... všetko o BMW ...

Moderátor: jkk

mmracing.sk
 
Tul3n
Autor témy
Príspevky: 9
Registrovaný: 20.4.2010
Kraj: Bratislavský

Re: BMW k 18-tke

Streda, 12. Mája 2010, 21:33

vw mame od malicka.. passat,polo,golf,sharan touareg.. a okrem shrana s kazdym boli furt problemy.. aj ked ten sharan : P taky mini van... strcis tam aj kravu : ) preto vw nie,lebo tam furt daco cvaka alebo s prevodoukou je daco ( ale tomu bod nedavam lebo to soferovala maaati ) .. to, ze neviem co chcem je pravda.. ale dobre mi bude vsetko co mi odveze rit.. ten moj myslienkovy pochod je preto ,lebo si pozry ceny v bazaroch a za rovnaku cenu ako passat vies ziskat bmw z rovnakeho roku s lepsim motorom tak myslim, ze tam neni o com.. okrem ceny poistky a servisu, ale zase passaty sa strasne kradnu takze tak.. :roll: inak akatsuki ake mas auticko? viem, ze si tam pisal ze si v jednotke viezol ludi ale to si mohol mat len niekoho alebo tak, ci mas jednotkove?
Tuli
 
Akatsuki
Príspevky: 29
Registrovaný: 14.2.2009
Kraj: Bratislavský

Re: BMW k 18-tke

Štvrtok, 13. Mája 2010, 00:51

jj mám 1 aj ine auta rozdiel preco je cena pri ojazdenych autach bmw a skoda vw a ine rovnaka je asi preto ze bmw je proste iný segment predaja ludia co si kupuju bmw si ho kupuju pretoze maju aj na 10 bmw a nekupovali by si nikdy nic ojazdené chcú nové je to pekne vidiet na sedmách ako idu potom dole ale samozrejme neda sa to takto rozlisit poistka zhltne vela penazí a servis ten je rolexovský a samozrejme prevadzka a dalsie veci ako nehynúca závist okolia co tiez neni dobre. Ja by som si dal na bazár pekný pozor tachometre sa tam stáčajú ako víno :P
 
Tul3n
Autor témy
Príspevky: 9
Registrovaný: 20.4.2010
Kraj: Bratislavský

Re: BMW k 18-tke

Štvrtok, 13. Mája 2010, 14:24

a aky motor v tom mas? no ale tak oc uz narobim s tym bazarom.. kazdy stiahne kilometre.. aj ja by som stiahol kebyze predavam.. nie vela ale primerane.. len ja si myslim ze niaky jazdeny bmw diesel a jazdeny vw diesel je dost rozdiel.. ci ani nie?
Tuli

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných