... všetko o BMW ...

Moderátor: jkk

mmracing.sk
 
ottap
Autor témy
Príspevky: 111
Registrovaný: 21.7.2009
Auto: Bmw X5 G05
Kraj: Prešovský

Problem s buchanim

Štvrtok, 27. Augusta 2009, 15:57

Caute chcel by som sa spytat ci uz mal niekto skusenosti s mojim problemom mam bawo 120d a ked prechadzam nejake nerovnosti na ceste tak vzadu nieco bucha ako keby zadne sedadla alebo daco podobne . Zaujimave je ze ked sklopim zadne sedadla buchot nepocut mozete mi niekto poradit co mam robit aby to prestalo?
Bmw X5 G05
Bmw X5 30d e70
Bmw 530d touring e39
Bmw 120d e87
 
Užívateľov profilový obrázok
po_e87
Príspevky: 918
Registrovaný: 13.1.2009
Auto: E87 LCI montego blue
Kraj: Prešovský

Re: Problem s buchanim

Štvrtok, 27. Augusta 2009, 18:50

hmm mas aj sky vak ? tak mozno tam nieco ..alebo nedostatocne ti priliehaju sedadla...? pripadne zadna doska vyberatelna ma obidva cudliky tam to moze buchat. Nic viac ma nenapada. Tak si ho uzivaj. Inak ja som priamo z PO, robil si uz nejake zmeny na aute ?
Obrázok
E82 front M-Paket bumper,Rocker,M-Paket rear bumper glossy black,Wheels 207M,Eibach pro kit
SLOVENSKY VYROBCA eurookien,interierovych a exterierovych dveri http://WWW.DREVOTECH.SK
 
ottap
Autor témy
Príspevky: 111
Registrovaný: 21.7.2009
Auto: Bmw X5 G05
Kraj: Prešovský

Re: Problem s buchanim

Sobota, 29. Augusta 2009, 15:13

zatial som este nerobil ziadne zmeny akurat som kupil elektrony a letne gumy
Bmw X5 G05
Bmw X5 30d e70
Bmw 530d touring e39
Bmw 120d e87
 
p1peter
Príspevky: 10
Registrovaný: 25.11.2010
Auto: BMW 118d
Kraj: Bratislavský

Re: Problem s buchanim

Streda, 23. Marca 2011, 21:42

Servus, vidím že toto je už dosť zaprášená téma, ale zrovna mne sa teraz niečo podobné stalo.

Spozoroval som to teraz prednedávnom, keď som sa vracal z lyžovačky a mal som sklopené zadné sedadlá. Od vtedy mi tam niečo búcha pri každej nerovnosti na ceste.

Skúšal som už či to nie je niečo v kufri tým že som ho totalne vyprazdnil, aj vybral zadnú dosku.
Fakt je to že keď sklopím zadné sedadlá, ihneď to prestane.

S tými sedadlami či priliehaju.. snazil som sa tam niečo diagnostikovať.. ale nič.. neviem či sa dajú vobec aj vybrať.

Ak má/mal niekto podobný problém a podarilo sa mu to vyriešiť, bol by som moc vďačný.. už mi z toho buchotania bolí hlava počas jazdy a do servisu sa mi s tym moc nechce trepať.

Diks, peace :)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných