... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
igby
Príspevky: 61
Registrovaný: 13.4.2010
Auto: bmw 323i e46
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Ba

Re: E46 - Predne okna pri uplnom zavreti vrzgaju

Sobota, 23. Októbra 2010, 17:42

Mne dnes zacalo robit to ze spolujazcove okno ked dam dole ide pomaly potom zrychli potom zas pomaly je z toho aj dost taky lamavy rachot potom dam smerom hore ledva sa to rozbehne chvilu to ide pomalicky a v strede to zastane potom dam dole a hned hore az kym sa to pomaly vyteperi neviete co to moze byt??
ObrázokObrázok
 
Ivank
Príspevky: 386
Registrovaný: 30.6.2009
Auto: BMW 320d E46
Kraj: Žilinský

Re: E46 - Predne okna pri uplnom zavreti vrzgaju

Sobota, 23. Októbra 2010, 19:32

igby napísal:
Mne dnes zacalo robit to ze spolujazcove okno ked dam dole ide pomaly potom zrychli potom zas pomaly je z toho aj dost taky lamavy rachot potom dam smerom hore ledva sa to rozbehne chvilu to ide pomalicky a v strede to zastane potom dam dole a hned hore az kym sa to pomaly vyteperi neviete co to moze byt??



Mozno blbost, ale skus namazat silikonovym olejom hrany okna... vies nech ti premaze tie "kolajnicky" po ktorych to beha...mne tiez niekedy okna takto blbnu...ale iba ked je to spinave a zaprasene...

Namazem...par krat otvorim a zavrem a potom to poutieram, nech sa tam nechyta prach.

Dufam ze mas iba to co ja a ze to nebude nic vaznejsie...
 
Užívateľov profilový obrázok
igby
Príspevky: 61
Registrovaný: 13.4.2010
Auto: bmw 323i e46
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Ba

Re: E46 - Predne okna pri uplnom zavreti vrzgaju

Sobota, 23. Októbra 2010, 20:20

Doteraz som s tym problem nemal nechapem tomu skusim ten silikon mate tu nejaky odkaz na nieco take popripade kupim take nieco v tescu alebo kde by som to tak na rychlo zohnal hmmm
ObrázokObrázok
 
Ivank
Príspevky: 386
Registrovaný: 30.6.2009
Auto: BMW 320d E46
Kraj: Žilinský

Re: E46 - Predne okna pri uplnom zavreti vrzgaju

Sobota, 23. Októbra 2010, 20:31

igby napísal:
Doteraz som s tym problem nemal nechapem tomu skusim ten silikon mate tu nejaky odkaz na nieco take popripade kupim take nieco v tescu alebo kde by som to tak na rychlo zohnal hmmm



Mozno dalsia blbost :-D

Kupil som vo forstingeri...ale na tesnenia som skusil este jednu vec ;-) v lekarni som kupil vazelinu, dobre sa to roztiera a vydrzi to dlhsie ako silikonove veci...hlavne je to lacnejsie a je toho veeeeela :-O
 
Užívateľov profilový obrázok
igby
Príspevky: 61
Registrovaný: 13.4.2010
Auto: bmw 323i e46
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Ba

Re: E46 - Predne okna pri uplnom zavreti vrzgaju

Nedeľa, 24. Októbra 2010, 08:45

Ok teraz co dat radsej krem na psoriazu, krem na kurie oka, krem na opalovanie, alebo skor nejaky jox na hrdlo... ale nie to bol joke sorry za OT skocim do toho forstingeru a kupim nieco snad to pomoze... :lol:
ObrázokObrázok
 
Ivank
Príspevky: 386
Registrovaný: 30.6.2009
Auto: BMW 320d E46
Kraj: Žilinský

Re: E46 - Predne okna pri uplnom zavreti vrzgaju

Nedeľa, 24. Októbra 2010, 09:19

igby napísal:
Ok teraz co dat radsej krem na psoriazu, krem na kurie oka, krem na opalovanie, alebo skor nejaky jox na hrdlo... ale nie to bol joke sorry za OT skocim do toho forstingeru a kupim nieco snad to pomoze... :lol:


Pozri mne je jedno co spravis...ja len pisem co mi pomohlo... a stale to riesim, lebo mi vrzgaju tesnenia pri prejazde nerovnostami...skusam co je najlepsie a nepotrebujem pripravky za desiatky eur...take tu uz boli a stoja za prd...

Asi tak..

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 34 neregistrovaných