... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, Kraken, johnyfly1

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
piit
Autor témy
Príspevky: 262
Registrovaný: 13.4.2008
Auto: e60 530d
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nitra - Vysoke Tatry

Re: ako na original central na dialkove??

Nedeľa, 4. Marca 2012, 18:41

herri13 napísal:
Asi tak 2,5 roku spat som kupil tu na fore komplet dialkove s replikamy klucov BMW. Mal som len central na klucik.
Kluciky k dialkovemu som si musel dat vybrusit podla origo kluca, ale je to v pohode.
Dal som to robit elektrikarovi. Sice sa s tym vytrapil asi 4 hodky ale zvladol to. Raz mu robili, ze zatvarali len dvoje dveri, potom ziadne, az zistil, ze sa dialkove byje s centralom. Tak odpojil daky kabel co ide k centralu a napojil riadiacku dialkoveho a od vtedy vsetko funguje ako ma.


Konecne aspon niekto kto s tym ma skusenost....Chystam sa na to tak dufam bude tato informacia uzitocna...
 
Užívateľov profilový obrázok
johnyfly1
Príspevky: 5880
Registrovaný: 1.9.2008
Auto: E36/316i compact
Kraj: Žilinský

Re: ako na original central na dialkove??

Nedeľa, 4. Marca 2012, 19:22

ale vsak co som ti ja pisal? ze mam neorigo...on tiez pisal o neorigo aspon to tak z toho vyplyva... :wink:
E36 compact 316i           (||||)(||||)
 
levik666
Príspevky: 77
Registrovaný: 11.11.2008
Auto: E36 316i Touring
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Stropkov

Re: ako na original central na dialkove??

Štvrtok, 17. Mája 2012, 13:56

Tak sa mi podarilo stiahnuť kompletnú elektriku aj popisom káblov, tak už len musím prísť na slovensko a vyskúšať to (vyzerá to, že 7 káblov je za kaslíkom spolujazdca a jeden pod volantom). Potom dám vedieť ako to dopadlo. :D
levik666 E36 316i Touring Arktissilber metallic
 
levik666
Príspevky: 77
Registrovaný: 11.11.2008
Auto: E36 316i Touring
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Stropkov

Re: E36 - Ako dorobiť originál centrál na diaľkové ovládanie

Štvrtok, 21. Júna 2012, 12:17

Nazdar páni, tak včera sa mi to konečne podarilo urobiť. Bolo trochu teplo, tak som sa s tým serkal na dvore :D. Tak som k tomu urobil aj návod,
aby som to potenciálnym záujemcom uľahčil. Spínačku zháňať nemusíte, stačí kúpiť puzdro kľúča a dať si to vybrúsiť podľa Vášho kľúča (netreba tak meniť zámky dverí, alebo nosiť dva kľúče) a prehodiť elektroniku a čip. Funguje to aj s pôvodnou jednotkou. Tak nech sa páči: navody-a-manualy/dorobenie-do-na-central-e36-t64185.html
levik666 E36 316i Touring Arktissilber metallic

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných