... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

mmracing.sk
 
Skorpion26
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 1.10.2010
Auto: BMW X5 3.0D 2004
Kraj: Banskobystrický

Radio X5 2004 nejde lava strana reproduktorov..

Piatok, 1. Októbra 2010, 18:41

Chalani potreboval by som poradiť...Mám X5 2004 radio aj s TV tunerom a nejde mi cela lava strana reproduktorov..Moj nazor je že bude niečo zlé v radiu tak sa chcem spítať čo by to tak mohlo biť a či sa to da neako opraviť..Poprípade čo mam skontrolovať ,vyskušať..??
 
Užívateľov profilový obrázok
semtex
Príspevky: 262
Registrovaný: 18.1.2007
Bydlisko: Bratislava

Re: Radio X5 2004 nejde lava strana reproduktorov..

Piatok, 1. Októbra 2010, 22:55

skontrolovat mozes akurat stav svojho uctu a vymenit mozes radio modul BM54
Na keru picu si seci jebete tie prijebane fotky cez celu stranu do podpisov...jebat take forum, kde musim preskorlovat celu stranu kvoli trom prispevkom!!!!pojebte sa!!!
 
Skorpion26
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 1.10.2010
Auto: BMW X5 3.0D 2004
Kraj: Banskobystrický

Re: Radio X5 2004 nejde lava strana reproduktorov..

Sobota, 2. Októbra 2010, 06:12

semtex napísal:
skontrolovat mozes akurat stav svojho uctu a vymenit mozes radio modul BM54

to vyzera že to nebude lacne..s akou investiciou mam počítať podla teba?Ešte ma napadlo či by som nemohol urobiť hned pri vystupe kablov z radia premostenie z pravej na lavu stranu...len neviem či by to nevadilo radiu...
 
Užívateľov profilový obrázok
harry.dj
Príspevky: 12
Registrovaný: 11.11.2009
Auto: BMW X5
Kraj: Bratislavský

Re: Radio X5 2004 nejde lava strana reproduktorov..

Nedeľa, 14. Novembra 2010, 21:11

Skorpion26 napísal:
to vyzera že to nebude lacne..s akou investiciou mam počítať podla teba?Ešte ma napadlo či by som nemohol urobiť hned pri vystupe kablov z radia premostenie z pravej na lavu stranu...len neviem či by to nevadilo radiu...

radio modul najdeš v kufri vedla baterie a novy stoji 517,-€ a mal som to iste a treba si pozriet čo maš na štitku napisane a podla toho kupit.
Prílohy
P4023213.JPG
 
dunaj
Príspevky: 61
Registrovaný: 11.5.2009
Kraj: Bratislavský

Re: Radio X5 2004 nejde lava strana reproduktorov..

Štvrtok, 18. Novembra 2010, 12:55

Ja by som hned neprepadal panike. Podla opisu to vyzera na odpaleny koncovy stupen, ale kazdopadne:
1. treba vysetrit, ci tie repraky iba nehraju, alebo ci nevydavaju absolutne ziadny zvuk. Lupnutie pri vyp/zap, sum a pod.
2. podla vysledku rozobrat radio, a pozriet aky koncak tam pouzili. (je to vacsinou taky vacsi svab s malo nohami a chladicom pripevnenym o plechovu krabicu.
3. obchodov so suciastkami je u nas dost a sikovnych elektrotechnikov s letovackou tiez.
4. posledna moznost: ebay.
 
PetoK
Príspevky: 9691
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Radio X5 2004 nejde lava strana reproduktorov..

Nedeľa, 5. Decembra 2010, 21:27

To je síce moc pekné,čo píšeš,ale pokiaľ nevieš o čom je vlastne reč,netáraj. Je tam použitá hybridná technológia konc.stupňov, ich výmena v amatérskych podmienkach nemožná.
Aby bolo jasné, rádio mu už dávno hrá,opravil som to. Už som ich urobil viac a myslím že som jediný na SK kto to zvládol. Alebo to už niekto riešil?

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných