... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
alworth
Autor témy
Príspevky: 12
Registrovaný: 7.8.2010
Auto: 328i
Kraj: Nitriansky

Cudne zvuky zo zadu

Nedeľa, 6. Novembra 2011, 15:56

Ahojte. neviem si rady. po vymene tlmicov a pruzin mi zacalo nieco hrkotat. aj nove silentbloky su na ramenach. pobuchaj som komplet celu zadnu napravu zo spodu, nic nehrkotalo.akonahle idem v aute, tak tam nieco trasie na nerovnostiach ale len do urcitej rychlosti. znie to plastovo. auto dost stvrdlo. do 50km/h to pocut, potom uz nie ked prejdem cez nerovnosti. robi to tak isto na 18` ako na 16` kach kolesach. mal uz niekto taketo nieco? dakujem za postrehy. uz som z toho zufaly. alebo kto v okoli NZ sa na to pozriet?
 
Užívateľov profilový obrázok
Kubo320d
Príspevky: 250
Registrovaný: 15.11.2010
Auto: BMW 323CI :-)
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Orava-Levice

Re: Cudne zvuky zo zadu

Nedeľa, 6. Novembra 2011, 19:29

nezabudli ti tam nieco ked ti to vymienali?? alebo neaky plast tam nemas povoleny ze zabudli nieco dotiahnut je to dost bezne
 
Užívateľov profilový obrázok
pexon
Príspevky: 233
Registrovaný: 8.4.2009
Auto: e46 330d
Kraj: Bratislavský

Re: Cudne zvuky zo zadu

Nedeľa, 6. Novembra 2011, 19:59

heh toto poznam :)
u mna sa menili zadne ulozenia tlmicov a to iste, dosiel som spet za semtexom, ze bucha to a nebuchalo to, chod sa previezt, siel sa a potvrdil, ze hej....zdvihli sme to, pozerali a nic sme nenasli, vsetko drzalo pevne
vyhadz si vsetko co mas v kufri a moze buchat, a skus potom :) ono aj ta "doska" co zakryva rezervu dokaze buchat, akonahle som tam zacal nosit letne gumy, kedze to bude coskor na predaj, tak to stichlo...minule som ich pohol a zas...musel som ich ulozit tak aby sa ani nehli :)
 
Užívateľov profilový obrázok
alworth
Autor témy
Príspevky: 12
Registrovaný: 7.8.2010
Auto: 328i
Kraj: Nitriansky

Re: Cudne zvuky zo zadu

Nedeľa, 6. Novembra 2011, 21:44

vsetko som vyhadzal..komplet..aj tak to robi..mam pocit ze nieco s tlmicom a s ulozenim..su skoro cisto nove..mozno 1000 kilometrov nabehanych..vyskusam vymenit ulozenia..teraz tam mam meyle..prejdem na sachs..hadam to prestane

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných