... všetko o BMW ...

Moderátori: 100RM, BinKooL

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
100RM
Autor témy
Príspevky: 1512
Registrovaný: 2.8.2006
Auto: e61 550i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bublina

MOD: Zlepsovaci kutik

Streda, 3. Februára 2010, 09:34

Zdar,

tak som prevzal opraty sedmickovej sekcie do svojich ruk. Prve co by som chcel urobit, je po vzore CZ klubu jasne oznacovanie tem. Tym sa docieli toho, ze v temach sa ovela lepsie hlada a ovela lepsie sa z nich vytahuju technicke informacie.

Preto vas prosim, aby ste vsetky svoje nove zalozene temy oznacovali typom auta pred nazvom, napriklad e38 - Nefunkcny xenon. Pokial sa tema tyka modelovej rady celej, staci napr. e38, pokial sa tyka konkretneho modelu, napiste napr. e38 740iA FL - nefunkcny ostrekovac.

Ja tieto temy ktore uz su zalozene postupne pomenim, aby ste videli jak to myslim, popripade sa mozte mrknut na cesky klub:

http://bmwklub.cz/modules.php?name=Foru ... 9e38ba0707


Nasledne, kto ma nejake zaujimave technicke informacie, vytvorim temu FAQ - 7er a tam by sme si to mohli postupne hadzat a urobime z toho "studnicu mudrosti".

Danke ;-)
 
Užívateľov profilový obrázok
100RM
Autor témy
Príspevky: 1512
Registrovaný: 2.8.2006
Auto: e61 550i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bublina

Re: MOD: Zlepsovaci kutik

Streda, 3. Februára 2010, 11:20

Samozrejme, ak mate niekto nejake napady a navrhy, nevahajte ich sem napisat ;-)
 
Arnost
Príspevky: 1617
Registrovaný: 16.11.2008
Auto: krhla kachle x2
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Trenčín

Re: MOD: Zlepsovaci kutik

Streda, 3. Februára 2010, 18:07

100RM napísal:
Samozrejme, ak mate niekto nejake napady a navrhy, nevahajte ich sem napisat ;-)


ahoj, nechcel som to tu dávať aby neboli námietky, ale myslím že je tam dosť zaujímavých info. ked nie celé aspom nejaký výcuc spraviť.
http://e38bmw.blogspot.com/
 
Užívateľov profilový obrázok
100RM
Autor témy
Príspevky: 1512
Registrovaný: 2.8.2006
Auto: e61 550i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bublina

Re: MOD: Zlepsovaci kutik

Utorok, 1. Júna 2010, 13:15

komu sa chce, moze z toho vytahat info a spravit nejaky prehlad ;-)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní