju odtlacky, no tak uvidime ci daco nove bude ;)
Jack Daniels + Coca Cola :)
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6549
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Streda, 20. Februára 2008, 18:45

Ty kokso...... :shock: Polamat ruky a utopit v honve... Skoda ze sa ho nepodarilo chytit, ti ludia by ho tam urcite zlyncovali na smrt..... Hajzel skurveny...
 
Užívateľov profilový obrázok
castro
Príspevky: 55
Registrovaný: 2.8.2006
Bydlisko: praghl

Štvrtok, 21. Februára 2008, 11:57

usilovne na tom zmrdovi pracujeme a az ho chytnem tak ho budem tahat za provaz na kazdej sraz.... :!:
328i coupe
 
Martinéz
Príspevky: 1
Registrovaný: 22.2.2008

Piatok, 22. Februára 2008, 17:32

Vim, ze moje auto uz se tenhle tejden objevuje jako Agata Hanychova v bulvaru, ale z nostalgie, ktera me ted honi kudy chodim, jsem se rozhodl ve zkratce zatim z me strany ukoncit tenhle thread a zrekapitulovat tech krasnejch 5 let..

O e34 jsem snil uz od cca od pulky zakladky.. muj bratr byl o dost starsi a snazivej a e34 a BMW celkove byla jedna z veci, kterou me ovlivnil na cely zivot a za kterou mu budu navzdy vdecen (skoda, ze mu to nemuzu uz rict).. ze existuje M paket atd jsem znal prave od nej a z prospektu, ktere jsem vzdy syslil z dovolenkovych cest po Evrope s rodici.. proto jsem mel celkem jasnou vizi, jak ma pekna e34 vypadat.. takhle vypadala ta jeho posledni, koupena od novoty.. tds v M technicu.. vydrzelo nam v rodine 15 let a uz bylo chudak unaveny..

Obrázok

Po ridicaku na podzim 2002 jsem zacal shanet peknej kus a musim rict, ze to byl nadlidsky ukol.. po 4 mesicich hledani jsem narazil na svuj kousek, ktery pro me byl laskou na prvni pohled.. cerstvy dovoz, konecne zadny vrak, nebourany, navic nektera vybava stala za rec. Ze nejde o TDs, ale TD, jsem zjistil az pri predprodejni prohlidce v servisu z vykonu v D technicaku, ale nijak me to nedonutilo, abych se toho vzdal.. Byl to kousek v Cosmosschwarz metalize Edition II Executive (proste posledni facelift, akcni model s plast prahama, lakovanim vsude, ledvinama a vnitrnima prahama z V8, se drevem atd). K tomu vybava jako Mtechnic podvozek, nezavisly topeni, Business s changerem atd.. no najeto mel 233 a vonel mooc.. aby ne za tu cenu..

No byl jsem v te dobe jeste uhrovatej nevybourenec, takze nejaky to predvadeni potencialu spoluzakum za studena ci plyn - pustit - plyn - pustit (kara skakala jako low rider) byly nektere z nedostatku.. jinak ale uz od te doby ucta a mazleni..

Vypadala zhruba takto.. tedy oranzada byla i vpredu

Obrázok

Obrázok

Obrázok

v 18ti jsem byl rad, ze jsem mel na naftu.. no mel, musel jsem jit pracovat do barku po skole.. takze prisel na radu chip (od te doby jsem nemel potrebu vlastne s motorem neco delat) a pomalu bila optika, ktera byla nutnost. Dodnes jsem rad, ze na e34 cinani jeste s tuningem nezacali, takze jsem volil ciste origo vzhled..

Zhruba leden-unor 2004 se stala vec, ktera mohla tohle vsechno ukoncit.. na jiznim meste jsem pri snezeni parkrat proslapl plyn jakoze pro pobaveni za mnou jedouciho kamarada a rozhazena prdel se zmenila v sane, ktery mirily pres protismer do podmostni zdi (jakstoji A.T.U, drive APS).. asi tajna sila zpusobila, ze z celniho narazu se stalo jen rozmrdani celeho podvozku.. oprava za 30 tisic to zalepila, zbylo jen velmi mirne tahnuti volantu na uzkych gumach..

Na sezonu 2004 jsem jiz poridil svoje prvni 17ky.. a prvni pouceni, ze kola i gumy maji mit origo proporce a ze podlozky nejsou to pravy (hazelo to dik nevycentrovanosti a nizke gumy zase dojebaly podvozek).. no ale i dnes musim rict, ze tomu celkem slusely..

Obrázok

Obrázok

BTW ta bila kraska v pozadi (toho casu matalova) je muj pozdejsi prazsky sparing partner.. ale o tom dale..

V zimnim obdobi 2004/2005 jsem se rozhodl, ze udelam vse pro to, abych se konecne zacal odlisovat od ostatnich e34ek a zacal si plnit svou jasnou vizi.. Komplet auto v M paketu a na sekerach (kola z M5).. ac se to nezda, cely tohle je nadlidsky ukol a neni ani tak o penezich, jako o shaneni, obvolavani, mailovani, drazeni atd.. pokud neni stesti, pul roku je tak akorat doba..

Prvni ze vseho se mi povedlo vydrazit kola.. stav 1A, vzdalenost jen 750km (  )

Obrázok

2 dny pote jsem je jiz mel na aute a pamatuju si, ze jsem se necitil uspokojen.. nevim proc.. mozna to byl osud, ale Nemec mi nabidnul jeste jedny od znameho.. dal jsem tedy inzerat, ozval se kupec, nabidl mi tolik, ze neslo odolat a byly v trapu..sliby od Nemce taky  Shodou okolnosti jsem behem tech 5ti dnu vydrazil kola stavajici.. ciste na kseft a kvuli cene.. byly hned za hranicema, takze ten den vecer v aute. Vtipne je, ze pochazely z auta, ktere bylo temer identicke jako pozdeji moje..

Obrázok

Kola samotny byly olezly, gumy ale jako nove a jediny, podle ceho jsem drazil, byl tento obrazek..

Obrázok

No jeste jsem mezitim taky podrazil dalsi sekery (mel jsem pocit, ze je o ne rvacka).. ale krom 9 palcu vzadu byly dost o nicem jak stavem, tak na aute.. sotva jsem se jich zbavoval (nakonec 70-80 let starej par ze znojma prijel v 850i)

Obrázok

..no a sezona 2005 se blizila stejne jako moje velky finale.. v pokojiku se mi hromadily dily jako M naraznik predni (kus ulomenej, sehnal jsem jinej a nechal prinejtovat a prilepit, jinak to totiz s PUR nejde), M zadni z Nemecka (doted mam z tech poplatku a nepraktickyho prevozu sem pupinky – dik M3Maniacovi za pomoc), sehnal jsem si viko bez hniloby (chronicky u e34 nad spz) a volba nedavat zpet Mkovy kridlo byla jasna.. chtel jsem elegantni sedan.. cemuz se BBS, ktery jsem jen tak vyzkousel nahodit, extremne hodily..

takze jsem kontaktoval BOOSTa, kterej odvedl vse na 1* (prace, cena, rychlost)... vysledek excelentni..

Obrázok

..po tom vsem jsem vzhledem ke kritice nechal vymenit gumove ventilky za chrom a bylo hotovo 
Vse jsem nastrojil, vylestil auto a po dvou dnech jsem se vydal na prvni sraz, kde jsem mel opravdu radost pri pohledu na svuj vuz.. citil jsem hrdost podlozenou tim kusem prace.. Byly to Plesnice 2005, sraz, ktery byl pro me asi nejvic o autech...

Obrázok

Obrázok

Auto jsem si uzival jak to slo.. do dalsi sezony nic moc zmeny.. Je treba totiz zminit, ze mezi tim vsim probihaly opravy a udrzby, kdy se to treba seslo za pausalne jednou za rok za 20-30ku jako prd.. nejaky sem tam ulozeni, pumpa, baterka atd nepocitam.. Zoufale deravej vejfuk si vyzadal vymenu a konecne se vyresilo i to cerne povadle curo, ktere smrdelo v otvoru pro 2 koncovky.. zvolil jsem seriovy origo vyfuk se dvema vyvody (nektere m51 to mely z tovarny) a nechal na ne navarit koncovky.. trosku jsem byl nejisty, zda jsem to neotuzil a dlouho jsem si nemohl zvyknout, ale zda se, ze to perfektne sedlo ke kolum..

Obrázok

Obrázok

Sezona 2006 tedy probehla take beze zmen.. vlastne uz jsem nemel tak nejak do ceho pichnout.. ale stejne jako s prechodem do komplet paketu, chystal jsem se, ze pres zimu nashromazdim vse potrebne k dalsi mete meho zdokonalovani.. k interieru. Uz pri koupi jsem chtel auto v kuziale muselo to jit stranou.. ted byla chvile dat si zalezet.. tak jsem nekonecne shanel a drazil, ale muj problem – delena sklapeci zadni sicna – mi neumoznil vybrat si barvu a provedeni atd. Slozil jsem tedy cernou sadu ze sportovnich cernych sitzen v el., s pametma a vyhrevem a zadni deleny z uplne jineho roku. Problemy s bastlenim elektriky za dardu a precalounenim 2 kusu zadni sedacky (nekdo je necim polil a dal do kozenky), loketek a tapecu by vydaly na samotnej dokument..

takhle to vypadalo uvnitr pred.. (ani roletka nebyla)

Obrázok

Obrázok

No a takhle se zacalo baslit..

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Vse jsem jeste dotahl novymi cernymi koberecky a hlavne cernym stropem z Mka, ktery mi udelal obrovskou radost.. v nemecku se takova vec pohybuje za nekrestansky penize (tim nerikam, ze bych jej mel zadarmo)

Obrázok

uvnitr tedy vznikla opravdova atmosfera old schooloveho obyvaku..

Obrázok

Obrázok


.................................no a auto bylo vzhledove da se rict hotovo.. na letosek jsem pripravoval kuru, aby zvnejsku vypadalo auto jako nove.. cili vymena odrenych list a skel, lak na masku a zrcatka atd.. pod kapotou jsem pak chystal ocistu, vylesteni vsech hlinikovych dilu (a ze jich ma M51 dost a dost jsem premyslel, ze konecne nainstaluju intercooler – ovsem tdsovej me presel, chtel jsem dat do masky lestenej)...

..s timhle autem jsem zazil tolik, ze vlastne vse, na co si vzpomenu, s nim souvisi.. vozilo me do skoly, na vejlety, na akce, na brigady.. poznaval jsem v nem svou divku (myslim intelektualne, na vyhlidkach  )..krizovalo celou Prahu a tolik vystihovalo me esteticke citeni a styl, ze to lepe uz neslo..

Obrázok

Obrázok

Obrázok

..diky sklapeni se v nem dalo treba luxusne spat ve dvou..

Obrázok

.. nebo zevlovat u nej ci v nem..

Obrázok

..nekdy na podzim 2006 si muj kamarad Checker koupil neco jako druhy clanek z Jing-Jang, a sice to same v benzinu.. stejny rok, podobna vybava, take Edition II.. myslim, ze tahle souhra k historii me e34 neodmyslitelne patri..

Obrázok

Obrázok

Obrázok

..zkratka byla prdel az na pudu..

..no a ta prdel skoncila 16.2.2008.. jdu si tak z Let it Roll v dobre nalade se svou slecnou a uz z dalky dle rozsvicenych svetel, roztazenych rolet a bordelu jak ve vyloze vidim, ze neco neni v poradku (doma nebyl ten den nikdo).. ten nejvetsi sok cekal po prichodu pred garaz, kde pootevrenyma vratama koukalo tatovo auto a v zastresenem vjezdu do garaze prazdno..

..asi spousta z vas vi, jakej vikend me cekal a jakej mel zhruba průubeh. Kdo nevi, muze cist zde:
http://www.bmwklub.cz/modules.php?name= ... 25&start=0
..vyvrcholeni akce zacina zde..
http://www.bmwklub.cz/modules.php?name= ... c&start=75
..a tady muj podrobny popis honicky a vseho okolo..
http://www.bmwklub.cz/modules.php?name= ... &start=210



..ve zkratce se mi auto podarilo pomerne rychle dopatrat diky mnoha serverum a pozornym lidem, potkal jsem jej bohuzel za jizdy a vse se vyhrotilo tak, ze pachatel vyskocil za jizdy a auto jelo dal az dojelo..viz foto:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

vice foto zde: martinez.hotentot.net

..no a takhle auto skoncilo.. ceka u meho duvernika, mechanika, co s nim bude..

Obrázok

Obrázok

Obrázok

..tady karticka z MordSession 2007 kterou jsem vystrachal ve vybydlenym interieru.. celkem symbolika..

Obrázok

..co rici zaverem? nejdrive vzkaz pro zmrdecka, kterej to tu treba i cte..

Chlapecku, zpusobil jsi mi neco, kvuli cemu jsou nekteri schopni v afektu zabijet.. nerikam, ze jsem vrah, ale prisaham ti, ze az se te podari dopadnout (a ver tomu, ze se podari – pracuje se na tom na vice frontach), dostanes trest, pres kterej ti stejne nikdy nezapomenu.. budu te trapit do konce tvyho ubohyho zivota.. a curaka uz si nevyhonis.. v mym aute to byla jedna z tvejch poslednich onanii!!!!

..tohle vsechno ma ale i velmi pozitivni stranku, ktera mozna v zivotnim globalu casem predci to spatne.. Poznal jsem, ze existuje mnoho hodnych, ochotnych a soucitnych lidi, kteri pomohli jak s nalezenim, tak pomahaji s patranim a se sbirkou, kterou z vlastni iniciativy vytvorili.. je to pro me i ted po tydnu neuveritelne a neskutecne dojemne, stejne jako pro ostatni, moje kamarady nebo jen lidi, kterym se o tom zminim.. sahnul jsem si na dno, po pulroce jsem si opet pripomnel, jake to je byt 100% zoufaly, nestastny a dopaden tragicnem.. ovsem ti lide, vetsinou z www.bmwklub.cz , www.bmwklub.sk a www.e30.cz, me dokazali postavit na nohy a zacit zit..

..jak to bude s autem nevim.. byl jsem rozhodnut jej dale netrapit a zacit s jeho pomoci (dily) na novem projektu (vsichni ode me ocekavaji opet krasu e34), ale kdyz jsme se ted prohrabal temi tisici fotek, jsem dost na vazkach..

..Jak vidite, auto, at jej bereme jako zivou bytost, je hodnota pomijiva a jedine, co muzeme delat, je paranoidne jej zabezpecovat..
525td.. R.I.P, nezapomenu...
 
BaDDog
Príspevky: 649
Registrovaný: 27.3.2007
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Malacky

Sobota, 23. Februára 2008, 01:51

No pekne si to tu rozpísal Martínez....

Fakt..., aj aj som zvedavý ako sa rozhodneš dalej so svojou E34....

Káždopádne je tu asi velká väčšina ktorá by bola ochotná ten tvoj skvost znovu postaviť..., no je blbé napísať...na nohy..., tak aspoň na kolesá...

A ako som už písal na CZ fóre..., toto by nemalo znamenať koniec pre tuto E34... ani ty sám to asi nechceš zabalit...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Ap4che a 52 neregistrovaných