... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
eklipss
Príspevky: 85
Registrovaný: 30.6.2009
Auto: E90 320D
Kraj: Trenčiansky

Re: e90/320d - xenónová prestavba

Nedeľa, 16. Mája 2010, 14:05

sak ale my sa bavime o projektorovych svetlach s cockou v ktorych je clonka, cize o hid prestavbe do halogenovych svetlach tu nikto nehovori....
 
Užívateľov profilový obrázok
chefino
Príspevky: 1438
Registrovaný: 22.1.2009
Auto: E60 530xd LCI
Kraj: Bratislavský

Re: e90/320d - xenónová prestavba

Nedeľa, 16. Mája 2010, 15:02

No techničák ti zoberú za oboje, HID alebo čočka.
Čočka není samospásna, potrebuješ ostrekovače svetlometov, vyvažovacie gyroskopy na oboch nápravách, RJ na celý ten cirkus a nakoniec to musíš mať všetko zapísané v TP.
 
eklipss
Príspevky: 85
Registrovaný: 30.6.2009
Auto: E90 320D
Kraj: Trenčiansky

Re: e90/320d - xenónová prestavba

Nedeľa, 16. Mája 2010, 15:32

mýliš sa. v technicaku sa to neikdy uvadza niekedy nie. ja osobne mam tri auta a kazde ma iny zapis ohladom svetiel, vsetko zalezi od homologizacie ak bolo auto od vyroby homologizovane s xenonmi nieje potreba davat výnimku. stavalo sa to pri starsich autach ked bol homologizovany model s Hckami a chceli na trhu ponukat aj xenony vtedy sa pisala vynmika ktora rozsirovala prvotnu homologizaciu. ale ak bol model holomogizovany s optikou nepotrebuje vynimku. je v tom totalny chaos a sami nevedia co a ako. a ostrekovace??? na E90 predavaju v autokelly krytky ostrekovacov, ktore ked odspodu zbrusis, das streknut do farby nalepis 3M paskou na naraznik tak nikto nikdy nerozozna...vravim riesil som to tu vo fore vymena halogenov za xenony su tam aj fotky.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 29 neregistrovaných