... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

obchodna sekcia
 
rodgers
Príspevky: 106
Registrovaný: 7.11.2007
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: N.M.n.V.

Pondelok, 24. Decembra 2007, 14:00

Martin46 napísal:
ja som videl plyn aj v Audi S8 V8


Audiny nech chodia trebárs aj na krumple, ale baworakom nech dávajú poctivý benzín\naftu
 
Užívateľov profilový obrázok
matal
Príspevky: 39
Registrovaný: 1.8.2006
Auto: E24 M635CSi Emma
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Tišnov Czech republic

Pondelok, 24. Decembra 2007, 15:13

horvi napísal:
Xader napísal:
Mne osobne sa lubi toto ...
http://bmw-rada-5.autobazar.eu/card.php?id=366747
urcite stoji za zvazenie :D


No to hej ale 3,0i to je uz pekne a zajazdiť niekde pod 10 by bol asi problem, a tých 170000km.....



Jezdím s 530i za 9,3L/100km,nejmenší spotřeby jsem dosáhl podle BC 7,1L :!: Motor M54 můžu jen vřele doporučit,ale bere obecně trochu olej.. :wink: a tahle stříbrná vypadá dobře s dobrou výbyvou..170tis.km není nic.. :!:
Někdo potřebuje auto, já mám (tři) dvě BMW..
=530i E39
=M635CSi E24 Emma
 
Užívateľov profilový obrázok
avs.roy33
Príspevky: 16
Registrovaný: 7.1.2008
Kraj: Zahraničie

otazocka

Pondelok, 7. Januára 2008, 21:36

chlapi poradte prosim! mam 523i e39 sedan, r.v. 2000. Jazdim na nom uz druhy rok v Anglicku a kedze je tu "dialnicna pavucina", spotreba a opotrebovanie dielov su v uplnej norme. V meste je to o dost horsie, kazdych 100m spomalovacie hrbole a predne tlmice uz "zvonia na zaverecnu". :D Vo svete nahradnych dielov sa absolutne nevyznam, som technicky idiot a okrem natankovania, doliatia oleja, dofukania a vymeny kolies neviem vobec nic. Preto som prisiel sem - medzi odbornikov a mam na vas otazku. Aky druh (znacku) tlmicov by ste mi doporucovali?Kde ich mam zhanat a kolko ma to bude zhruba stat? Je v nich stlaceny plyn? alebo hydraulicky olej? vlastne na akom principe pracuju tlmice na 523? Dufam, ze mi poradite, inak sa asi nedopatram a aj ked nahodou ano, tak ma niekto pekne zkasiruje :D
 
Užívateľov profilový obrázok
vilkoxs
Príspevky: 193
Registrovaný: 2.1.2008
Kraj: Trenčiansky

Pondelok, 7. Januára 2008, 22:11

na tvojom mieste berem nejake nove od znacky SACHS alebo MONROE a su plnene olejom. Opisat ti fungovanie tlmica je zdlhave len si predstav ze vo vnutry je kvapalina ktora sa pri hrboloch pretlaca cez malu dierku ktora sa pomaly zvacsuje a zvacsuje az je velika a moc tadial pretece oleja a tlmic je v haji bo uz taq dobre netlmi bo rychlo strati tlak v kvapaline co je vo vnutry

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 43 neregistrovaných