... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

bmwtt.sk
 
marcel70
Autor témy
Príspevky: 5
Registrovaný: 27.1.2010
Auto: bmw x3
Kraj: Prešovský

Vypredaj modelov v tempuse

Streda, 27. Januára 2010, 21:04

Zdravim vsetkych bmwckarov,
som novy clen a rozhodol som sa zalozit tuto temu, nakolko som kupil akciovu X3 z Tempusu KE a mal som pocit mierne povedane neprofesionalneho pristupu personalu. Nakolko sa predali vsetky akciove X3 cca 8ks a mnoho inych verim, ze sa tiez niekto podeli so mnou o dojmy z tohoto showroomu. Na mna posobili max. laicky a neodborne - velmi neodborne a po dlhych hodinach som si nakoniec odviezol svoje auto, aj ked v niektorych chvilach to vizeralo, ze zabuchnem dvere a zbohom. Ak by chcel niekto konk. podrobnosti rad mu ich napisem - je to na niekolko stran.
Prajem vela stastnych km novym majitelom.
Marcel
 
Užívateľov profilový obrázok
po_e87
Príspevky: 918
Registrovaný: 13.1.2009
Auto: E87 LCI montego blue
Kraj: Prešovský

Re: Vypredaj modelov v tempuse

Utorok, 9. Februára 2010, 10:27

Mozno aj pre to ze na urade prace maju vyvesene ze prijmne ludi na absolvensku prax ..za 150 eur na mesiac a samozrejme ze im to preplati urad prace .. tak preco nie to vyuzit. Zamestnavatel je urcite rad. Verim, ze to vie nastvat ked zakaznik sa tomu viac rozumie ako predavajuci ... mozno trebalo ist aj do PO ..
Obrázok
E82 front M-Paket bumper,Rocker,M-Paket rear bumper glossy black,Wheels 207M,Eibach pro kit
SLOVENSKY VYROBCA eurookien,interierovych a exterierovych dveri http://WWW.DREVOTECH.SK
 
Užívateľov profilový obrázok
martinko8888
Príspevky: 172
Registrovaný: 4.2.2010
Auto: BMW525D E61a316i E90
Kraj: Prešovský

Re: Vypredaj modelov v tempuse

Štvrtok, 6. Mája 2010, 12:18

To nie len v TEMPUSE ale ja v BAVARII v Košiciach je otrasný prístup k zákazníkom zato ked musím tak idem radšej do Prešova a zatiaľ max spokojnosť
 
Užívateľov profilový obrázok
mp_3
Príspevky: 24
Registrovaný: 18.7.2009
Auto: BMW
Kraj: Košický

Re: Vypredaj modelov v tempuse

Pondelok, 12. Júla 2010, 22:07

v ke tempuse nevedia zosinchronizovat mobil s autom. postup som si nasiel tu na fore a za minutku som to spravil sam. inak 60€ som caloval prakticky za nic. nekidam len konstatujem aky je ich zaujem o uspokojenie zakaznika...inak sa mam v pohode...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní