... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
fioro
Príspevky: 847
Registrovaný: 11.10.2007
Auto: 156 1,9JTD
Kraj: Košický
Bydlisko: KOSICE

Re: Vaše názory a skúsenosti s policajtmi

Streda, 28. Decembra 2011, 21:47

na vojnu som siel ked som mal 24, a 18ka esusova ma chcela jebat, to sme porisieli hned....ale odvtedy som nasraty na zelenu hned jak vidim tercik...v pripade mojej chyby para klesa...lebo ano viem si priznat ale buzeracie nemienim tolerovat a tak sa aj spravam...pribehy pisat nebudem...len k poslednemu co som pisalv kobre...maju pokyn zhora zastavit kazde vozidlo ktore ich obehne ked oni idu podla tacho povolenou rychlostou...jak toto mohlo toho piciaka napadnut , ked nic nemozu dokazat... ROZUM SA ZASTAVUJE..a este mu aj kokotovi odpustili trest a dali premie... VIVA LA REVOLUCIA !!!! :lol:
...... Obrázok......
.............Moje sadzomety...........
BMW e34 525tds EX
Ford Transit 2,5 td EX
Opel Campo 2,5td 4x4 EX
Alfa 156 1,9 JTD
 
Risho_21
Autor témy
Príspevky: 782
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: BMW E36 318i LPG
Kraj: Košický

Re: Vaše názory a skúsenosti s policajtmi

Streda, 28. Decembra 2011, 21:56

fioro napísal:
na vojnu som siel ked som mal 24, a 18ka esusova ma chcela jebat, to sme porisieli hned....ale odvtedy som nasraty na zelenu hned jak vidim tercik...v pripade mojej chyby para klesa...lebo ano viem si priznat ale buzeracie nemienim tolerovat a tak sa aj spravam...pribehy pisat nebudem...len k poslednemu co som pisalv kobre...maju pokyn zhora zastavit kazde vozidlo ktore ich obehne ked oni idu podla tacho povolenou rychlostou...jak toto mohlo toho piciaka napadnut , ked nic nemozu dokazat... ROZUM SA ZASTAVUJE..a este mu aj kokotovi odpustili trest a dali premie... VIVA LA REVOLUCIA !!!! :lol:


krásne povedané =D>

inač drumx ty si ne taký vyjednávač dostaneš pokutu 120 oni ti dajú na 100 ešte ich poprosíš na 20 a zjebeš na 10 :D gratulujem =D> :mrgreen:
Ex BMW E39 523iA 98" Cosmoschwarz
Ex BMW E39 540iA 98" Kashmeerbeige
________________________________
BMW E36 318i LPG 93" Cosmoschwarz
Audi S6 (C4) 4.2 Quattro
 
Užívateľov profilový obrázok
piit
Príspevky: 262
Registrovaný: 13.4.2008
Auto: e60 530d
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nitra - Vysoke Tatry

Re: Vaše názory a skúsenosti s policajtmi

Streda, 28. Decembra 2011, 22:05

Ja mam s panmi len vesele prihody....Neviem co ich v tej skole ucia ale ked som mal auto dost dlho na presovskych znackach-PO a v dokladoch ze som z Tatier-PP tak mi v Nitre- NR zozrali ze PO je Poprad :-) Uz som pocul ako zastavili auto so znackou KS a vodicovi povedali: " Tak pán je z Kysúc že?!"
Pokuta len raz v zivote a to sa skor da nazvat uplatok lebo muzík v zelenom vraj nemal vydat....a ja som sa vtedy ozaj ponahlal do BA na letisko...Ale vacsinou to skonci tak ze po obcianskom im dam do kopy dokladov aj vojensky sluzobak a to sa potom bavime skor o ich a mojej praci a porovnavame si plusy a minusy....Skor je s nimi sranda ked zabije ze som mal rovno povedat ze som vojak...Preco by som mal...?! Aby sa nahodou nespravali ako kokoti ked ma nemozu riesit?! :D
 
Užívateľov profilový obrázok
Mi_t_is
Príspevky: 1459
Registrovaný: 2.5.2010
Auto: BMW E36 325iA
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Vaše názory a skúsenosti s policajtmi

Štvrtok, 29. Decembra 2011, 00:27

piit napísal:
Uz som pocul ako zastavili auto so znackou KS a vodicovi povedali: " Tak pán je z Kysúc že?!"

KM su kysuce :lol: .
Inak celkom fajn vec ked máš ten preukaz je neukázať im ho a ked ti povedia že ťa idu riešiť povedz že nebudem :D prvotne sa začnú čudné pozerať a myslieť že si drzý ale ked prídu na to čo zmôžu aj sa ospravedlnia :mrgreen:
Na predaj:

Obrázok
Znaky BMW,Kľúčenka 1er,3er,5er,7er,X rada ,čiapočky ventilov BMW,///M
Reseter intervalov OBDI, OBDII, tlačidlo kľúča centrálu

Predám manžetu radiacej paky E34(pravá koža,nová),Lanko ručnej brzdy E36 -bubon


Kontakt
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9791
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Vaše názory a skúsenosti s policajtmi

Štvrtok, 29. Decembra 2011, 00:42

zas s policajtmi som mal aj dobrú skúsenosť, pred rokom a pol, začiatkom leta to som mal bmw ešte len 2-3mesiace tak som zabudol zapnúť svetlá, trepem sa von z KE a na furči ma zastavil policajt cca v mojom veku, že či som si vedomí priestupku, ja že neviem či som niekoho zabil alebo čo a on že nesvietim tak som sa pekne ospravedlnil že nikdy viac sa to nestane, povedal že to môže byť na 60€ ale že ma nechce zdierať tak za 20€, potom začal so mnou kecať že kam idem, atď. ja že domov zo školy tak na mňa kukol a že ste študent tak na to zabudnime radšej zato natankujte a pustil ma preč bez pokuty
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
majro
Príspevky: 2334
Registrovaný: 8.9.2011
Auto: e36 328i limo LSD
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Vaše názory a skúsenosti s policajtmi

Štvrtok, 29. Decembra 2011, 02:11

ice.blade napísal:
mozu ti dat k nahrade "poskodenie" cetnej komunikacie spalenou gumou a ak tak lubis jazdit castejsie nemaju problem skontrolovat hrubku dezenu, okrem toho ako tu bolo spomenute, je to "nestandardny" sposob vedenia auta cize je to brane ako nebezpecne - vseobecne ohrozovanie, ak ta nakrutia mozes sa vyhovarat na to ze ta smyklo kolko len chces...


nejazdim takym stylom, aale tiez taky dovod, ze poskodzujem cestu... naprsi a uz tam net ani stopy po tom... a ano, je to nestandartne, ale zaroven diletantske :D o chvilu tak moze jazdit kazdy to je fakt..

s tym dezenom by som to povazoval skor za buzeraciu, ze take drbonosti hladaju atd.. ale tak robia svoju pracu a ja kebyze mi rupnu nervy robim detto...

risho: tiez som to tak myslel, ze ked neprekrocis ciary pri drifte, tak vlastne nic neporusujem, lebo mas proste svoj priestor, a je cca jedno, ci prejdes 20cm od stredovej ciary alebo pol metra... len je to take, ze ako napisal iceblade, ze je to asi to ohrozenie atd.. aj ked pochybujem kus. podla mna to by nebola objektivna pokuta a bolo by to isto nieco, z coho by sa dalo vykecat.. neviem no
Obrázok
e36 328i coupe
ex - e36 328i limo
ex - e36 318is
 
Risho_21
Autor témy
Príspevky: 782
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: BMW E36 318i LPG
Kraj: Košický

Re: Vaše názory a skúsenosti s policajtmi

Štvrtok, 29. Decembra 2011, 04:11

majro napísal:

nejazdim takym stylom, aale tiez taky dovod, ze poskodzujem cestu... naprsi a uz tam net ani stopy po tom... a ano, je to nestandartne, ale zaroven diletantske :D o chvilu tak moze jazdit kazdy to je fakt..

s tym dezenom by som to povazoval skor za buzeraciu, ze take drbonosti hladaju atd.. ale tak robia svoju pracu a ja kebyze mi rupnu nervy robim detto...

risho: tiez som to tak myslel, ze ked neprekrocis ciary pri drifte, tak vlastne nic neporusujem, lebo mas proste svoj priestor, a je cca jedno, ci prejdes 20cm od stredovej ciary alebo pol metra... len je to take, ze ako napisal iceblade, ze je to asi to ohrozenie atd.. aj ked pochybujem kus. podla mna to by nebola objektivna pokuta a bolo by to isto nieco, z coho by sa dalo vykecat.. neviem no


presne tak ! ale pokiaľ to nerobíš jak arabi :D tak je to OK :)

inač k tomu dezénu... je to z jednej strany buzerácia ale ísť na slickoch si myslím, že tiež nieje najbezpečnejšie a už vôbec nie u bavora... ale každého osobná vec :)
Ex BMW E39 523iA 98" Cosmoschwarz
Ex BMW E39 540iA 98" Kashmeerbeige
________________________________
BMW E36 318i LPG 93" Cosmoschwarz
Audi S6 (C4) 4.2 Quattro
 
Užívateľov profilový obrázok
Majo
Príspevky: 653
Registrovaný: 14.6.2009
Auto: e36 328iA LPG
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Zvolen

Re: Vaše názory a skúsenosti s policajtmi

Štvrtok, 29. Decembra 2011, 08:01

ze som sponzor policie som pisal uz v teme o kobre, tak len k tomu driftu.
Tiez som mal taku skusenost, ze som isiel zakrutu bokom, kto pozna zjazd z mosta od centra ZV dole na hlavnu smer ZH-LC, taky 180stupnovy vracak, ja na Zigulaku dverami napred, gumy piskali ako dive, no a dolu pod mostom hliadka. Byvaju tam pomerne casto, ale stejne mi nedalo mal som proste naladu, povedal som si, ze tam snad nebudu :mrgreen: Hned ma stopli, ze poprosime doklady, tak som im vsetko vysolil, obzerali hlavne STK+EK, potom kuka na mna - hlavou kyvne k zakrute a ze ci sa niekam ponahlam. Nejak zo mna vypadlo ze "ani niee, tak normalne". Tak sa len uskrnul, podal mi doklady a poprial stastnu cestu :lol:
 
Užívateľov profilový obrázok
Jannci
Príspevky: 2335
Registrovaný: 17.6.2008
Auto: MB
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava

Re: Vaše názory a skúsenosti s policajtmi

Štvrtok, 29. Decembra 2011, 13:15

majro napísal:


vo vyhlaske je napisane: jazdi sa vpravo, co najblizsie k okraju vozovky.
dalej, kedze driftujes, ides riadenym smykom, kedze ides smykom, tak si jednoznacne neprispoobil jazdu stavu a povahe vozovky. toto je ich oblubena kluazulka, tak bacha na to
 
Užívateľov profilový obrázok
majro
Príspevky: 2334
Registrovaný: 8.9.2011
Auto: e36 328i limo LSD
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Vaše názory a skúsenosti s policajtmi

Štvrtok, 29. Decembra 2011, 13:38

jannci, rozpravas to, ako by si to uz zazil :) ale je to asi najvystiznejsie.. dik :thumbup:

k tomu dezenu som nemyslel tak, ze ked ti trcia odtial droty tak, ze je to v poriadku.. :D ale tak, ze ked mas v pohode, tak ze by ti zacali merat hlbku atd..
Obrázok
e36 328i coupe
ex - e36 328i limo
ex - e36 318is
 
Užívateľov profilový obrázok
mattto
Príspevky: 46
Registrovaný: 15.3.2009
Auto: BMW 528i E39
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Raková(okres Čadca)

Re: Vaše názory a skúsenosti s policajtmi

Štvrtok, 29. Decembra 2011, 13:39

Tak ja som dostal jedinu pokutu za rychlost v obci 68km/h ukazal som doklady zaplatil 50€ a siel prec,inac ma vacsinov chceli buzerovat za veci ktore mi nemohli dokazat uz kopec krat-najviac ma dojalo ked ma dobehlo policajne auto,doslova sa prirutilo zozadu,islo za mnou cca 500m,potom majacky,vystupil s neho taky mlady k***ko,a ze ako si to predstavujem ist v obci 70km/h,ci chcem niekoho zabit,to som fakt uz neprekusol,povedal som mu ze ci si mysli ze vdaka tym majakom,alebo zelenej bunde zabrzdi rychlejsie ako ja,hadal som sa tam s nim 20minut,potom ma pustil.
Najhorsi zazitok s policiou(vtedy som si prestal mysliet ze policia je tu pre ludi,su to vacsinou len hajzli ktory vyuzivaju placku aby robili to iste ako ty ktorych by mali chytat a len si likviduju konkurenciu,uz som mal s nimi problemov az az,podotykam ze som v zivote nikomu neublizil,nic nikomu nerozbil,nic neukradol):
Bol som s 3kamaratmi na dovolenke v Egypte,Kamaratka u ktorej som mal ulozene auto bola po nas na letisku,sla si zaviest este neake veci domov,tak soferovala ona,na nadjazde nad dialnicou s letiska nam 50rocny chlap s rodinou nedal prednost,samozrejme zrazka auta na srot,zablokovane 3pruhy,volali sme 112 vsetci pri vedomi,za 2minuty vidime policajne auto,som si pomysel ze aky su rychly,no bola to hliadka,ktora pri nas zastavila spytali sa cez okienko ci sme uz volali 112,my ze hej tak normalne odisli,nebola tam este ani sanitka, ](*,) ](*,) ](*,) .Prisla sanitka,pozreli nas,kamaratku odviezli do nemocnice.Prisli technicke sluzby s velkym vysavacim autom,cakame stale policia nikde,ked prisli za 0,5hod. spisali veci,chalanou som poslal domov ze naco tam budu(v lietadle bolo plno ludi co nas poznali tak nebol problem),odtlacili sme auta nabok,chlapi s tech.sluzieb povysavali cestu a odisli,ten chlap s druheho auta sa rozhodol ze to bude riesit az na druhy den a tiez siel,ostal som tam ja a policajti,na otazku ci so mnou pockaju na odtahovku(na ktoru my nedokazali zistit cislo)mi povedali ze nie,slusne som sa znova spytal na cislo na taxik,zase bez odpovede,na odtahovku som cakal dalsich 30min. SAM.(2hodiny rano,prsalo ako svina),nalozili sme auto,ODTAHOVKA ma zobrala do nemocnice kde zistili ze mam vyskocene 3 stavce)
Od nehody do nemocnice mi to trvalo 3hodiny.vysledok:zapal pluc.
Sanitka :thumbup:
Otahovka :thumbup:
Tech. sluzby :thumbup:
Policia ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) arogantny pristup ako keby som bol najvaci kriminalnik na svete.
 
Užívateľov profilový obrázok
Jannci
Príspevky: 2335
Registrovaný: 17.6.2008
Auto: MB
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava

Re: Vaše názory a skúsenosti s policajtmi

Štvrtok, 29. Decembra 2011, 13:51

majro napísal:
jannci, rozpravas to, ako by si to uz zazil :) ale je to asi najvystiznejsie.. dik :thumbup:

k tomu dezenu som nemyslel tak, ze ked ti trcia odtial droty tak, ze je to v poriadku.. :D ale tak, ze ked mas v pohode, tak ze by ti zacali merat hlbku atd..



ano, je to z vlastnej skusenosti.

a inak pridam zazitok, ktory sa mi dost casto opakuje ked idem v noci. Idem po meste 60km/h. Zrazu sa za mnou zjavi PMJ na fabii, a pustia majaky. tak sa dam viac na kraj, nech ma obehnu, kedze asi niekam idu. po 2-3km ich napadne a pustia tu STOPku co maju na streche a zastavim. Vzdy ma obehnu a zaflekuju, vyskacu mladi fagani a dobehnu ku mne s hlaskou: "Pan vodic, vy ste nam chcel ujst!"
Vtedy sa na nich tak zahladim, a vzdy im poviem to iste: "Chlapci, kebyze ja Vam chcem ujst, tak vy ma nechytite!"
 
Vlad
Príspevky: 198
Registrovaný: 26.9.2009
Kraj: Bratislavský

Re: Vaše názory a skúsenosti s policajtmi

Štvrtok, 29. Decembra 2011, 14:11

.
Naposledy upravil/-a Vlad v Štvrtok, 6. Apríla 2023, 15:11, upravené celkom 1 krát.
 
Risho_21
Autor témy
Príspevky: 782
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: BMW E36 318i LPG
Kraj: Košický

Re: Vaše názory a skúsenosti s policajtmi

Štvrtok, 29. Decembra 2011, 14:36

to raz tak môjho známeho na diaľnici smerom do BA :D jebe si to na M6ke 180, zrazu sa rozbliká za ním Passat :D on v strese a strachu sa zľakol ujebal na plyn "vraj" to dal na 300ku a zdrhol passatíku :D o pol hodinu pred BA sedí na Slovnaftke a príde za ním ten Passat, zastavia sa pokývu hlavou "vy ste chorý človek" a išli vraj preč :D
Ex BMW E39 523iA 98" Cosmoschwarz
Ex BMW E39 540iA 98" Kashmeerbeige
________________________________
BMW E36 318i LPG 93" Cosmoschwarz
Audi S6 (C4) 4.2 Quattro
 
Jacq
Príspevky: 84
Registrovaný: 10.2.2008
Auto: BMW X1
Kraj: Banskobystrický

Re: Vaše názory a skúsenosti s policajtmi

Štvrtok, 29. Decembra 2011, 15:51

Risho_21 napísal:
to raz tak môjho známeho na diaľnici smerom do BA :D jebe si to na M6ke 180, zrazu sa rozbliká za ním Passat :D on v strese a strachu sa zľakol ujebal na plyn "vraj" to dal na 300ku a zdrhol passatíku :D o pol hodinu pred BA sedí na Slovnaftke a príde za ním ten Passat, zastavia sa pokývu hlavou "vy ste chorý človek" a išli vraj preč :D


A teraz ten o Cervenej Karkulke.
xDrive 25i
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných