zdenko napísal:osobne by som do 1,8lpg nikdy nesiel, tak isto ani do 100kw nafty, skor by som hladal nieco po facelifte, motory su menej nachylne na chybu cerpadiel. kazdopadne by rozhodoval celkovy stav auta. takze treba hladat a chodit sa na auto osobne pozriet aj z niekym do toho trocha vidi.
Tá 1,8-čka má aj podozrivo rozšuchaný interiér na tie kilometre, nie...
Sorry, ale som úplný nováčik. Nejaké tušenie mám čo myslíš pod pojmom facelift ale mohol by si mi to vysvetliť. Ale obavám sa to bude znamenať to, že sa nezmestím do 5000EUR. Viem, že sa favorizujú 110kW a väčšie, ale ja na to nemám.
Je mi to jasne, že treba chodiť a pozerať sa. Aj mám niekoho, kto sa vyzná v technických veciach. Len som zvedavý, čo si myslite, ktoré sú tie na ktoré sa vôbec oplatí pozrieť. Predsa sú tu ľudia, ktorí možno si všímnú také veci aj podľa inzerátov, ktoré mi budú jasne až potom, čo som prejazdil 200km zbytočne a či sú uvedené ceny reálne.
Po úprave:
Už som našiel tému o FL. Nemusíš vysvetliť.
