... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

reklamne predmety bmwklub.sk
 
luking
Autor témy
Príspevky: 15
Registrovaný: 21.7.2010
Auto: X5
Kraj: Bratislavský

X3 2.0D - Problem so spojkou

Sobota, 31. Júla 2010, 20:53

Dobryyy vecer vsetkym BMWaaakom :) prosime Vas o pomoc
Od minuleho tyzdna patrime manzelkou do BMW rodiny :) kupili sme BMW X3 2.0D 110KW r.v.2004, manual, 137000km relnych :) myslel som, ze manual bude dobra volba,ale asi az tak nie
...mame taky problemik, ze ked auticko stoji nastartovane, vsetko je v poriadku,ale akonahle stlacam spojku, zacne tam nieco sramotit az pokial neni stlacena uplne..ked je stlacena spojka uplne na zem nesramoti tam nic(iba tak velmi jemne) a sem tam ked sa rozbieham na jednotke bez plynu auto sa rozrasie... zda sa mi, ze az moc... ( myslite, ze to moze byt zotrvacnik?alebo len spojka? lebo zotrvacnik, je zevraj draha zalezitost...a este, ked idem na trojke a pridam, zda sa mi, ze auto ako keby trhalo, moze to mat nieco spolocne s tym?? vedel by mi niekto z Vas poradit? Dakujem velmi pekne za ochotu :) a zelame prijemny vecer :)
Naposledy upravil/-a MT-SPEEDY v Nedeľa, 1. Augusta 2010, 18:54, upravené celkom 1 krát.
Dôvod: nazov podla pravidiel v tejto sekcii
 
Užívateľov profilový obrázok
Pityu325i
Príspevky: 105
Registrovaný: 22.6.2009
Auto: BMW e36 325i vanos
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Velké Ulany

Re: prosim pomooooc

Nedeľa, 1. Augusta 2010, 01:49

podla mna máš zotrvacník v prdeli
 
Užívateľov profilový obrázok
diLucca
Príspevky: 207
Registrovaný: 10.6.2010
Auto: Emerican trak
Kraj: Bratislavský

Re: prosim pomooooc

Nedeľa, 1. Augusta 2010, 05:49

spojka alebo zotrvak, ale skor tipujem podla chovania spojku, bembe su dobre stroje, aspon technicky, a zotrvak by mal vydrzat, prdesa to nie VW, kde to treba menit :)
Treba zbehnut k niekomu, kto sa tomu rozumie a povie ti co a ako..
 
dodoIPD
Príspevky: 3614
Registrovaný: 21.4.2008
Auto: BMW
Kraj: Bratislavský

Re: prosim pomooooc

Nedeľa, 1. Augusta 2010, 09:56

Spojku nato zozeniete celkom lacno , robota je drahsia.
 
el_fuego333
Príspevky: 288
Registrovaný: 20.10.2008

Re: X3 2.0D - Problem so spojkou

Štvrtok, 26. Augusta 2010, 10:00

Pokial si to kupoval na slovensku a je to dovoz, tak to kludne moze byt vyosenie sustavy motor-spojka-prevodovka.
Sem sa dovazaju v podstate len rozbite auta, ktore sa tu "lepia" kade-tade po garazach. Najlepsie je ist vziat auto do nemecka sam, od sukromneho predajcu - nejakeho bohateho dedka, co uz nevladze jazdit.
Poloboh vetra a mora, hrdina muzov. Radikalny ultraheterosexual.
X5 e70

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných