... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
bmwbanan
Autor témy
Príspevky: 273
Registrovaný: 1.3.2011
Auto: BMW 6GT 630d xDrive
Kraj: Žilinský

vyteka olej, kade ???

Pondelok, 28. Mája 2012, 11:24

caute,

maval som kaluzku v garazi, tak som to dal skontrolovat a vymienalo sa tesnenie pod vekom, presli asi 2 tyzdne a kaluzka znova... olej sa nachadza- ked sa zhodi kryt motora tak vidno trysky a pod nimi je taky priestor (vanicka) kde sa hromadi a ked ho je dost tak uz steka na vyfuk a z vyfuku na zem... kade sa moze ten olej tlacit ??? lebo vymena tesnenia tiez nieco stala a prd platna :( zevraj bolo vymackane a o polovicu mensie ako nove, tak som myslel ze to bol problem, ale nie

diky
 
dimensionone
Príspevky: 744
Registrovaný: 21.6.2010
Auto: 318d(F31)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Viničné

Re: vyteka olej, kade ???

Pondelok, 28. Mája 2012, 17:31

a tečie ti určite olej, nemôže to byť nafta? ja som mal uvoľnený prívod nafty do valcov. Zbieralo sa to pod strekmi a potom to kvapkalo dole. Skús zhodiť sanie a podoťahovať šróby na prívode paliva. Takisto môžu tiecť aj vstreky.
 
Užívateľov profilový obrázok
bmwbanan
Autor témy
Príspevky: 273
Registrovaný: 1.3.2011
Auto: BMW 6GT 630d xDrive
Kraj: Žilinský

Re: vyteka olej, kade ???

Pondelok, 28. Mája 2012, 21:46

je to olej isto, dnes som vyzsitil ze tam je este viac tesneni a tak idem aj tie vymenit (tesneni na odvetranie veka ventilov), su 2, nasiel som ich na bmwfans, je to v pohode polozka 6 € jedno a robota na 15 minut, tak uvidim

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných