... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, b0ris, barabas, alfi666

bmwtt.sk
 
JozefSvob
Autor témy
Príspevky: 820
Registrovaný: 19.11.2010
Auto: E92
Kraj: Bratislavský

Re: Najde sa niekto co rozmysla nad F30 ?

Streda, 22. Decembra 2010, 21:01

Debilko,o co ti ide ?
 
Užívateľov profilový obrázok
lovebmw
Príspevky: 2426
Registrovaný: 9.6.2009
Auto: BMW
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Kežmarok

Re: Najde sa niekto co rozmysla nad F30 ?

Streda, 22. Decembra 2010, 21:07

JozefSvob napísal:
Ty si cela perla...nenajdem presne teraz link ale bolo tam asi 20 fotiek f30ny, aj s poodhalenym interierom

klidek chlapy ,, nasiel som tie fotky co si pisal ,, davam porovnanie 1er F20 a 3er F30 , fotky su fotene z roznych uhlov a jedna je s nizsou kvalitou a inak odhalenym interierom takze to vyzera rozdielnejsie ale staci si pozriet kazdy detail a vidno ze su rovnake ,, tento interier je zlepšením oproti sucasnej 1er ale nieje dobry natolko aby ho dali aj do F30tky , proste vyzerá tak trocha lacnejšie , radu 1 sa to hodí lebo to je najmenšie a najlacnejšie BMW ale v novej trojke bude niečo iné .
Prílohy
P1011990.JPG
BMW 1er F20 Hatchback
NR7N0002.jpg
BMW 3er F30 sedan
 
JozefSvob
Autor témy
Príspevky: 820
Registrovaný: 19.11.2010
Auto: E92
Kraj: Bratislavský

Re: Najde sa niekto co rozmysla nad F30 ?

Streda, 22. Decembra 2010, 21:17

Presne toto som myslel...
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Najde sa niekto co rozmysla nad F30 ?

Streda, 22. Decembra 2010, 21:54

neviem, neviem nakolko sa da verit, co z toho je real a co fake; uvidime az ked to auto bude hotove....ale k tej zlave - teraz vam daju v BMW 20% dole z ceny, a nemusite kupovat ani viac kusov :D ...viem to, lebo som tam bol osobne...a maju taku ponuku...
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
dodoIPD
Príspevky: 3614
Registrovaný: 21.4.2008
Auto: BMW
Kraj: Bratislavský

Re: Najde sa niekto co rozmysla nad F30 ?

Štvrtok, 23. Decembra 2010, 01:58

Nie z kazdeho auta..

Viem to lebo som riesil skladovku ktora bola momentalne v rumunsku. E92 320d 2009

Neviem ako to je na nove auta.
 
Užívateľov profilový obrázok
e46ka
Príspevky: 193
Registrovaný: 25.1.2010
Auto: lenochod
Kraj: Bratislavský

Re: Najde sa niekto co rozmysla nad F30 ?

Štvrtok, 23. Decembra 2010, 08:05

Chlapci a vam este nedoslo ze chlapec je rozpravkar ? :lol:
sak kukajte jeho prispevky :D da pribeh ze kupil e90 3,0d potom strasne riesi chip a pod veci nasledovne hodi inzerat na e92 330d co sa mimochodom o aute nedalo dozvediet nic cez neho :lol: a rozpravky ze majitel nema telefon a neda sa mu zavolat :lol: nasledne ked uz bol velky zaujem o auto napisal ze je predane :lol: a tyzden nato da do nakupu aut ze kupi e92 3,0d :lol: neviem preco nekupil autoco predaval prednedavnom :lol: a teraz uz nestaci ani e92 ale chce novu f30 co sa mu paci ale pri tom to auto este nikto nevidel :lol: a perla ze ani f30 nestaci on chce uz rovno kupe z novej 3ky :lol: Chalai este fakt verite ze je chlapec rozumny? :lol: :lol: :lol:
Sry ale uz som musel reagovat :lol:
 
Užívateľov profilový obrázok
Duplo
Príspevky: 812
Registrovaný: 28.6.2009
Auto: 911 GT3 Clubsport
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Rovinka

Re: Najde sa niekto co rozmysla nad F30 ?

Štvrtok, 23. Decembra 2010, 08:15

e46ka napísal:
Chlapci a vam este nedoslo ze chlapec je rozpravkar ? :lol:
sak kukajte jeho prispevky :D da pribeh ze kupil e90 3,0d potom strasne riesi chip a pod veci nasledovne hodi inzerat na e92 330d co sa mimochodom o aute nedalo dozvediet nic cez neho :lol: a rozpravky ze majitel nema telefon a neda sa mu zavolat :lol: nasledne ked uz bol velky zaujem o auto napisal ze je predane :lol: a tyzden nato da do nakupu aut ze kupi e92 3,0d :lol: neviem preco nekupil autoco predaval prednedavnom :lol: a teraz uz nestaci ani e92 ale chce novu f30 co sa mu paci ale pri tom to auto este nikto nevidel :lol: a perla ze ani f30 nestaci on chce uz rovno kupe z novej 3ky :lol: Chalai este fakt verite ze je chlapec rozumny? :lol: :lol: :lol:
Sry ale uz som musel reagovat :lol:


=D>

V tomto pripade mi neda inak ako plne suhlasit...
BMW 1M Coupe
BMW E53 4.8is
ex BMW F01 730d
ex BMW E30 318is
ex Mini Cooper S JCW
ex BMW 750i E65 LeMans Blau Individual
ex BMW 530d E61
ex BMW M3 E36
ex BMW M5 E39 LeMans Blau
ex BMW 325i E30
ex BMW Z3 coupe
ex Mini Cooper S
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Najde sa niekto co rozmysla nad F30 ?

Štvrtok, 23. Decembra 2010, 08:51

dodoIPD napísal:
Nie z kazdeho auta..

Viem to lebo som riesil skladovku ktora bola momentalne v rumunsku. E92 320d 2009

Neviem ako to je na nove auta.


hej to mas pravdu..na skladove sa zlava nevztahuje....ale na nove asi vsetky.. [teda aspon tie ktore som zvazoval ja :) ]
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
RudyJames
Príspevky: 728
Registrovaný: 31.7.2009
Auto: Subaru WRX STi
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Nottingham / Bratislava / Wien

Re: Najde sa niekto co rozmysla nad F30 ?

Štvrtok, 23. Decembra 2010, 09:54

ad. zlava na nove auta - ja som dostal 26% pri objednavani, mali akciu, staci to len vystihnut, bez riesenia niecoho individualneho...

ad. autor tejto temy - uz som to podotkol, v dalsej teme zase riesi vymenu svojho za inu 330d #-o
Subaru WRX STi
 
Užívateľov profilový obrázok
Peter92
Príspevky: 1457
Registrovaný: 20.4.2009
Auto: BMW E92 -330 xd
Kraj: Bratislavský

Re: Najde sa niekto co rozmysla nad F30 ?

Štvrtok, 23. Decembra 2010, 10:23

zlavu na nove daju skoro vzdy, znamy dostal na 7er 42tisic eur dole..750 vo fullke, predvadzacka...
k autorovi, to ze vacsina z vas nema na rozbitu e46 je vas problem,ale ak niekto prachy na nove auto ma, tak je to jeho problem a nemusi byt hned kazdy rozpravkar...tu e92 co predaval nebola jeho a majitel je kokot :wink:
a k f30, mne bolo povedane, ze ma byt odhalena teraz v geneve 2011, ci je to pravda neviem, nezda sa mi to,ale geneva je za dverami takze sa to coskoro dozvieme

P.S. ked nemate co napisat k teme, tak tu zbytocne neflamujte
"All BMWs are driven by people who are psychologically unfit to drive anything more powerful than an electric razor" "I would change that to Audi's now" Jeremy Clarkson
 
Užívateľov profilový obrázok
keycee325i
Príspevky: 36
Registrovaný: 23.6.2009
Auto: BMW 325i E90
Kraj: Košický

Re: Najde sa niekto co rozmysla nad F30 ?

Sobota, 8. Januára 2011, 23:26

Tie foto co si dal Lovebmw su fajn. Skusim zdielat nejake foto novej F30, ktore som nasiel, urcite ich uz mnohi videli. Samozrejme definitivnu verziu exterieru ako aj interieru malokto pozna. Viem len, ze bmw vela stavi na novu 3ku, da si velmi zalezat. Bude agresivnejsia, dravsia, nabita technologiami od internetu az po solarne nabijanie baterii. Velky vykon, relativne mala spotreba, vymakana aerodynamika atd.Vacsi razvor cca 40mm, bude dlhsia cca 40-50mm, mensi zadny previs. Dalej uz nepisem, kazdy si to moze vygooglit. Ale bol by som rad keby niekto mal oficialne info o debute novej trojky. Cital som, ze to bude v Geneve na jar alebo vo Frankfurte. link na E90 forum: http://www.e90post.com/forums/showthread.php?p=8386525
Obrázok
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Vladdo01
Príspevky: 738
Registrovaný: 7.11.2010
Auto: VW TOUAREGII 3,0 TDI
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Viničné

Re: Najde sa niekto co rozmysla nad F30 ?

Sobota, 15. Januára 2011, 23:51

e46ka napísal:
Chlapci a vam este nedoslo ze chlapec je rozpravkar ? :lol:
sak kukajte jeho prispevky :D da pribeh ze kupil e90 3,0d potom strasne riesi chip a pod veci nasledovne hodi inzerat na e92 330d co sa mimochodom o aute nedalo dozvediet nic cez neho :lol: a rozpravky ze majitel nema telefon a neda sa mu zavolat :lol: nasledne ked uz bol velky zaujem o auto napisal ze je predane :lol: a tyzden nato da do nakupu aut ze kupi e92 3,0d :lol: neviem preco nekupil autoco predaval prednedavnom :lol: a teraz uz nestaci ani e92 ale chce novu f30 co sa mu paci ale pri tom to auto este nikto nevidel :lol: a perla ze ani f30 nestaci on chce uz rovno kupe z novej 3ky :lol: Chalai este fakt verite ze je chlapec rozumny? :lol: :lol: :lol:
Sry ale uz som musel reagovat :lol:



napisal si presne to, co ma napadlo ked som otvaral tuto novu temu od jozefasvobodu :D tiez som postrehol jeho aktivity :D ale aspon je sranda
VW TOUAREG II 3,0TDI
EX A6 2,8FSI quattro C7
EX BMW 320D F31
EX BMW 530D E61
 
noro535i
Príspevky: 636
Registrovaný: 7.12.2009
Auto: e34 535i turbo
Kraj: Trenčiansky

Re: Najde sa niekto co rozmysla nad F30 ?

Utorok, 18. Januára 2011, 00:08

e46ka napísal:
Chlapci a vam este nedoslo ze chlapec je rozpravkar ? :lol:
sak kukajte jeho prispevky :D da pribeh ze kupil e90 3,0d potom strasne riesi chip a pod veci nasledovne hodi inzerat na e92 330d co sa mimochodom o aute nedalo dozvediet nic cez neho :lol: a rozpravky ze majitel nema telefon a neda sa mu zavolat :lol: nasledne ked uz bol velky zaujem o auto napisal ze je predane :lol: a tyzden nato da do nakupu aut ze kupi e92 3,0d :lol: neviem preco nekupil autoco predaval prednedavnom :lol: a teraz uz nestaci ani e92 ale chce novu f30 co sa mu paci ale pri tom to auto este nikto nevidel :lol: a perla ze ani f30 nestaci on chce uz rovno kupe z novej 3ky :lol: Chalai este fakt verite ze je chlapec rozumny? :lol: :lol: :lol:
Sry ale uz som musel reagovat :lol:

13 smailou som naratal,to az tak si sa smial?mne by uz brucho puklo :lol:
 
Užívateľov profilový obrázok
Peter92
Príspevky: 1457
Registrovaný: 20.4.2009
Auto: BMW E92 -330 xd
Kraj: Bratislavský

Re: Najde sa niekto co rozmysla nad F30 ?

Utorok, 18. Januára 2011, 16:16

keycee325i napísal:
Tie foto co si dal Lovebmw su fajn. Skusim zdielat nejake foto novej F30, ktore som nasiel, urcite ich uz mnohi videli. Samozrejme definitivnu verziu exterieru ako aj interieru malokto pozna. Viem len, ze bmw vela stavi na novu 3ku, da si velmi zalezat. Bude agresivnejsia, dravsia, nabita technologiami od internetu az po solarne nabijanie baterii. Velky vykon, relativne mala spotreba, vymakana aerodynamika atd.Vacsi razvor cca 40mm, bude dlhsia cca 40-50mm, mensi zadny previs. Dalej uz nepisem, kazdy si to moze vygooglit. Ale bol by som rad keby niekto mal oficialne info o debute novej trojky. Cital som, ze to bude v Geneve na jar alebo vo Frankfurte. link na E90 forum: http://www.e90post.com/forums/showthread.php?p=8386525
Obrázok
Obrázok

na jesen teraz ju predstavia, pytal som sa v bmw, predaj zacne o rok aj mesiac-dva. nviem co pride skor ale asi sedan
"All BMWs are driven by people who are psychologically unfit to drive anything more powerful than an electric razor" "I would change that to Audi's now" Jeremy Clarkson

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných