... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12264
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: Nahodenie Led Kružkov do Faceliftu!

Streda, 28. Marca 2012, 10:41

pozri moje svetla čo som daval niekedy davno na silikon, a žiadny problém a na kamošovom buračku vydržali.......určite lepšie ako tieto roztrasene,labilne kokotske držiaky z obojstannou 3M paskou.........vyrábam aj svetla, prestavujem a nič lepšie ako silikon som nevidel, je pevny a pružny spoj.....nech si hovodí kto chce čo chce.....ps: ja som ten čierny kryt vždy upravil a nikdy sa nedotykali AE ani pri nadstavovaní svetiel......
Prílohy
xxx.jpg
yyy.jpg
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7490
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: Nahodenie Led Kružkov do Faceliftu!

Streda, 28. Marca 2012, 14:22

tie horne svetla to je bixenon? tam to sedi ako na serbli, mne to hentak nepasuje :-/ ake priemery kruzkov davas na FL bixenon?
z toho tienitka si upilil ci ubrusil? prave kvoli tomu dotykaniu to nechcem riskovat aby mi to brzdilo motorcek pri nastavovani

tie tvoje svetla vyzeraju popici, s tym vypalujes oci lesnym zvieratkam? :D
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12264
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: Nahodenie Led Kružkov do Faceliftu!

Streda, 28. Marca 2012, 19:33

z orezavacim nožikom som trošku upravil zadnu stenu tým čiernym plastom aby sa to nedotýkalo......je to tip top....ano su to bixenony a tie spodne su 4x bixenon.......díky za pochvalu, aj som sa na nich narobil.......minule v noci som na roli videl ako si to zajace rozdávali v trojke,tak to svieti..... :mrgreen: :mrgreen:
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
miki012
Príspevky: 659
Registrovaný: 2.1.2009
Auto: x5
Kraj: Trnavský
Bydlisko: sered

Re: Nahodenie Led Kružkov do Faceliftu!

Streda, 28. Marca 2012, 21:43

TT-SIMIK napísal:
z orezavacim nožikom som trošku upravil zadnu stenu tým čiernym plastom aby sa to nedotýkalo......je to tip top....ano su to bixenony a tie spodne su 4x bixenon.......díky za pochvalu, aj som sa na nich narobil.......minule v noci som na roli videl ako si to zajace rozdávali v trojke,tak to svieti..... :mrgreen: :mrgreen:
to si zdeno zabil:))))
 
zajoO
Príspevky: 3
Registrovaný: 15.1.2015
Kraj: Banskobystrický

Re: Nahodenie Led Kružkov do Faceliftu!

Štvrtok, 25. Júna 2015, 08:45

Zdravim, chcel by som sa spytat, ti co ste to uz montovali zapajali ste to aj na stretavacky alebo len na parkovacky?a s povodnou parkovackou ste to ako vyriesili?nepaci sa mi ked svietia kruzky na bielo aj povodne zlte parkovacky.
 
Užívateľov profilový obrázok
paca
Príspevky: 333
Registrovaný: 21.2.2007
Bydlisko: South Moravia

Re: Nahodenie Led Kružkov do Faceliftu!

Štvrtok, 25. Júna 2015, 09:16

já to mám na druhou polohu klíče jako denní svícení, při zapnutí světel (parkovaček) se přes "odpor" ztlumí :wink:
Prílohy
ae 1.JPG
ae 1.JPG (93.82 KiB) 883 zobrazení
ae 2.JPG
ae 2.JPG (88.17 KiB) 883 zobrazení
Obrázok
e36 320i convertible
 
Užívateľov profilový obrázok
H@wky
Príspevky: 464
Registrovaný: 28.12.2008
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: TN, Dca, IL

Re: Nahodenie Led Kružkov do Faceliftu!

Štvrtok, 25. Júna 2015, 11:54

kruzky samozrejme na parkovacky (z jednej strany) a druhu povodnu parkovacku: 1.nechat zapojenu v motorovom priestore 2. odpojit a nasledne odkodovat check kontrol cez diagnostiku

zajoO napísal:
Zdravim, chcel by som sa spytat, ti co ste to uz montovali zapajali ste to aj na stretavacky alebo len na parkovacky?a s povodnou parkovackou ste to ako vyriesili?nepaci sa mi ked svietia kruzky na bielo aj povodne zlte parkovacky.
 
zajoO
Príspevky: 3
Registrovaný: 15.1.2015
Kraj: Banskobystrický

Re: Nahodenie Led Kružkov do Faceliftu!

Štvrtok, 25. Júna 2015, 12:12

H@wky napísal:
kruzky samozrejme na parkovacky (z jednej strany) a druhu povodnu parkovacku: 1.nechat zapojenu v motorovom priestore 2. odpojit a nasledne odkodovat check kontrol cez diagnostiku


Daval som si to zapojit elektrikarovi ale zapojil mi to aj na stretavacky aj na interier..tak to odpojim od stretavaciek a parkovacky dam asi do motoroveho priestoru..diky za radu

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných