... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
elaxes
Príspevky: 117
Registrovaný: 8.9.2009
Auto: bmw 320d
Kraj: Trnavský

Re: E46 - Zatváranie dverí...

Štvrtok, 9. Júna 2011, 10:29

No s týmy zámkami to rozhodne skúsim to aj ja.

trochu OT ale môžno sa to niekomu zíde. Ten mechanizmus ktorý drží dvere aby sa nezavreli je strašný prevít. Doma máme dve E46, 99 a 04. Staršia bola garážovaná, všetko je v pohode. Tá novšia, nikdy a je to des. Stále mi tam vrzgali dvere....nechápal som prečo. Myslel som že pánty. Po x-pokusoch, mazania sprejovania.....došlo k odčaluneniu dverí a vybratiu tej "super veci" čo drží dvere aby sa samé nezavreli. Bolo to tam dosť hrdzavé.....treba rozobrať. Sprej sa tam nedostane....
 
svanto66
Príspevky: 882
Registrovaný: 31.5.2009
Auto: E91 318d LCI
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: E46 - Zatváranie dverí...

Štvrtok, 9. Júna 2011, 10:38

elaxes napísal:
No s týmy zámkami to rozhodne skúsim to aj ja.

trochu OT ale môžno sa to niekomu zíde. Ten mechanizmus ktorý drží dvere aby sa nezavreli je strašný prevít. Doma máme dve E46, 99 a 04. Staršia bola garážovaná, všetko je v pohode. Tá novšia, nikdy a je to des. Stále mi tam vrzgali dvere....nechápal som prečo. Myslel som že pánty. Po x-pokusoch, mazania sprejovania.....došlo k odčaluneniu dverí a vybratiu tej "super veci" čo drží dvere aby sa samé nezavreli. Bolo to tam dosť hrdzavé.....treba rozobrať. Sprej sa tam nedostane....


mam presne ten isty problem..takze diky moc skusim dat dole to calunenie a pozrem to :wink:
E93 M3 LCI
E91 318d LCI
E46 320d EX
 
petulo6433
Príspevky: 3
Registrovaný: 14.3.2011
Kraj: Bratislavský

Re: E46 - Zatváranie dverí...

Piatok, 17. Júna 2011, 09:03

aj ja som sa pohral so zamkami (tyn imbus pod krytkou) a dosteloval som aj tie ,,ušká,, na stlpikoch a pomohlo to...sice to nie je uplne ono ale je to omnoho lepsie ako to bolo...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 31 neregistrovaných