... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Etaniel
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 13.6.2010
Auto: BMW X3
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Angel Eyes pre X3/E83

Sobota, 3. Júla 2010, 21:22

Par postrehov ohladom instalacie a vsetko okolo toho, kedze som si to dnes odtrpel:
- original kruzky pre X3 sa pravdepodobne ani nevyrabaju, velkostne rovnake su vsak kruzky pre E46Compact
- veskere info co je dostupne na webe je tu: http://www.xoutpost.com/articles/x3/lig ... it-x3.html
- na vybratie svetiel z voza je potrebne okrem 4 srobov na kazdom potrebne uvolnit aj vrch prednej masky aj s malym krytom nad nou, ca 7 srobov (vsetko hviezdicovy profil, podarilo sa mi to bez problemov ale aj imbusakom) a masku pri vyberani svetiel poodtiahnut
- v navode sa uvadza ze autor svetla vybral, doslova vykuchal (ziarovky, objimky atd) a nasledne cele svetlo vlozil do rury (sporaku) pri teplote 80C na 15minut (to iste sa mimochodom uvadza v navode pribalenom ku kruzkom) pripadne ako alternativa fukanie horucim fenom
- moja skusenost z dneska je taka ze to potrebne nebolo, pustil som sa do toho okolo druhej popoludni, auto stalo priamo proti slnku, lepidlo sa dalo normalne rozlepit, roztiahnut silou ruk, trochu pomocou pacenia srobovakom (pozor okrem lepidla su na kazdom reflektore 2 male sroby na mini-hviezdicovy bit) - pozor, to lepidlo nenormalne stale lepi
- vokajsie/mensie/stretavacie kruzky viacmenej lahko sadli do nerovneho vnutra reflektoru, prilepil a vyplnil som medzery silikonom, napajanie bez problemov na kontakty vytiahnutej objimky obrysovych svetiel
- vacsie, hlavne kruzky som sa nakoniec rozhodol nepouzit, nakolko na SK sa svieti permanentne tak nevyniknu ale hlavny problem je v tom ze hoci velkostne sedia, vnutorna vlozka svetla na ktoru by sa mali nalepit je rozne klopena, prehybana, prilepit ich tam tak aby to dobre vyzeralo by bolo dost narocne (medzery privelke, bolo by treba vela doplnat tmelom, mozno by to aj zmenilo vlastnosti svietivosti celych reflektorov - vysledne foto prikladam
Prílohy
IMG_9051.jpg
IMG_9050.jpg

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných