... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

obchodna sekcia
 
eerror
Autor témy
Príspevky: 193
Registrovaný: 3.6.2011
Kraj: Košický

Angel eyes

Utorok, 12. Júna 2012, 21:30

Borci uz davnejsie som premyslal ze si do svetiel nahodim nejake led kruzky angel eyes . Mam tam su klasicke pouzivane ako parkovacky slabe obcas by to nebolo na skodu pouzit ako denne svietenie ale treba aby to poriadne svietilo .
A po zraze vo VK som sa definityvne rozhodol niektory to mali pekne spravene
Takze e39 530d r99 svetla po FL mozem to tam vymenit daju sa tie svetla rozobrat ? + nejaky navod a naco si mam dat pozor
aby som nieco nepolamal a ci mam odpojit baterku
a taktiez nejake dobre led kruzka kde zozeniem za pomoc dakujem
A este mam jednu otazocku ako to je s tymi angel eyes mozes ich pouzivat ako denne svietenie ? ked su viditelne biele .
Lebo vidim kopec tych novsich bmw ktory si kludne jazdia na kruzkach ako denne svietenie.
Takto si to asi predstavujem aby malo byt vid foto :)

1.moje
2. typek
3. typek
Prílohy
1.jpg
1.jpg (201.55 KiB) 2232 zobrazení
3.jpg
2.jpg
2.jpg (139.82 KiB) 2232 zobrazení
 
Užívateľov profilový obrázok
LuCKy
Príspevky: 2235
Registrovaný: 29.1.2007
Auto: BMW 530iMola
Kraj: Žilinský

Re: Angel eyes

Streda, 13. Júna 2012, 07:34

Vyzera to tak, ze tam mas original Hella svetla.
Rozobrat sa daju ale existuju dve rozne prevedenia, co sa tyka lepenia plexi. Jeden typ sa da nahriat a odlepis, druhy typ sa nahriat neda (pre prilepenie bol pouzity nejaky silikon). Ten druhy typ musis vypilit. Niekto vypili plexi bez poskodenia (rez vedie mimo plexi) ale skor odporucam pilit cez plexi a kupit plexi nove (vid http://www.bmwstyle.sk), svetla budu ako nove.
Ked uz budes mat plexi dole, tak mozes nahodit LED kruzky (vid http://www.bmwstyle.sk) rovno za povodny svetlovod, bude to svietit dobre a zaroven mas zachovane aj povodne riesenie podsvietenia.
Je to papracka, ktora vyjde v prvom pripade na 50EUR, v druhom pripade na 160EUR.
Alebo si kup vykonne LED, pripadne ziarovky a mas to lacnejsie i jenoduchsie, len vysledok potom nie je extra viditelny.
Tak ci onak, ako denne svietenie to legalne pouzit nebudes moct.

Ja som si presiel druhou moznostou minuly rok:

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

LuCKy
Slovenčina pre BMW palubný počítač/navigáciu v modeloch E38, E39, E46, E53, E83. Jednotky MK3 a MK4. Na výber celkovo tri verzie pre oba typy jednotiek. Viac na našom webe www.elceka.sk/bmw-palubny-pocitac-v-slovencine
Denne svietenie, zatial len BMW do 03/2007.
-
Obrázok
-
Obrázok
 
eerror
Autor témy
Príspevky: 193
Registrovaný: 3.6.2011
Kraj: Košický

Re: Angel eyes

Streda, 13. Júna 2012, 19:34

:shock: kurnik to musim rezat ? Neda sa to vobec rozobrat bez pilenia hmhmhmhmh tak to radsej priplatim nejakemu odbornikovy co sa vyzna lebo asi si na to netrufnem moc toho to tam je :).
Ale Lucky dakujem za pekne opisanu pracu uvidim ako sa rozhodnem mozno sa pustim neviem .
 
Užívateľov profilový obrázok
LuCKy
Príspevky: 2235
Registrovaný: 29.1.2007
Auto: BMW 530iMola
Kraj: Žilinský

Re: Angel eyes

Streda, 13. Júna 2012, 19:41

Ako som pisal, su dva druhy lepenia svetiel. Jeden sa da rozobrat nahriatim, druhy nie. Aky mas typ zistis ked skusis nahriat, o tom rozoberani nahriatim tu je toho dost popisaneho.

LuCKy
Slovenčina pre BMW palubný počítač/navigáciu v modeloch E38, E39, E46, E53, E83. Jednotky MK3 a MK4. Na výber celkovo tri verzie pre oba typy jednotiek. Viac na našom webe www.elceka.sk/bmw-palubny-pocitac-v-slovencine
Denne svietenie, zatial len BMW do 03/2007.
-
Obrázok
-
Obrázok
 
eerror
Autor témy
Príspevky: 193
Registrovaný: 3.6.2011
Kraj: Košický

Re: Angel eyes

Streda, 13. Júna 2012, 20:24

A to plexi si musel kupovat nove ?
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Angel eyes

Štvrtok, 14. Júna 2012, 06:46

no ked z neho odrezes 5cm tak budes potrebovat nove

vsetko zalezi podla rocnika, take prve facelifty - 9/2000 az 3/2001 to maju len tym silikonom, potom nikto netusi, ale snazim sa zistovat podla aut ktorym posuvam ticky ci otvorili alebo nie

nejaky trpezlivec otvoril aj to lepive, ale stalo mu to utopene v nejakom maglajze a nasledne to daval dole este mechanicky, je to tiez silikon ale na inej baze, teplo mu nepomaha
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
eerror
Autor témy
Príspevky: 193
Registrovaný: 3.6.2011
Kraj: Košický

Re: Angel eyes

Štvrtok, 14. Júna 2012, 07:23

Jarak tak teraz to uz vidim na nejakeho odbornika sam sa do toho radsej nepustam lebo ma to vinde nedajboze drahsie :)
 
Užívateľov profilový obrázok
LuCKy
Príspevky: 2235
Registrovaný: 29.1.2007
Auto: BMW 530iMola
Kraj: Žilinský

Re: Angel eyes

Piatok, 15. Júna 2012, 07:23

Pozor, typ lepenia svetla zrejme nezalezi od rocnika. Tiez som si to myslel ale po skusenostiach to tak nevychadza.

LuCKy
Slovenčina pre BMW palubný počítač/navigáciu v modeloch E38, E39, E46, E53, E83. Jednotky MK3 a MK4. Na výber celkovo tri verzie pre oba typy jednotiek. Viac na našom webe www.elceka.sk/bmw-palubny-pocitac-v-slovencine
Denne svietenie, zatial len BMW do 03/2007.
-
Obrázok
-
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
serwo
Príspevky: 1345
Registrovaný: 15.7.2009
Auto: E39 528iA
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Piešťany

Re: Angel eyes

Piatok, 15. Júna 2012, 08:49

Alebo LED ziarovky www.umnitza.com. Ludia su spokojni s nimi, ale drahe su jak svina.
Nejazdím tak rýchlo, letím tak nízko!

EX - BMW E39 528iA
EX - BMW E66 745Li, '03
EX - BMW E30 324d, '87

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných