... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 70
mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
turtlak69
Príspevky: 67
Registrovaný: 25.8.2008
Auto: e46 - 330Ci
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: Neserioznost predajcu

Utorok, 6. Apríla 2010, 17:22

ErziE30 napísal:


tak pocuvaj kamosko diel som ti poslal ako vsetkym ostatnym nemal som na tom ani korunu a teraz som stratovy tak ze dovidienia vratil sa mi blatnik po mesiaci a pol ze tovar neprevzaty na poste ma chytil jed ako svina a musel som zaplatit zase 3 e za postu tak picuj na seba ze si kokot a nebol si pren a ja ho nedokazem ani vrati po vyse mesiaci a ani nic to som chcelk byt seriozny ze ti poslem aspom polovicu a z blatnikom si vytrem rit ale jebem na takeho kupujuceho kokli ktoremu idem na postu 3 x zistit pohadam sa tam s timi picami ze kde to viazne
a nakoniec mi to dojde doporucene ze si sa jebal na to to je ta vec
mala by sa zalozit sekcia serioznost kupujuceho lebo potom som za kokota


neviem ako je to mozne kedze som ziadne oznamenie o baliku NEDOSTAL. ak sa stala niekde chyba, staci napisat, ale ignoracia mi nie je blizka. ako som pisal, neviem co sa stalo. mohlo sa stat kadeco ako som pisal vyssie. ten carovny listocek mi stale neprisiel. hoci doteraz som s tym nemal problem. tak isto utocis teraz ty mna, lebo si myslis, ze som tovar neprevzal, hoci som listok nemal (a doteraz nemam). ak si si isty, ze tovar sa dostavil na postu, kde som si ho mal ist prevziat, daj vediet a pojdem tam a pekne sa spytam, co sa stalo a preco mi nic neprislo a ze kvoli poste vznikla teraz skoda za vyse 30€ (co nie je malo, kvoli tomu, ze oni si nesplnili povinnost). keby aspon odpises alebo nieco, tak OK. taketo veci riesit treba (z oboch stran). co z toho, ze si ponadavas na mna? nic ti to neda. ak sa naozaj na to na poste sere, tak je velka moznost, ze sa to bude srat aj s inym tovarom a to je problem vacsi ako len jeden blatnik. zajtra idem na postu, pre jednu vec. rovno sa tam spytam, ze ci nahodou tam ten blatnik nebol. fakt by ma to dost stvalo, keby ty mas za blba mna a ja teba len kvoli poste. ja mam skodu za 25€, ty za 3€ a vsetci sme spokojni, nie? tak to nefunguje. ak je chyba u nas na poste a ja budem brat nejake veci, tak sa presne toto moze stat znova. zajtra dam vediet, ci ten blatnik na poste bol alebo nie (ak to budu vediet zistit). kazdopadne listok som si v schranke nenasiel vobec + si spominal, ze by ma mali kontaktovat aj telefonicky, co sa tiez nestalo (to je jedno. stacil by listok). kludne mi napis spravu alebo odpis aj sem (hlavne nech sa cely topic neriesi jedna vec)

vrabec771: musis ale uznat, ze nevies nijakym sposobom dokazat, ze posta nezlyhala...
hyundai lantra 1.8 GLS
e34 520i
e39 528i

e46 330Ci

pribehy-nasich-aut/topic-t37644.html
 
Bikemann

Re: Neserioznost predajcu

Utorok, 6. Apríla 2010, 20:05

turtlak69 napísal:

neviem ako je to mozne kedze som ziadne oznamenie o baliku NEDOSTAL. ak sa stala niekde chyba, staci napisat, ale ignoracia mi nie je blizka. ako som pisal, neviem co sa stalo. mohlo sa stat kadeco ako som pisal vyssie. ten carovny listocek mi stale neprisiel. hoci doteraz som s tym nemal problem. tak isto utocis teraz ty mna, lebo si myslis, ze som tovar neprevzal, hoci som listok nemal (a doteraz nemam). ak si si isty, ze tovar sa dostavil na postu, kde som si ho mal ist prevziat, daj vediet a pojdem tam a pekne sa spytam, co sa stalo a preco mi nic neprislo a ze kvoli poste vznikla teraz skoda za vyse 30€ (co nie je malo, kvoli tomu, ze oni si nesplnili povinnost). keby aspon odpises alebo nieco, tak OK. taketo veci riesit treba (z oboch stran). co z toho, ze si ponadavas na mna? nic ti to neda. ak sa naozaj na to na poste sere, tak je velka moznost, ze sa to bude srat aj s inym tovarom a to je problem vacsi ako len jeden blatnik. zajtra idem na postu, pre jednu vec. rovno sa tam spytam, ze ci nahodou tam ten blatnik nebol. fakt by ma to dost stvalo, keby ty mas za blba mna a ja teba len kvoli poste. ja mam skodu za 25€, ty za 3€ a vsetci sme spokojni, nie? tak to nefunguje. ak je chyba u nas na poste a ja budem brat nejake veci, tak sa presne toto moze stat znova. zajtra dam vediet, ci ten blatnik na poste bol alebo nie (ak to budu vediet zistit). kazdopadne listok som si v schranke nenasiel vobec + si spominal, ze by ma mali kontaktovat aj telefonicky, co sa tiez nestalo (to je jedno. stacil by listok). kludne mi napis spravu alebo odpis aj sem (hlavne nech sa cely topic neriesi jedna vec)

vrabec771: musis ale uznat, ze nevies nijakym sposobom dokazat, ze posta nezlyhala...


ono sa obcas stane ze ti ten listok nedorucia... a ked viem ze mi bolo daco zaslane a stale nic, tak sa zvecsa idem na postu opytat ci tam daco nemam a vzdy mi to dopadlo tak ze som to tam mal, aj ked mi listok doruceny nebol....... ;)
 
Pistik
Príspevky: 420
Registrovaný: 30.1.2009
Auto: BMW E60 530i, E36 M3
Kraj: Košický

Re: Neserioznost predajcu

Utorok, 6. Apríla 2010, 23:02

posielat nahradne diely postou :D Erzi, kedze riesis dajake diely, prejdi na kurierske firmy. Vlastna skusenost. Menej sedivych vlasov, za tych par drobnych na viac to stoji.

Turtlak: ked ti Erzi povedal, ze poslal mal si ist na postu. Erzi by ti urcite dal aj podacie cislo. To ze sa oznamovacie listky nehadzu do schranok nie je nic nove.

Pokial viem, Erzi je velmi seriozny predajca.
E46 S85B50 V10
E36 S62B50 V8

ex E46 320ci (M54)
ex E36 M3 3.2 (euro S50B32)
ex E70 3.0d
ex E70 3.0sd
ex E36 325i (M50B25)
ex E60 530i
ex E46 325ci M-paket, Quaife samosvor.
 
Užívateľov profilový obrázok
truhlik333
Príspevky: 186
Registrovaný: 9.7.2008
Auto: 316i E36
Kraj: Košický

Re: Neserioznost predajcu

Streda, 7. Apríla 2010, 09:22

Bikemann napísal:

ono sa obcas stane ze ti ten listok nedorucia... a ked viem ze mi bolo daco zaslane a stale nic, tak sa zvecsa idem na postu opytat ci tam daco nemam a vzdy mi to dopadlo tak ze som to tam mal, aj ked mi listok doruceny nebol....... ;)

to iste som mal ja, 18 dni sa hadam s cechom kde mam zasielku a ta lezi na poste, este 4 dni a sla by s5 do ciech, spolah na postu nikde
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Neserioznost predajcu

Streda, 7. Apríla 2010, 09:50

poslednu dobu si tety s tymi listockami asi vytieraju ..., tiez som posielal tuna chalanovi podblatniky a tyzden si vypisujeme kde co alebo jak, uz som podal reklamaciu a nakoniec este vysledok bol, ze neopravnena reklamacia lebo on si nevyzdvihol postu, pritom lajstro ziadne.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Neserioznost predajcu

Piatok, 23. Apríla 2010, 01:21

Mam pocit ze tusim kde je BlackMW blatnik

http://bmw-rada-5.autobazar.eu/528i-id1541422.html
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
fishmaker
Príspevky: 60
Registrovaný: 26.10.2009
Auto: e66 745Li, f01 740i
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: kousek za Prahou

Re: Neserioznost predajcu

Piatok, 23. Apríla 2010, 06:01

nevim jak u vás...ale v ČR funguje sledování balíku dle čísla...takže víš přesně kdy a kde se zásilka nachází, proto prodejce by měl poslat číslo balíku a příjemce může sledovat co a jak...
First EX - BMW e38 740i 6/95
Second car - e66 745Li 2/2002
Third EX - f01 740i 3/2009

Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Peped
Príspevky: 1303
Registrovaný: 3.9.2006
Auto: g31 530d
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nitra

Re: Neserioznost predajcu

Nedeľa, 10. Apríla 2011, 15:33

Takže chlapec zo serede má dalsi nick rmb14 a nove cislo 0944 917 648 :wink:
g31 530d
e61 550i LCI
e60 545i ex
e46 320d touring ex
e36 328i coupe ex
e36 325tds touring ex
 
Užívateľov profilový obrázok
chefino
Príspevky: 1438
Registrovaný: 22.1.2009
Auto: E60 530xd LCI
Kraj: Bratislavský

Re: Neserioznost predajcu

Utorok, 30. Augusta 2011, 23:50

Ja len malicku staznost (neviem kam inam ako do tejto temy) na clena Inscene, nakolko vidim, ze stale predava, tak aby ste vedeli, ake chovanie mozete cakat (dufam, ze som a budem jediny, ku komu sa tak zachoval).
Ponukal na predaj nejake 2 jazdene pneu Bridgestone Potenza. Po par PM-kach sme sa dohodli, ze mi ich posle. Nasledne mi na druhy den pise, ze ich bohuzial uz nema, ale ze ma velmi pekne Michelini s 4mm dezenom, ze ci chcem za tu istu cenu tie. Ja ze reku OK.

Pneu poslal obratom, dosli pekne zabalene, len som ich na poste hodil do kufra a doma na balkon, lebo auto, na ktore mali ist bolo akurat v servise.
No, tak skoro po mesiaci sa mi vratilo auto zo servisu, reku idem ich obut. Dojdem do pneuservisu a chlapik mi hned hovori, ze "Sefko, ale toto mate dobre stare gumy"... pozreli sme DOT a vyrobene v 47 tyzden 1998.... a pyta sa ma, ze ci mi to ma vobec obuvat. Hovorim, tak co uz s tym, nahodte to. Nahodili na disky a jedna fuci, ale strasne. Pozru na to a diera jak svina, obrazok prikladam:

Obrázok Obrázok

Reku mi to vedia opravit, ze by to malo byt v pohode. Opravit opravili ale radost som teda nemal. 13 rocne gumy s defektom, 30 eur za kus (a to mi predtym kamos servisak dal dve 4 rocne s lepsim dezenom v jeho servise zadara, len za opytanie, ze nech si zoberiem. Len tieto som potreboval kupit, kedze auto ma 4 kolesa :wink: )

Hovorim si, dobre uz bolo, ale nevadi, aspon napisem Inscenovi, necakam zazraky, ale aspon vysvetlit by to mohol.

Co som ale necakal bolo, ze na relevantne fakty (ze gumy su 13 rocne, co mi nepovedal, cely behun popraskany od staroby a jedna mala defekt), zacal na mna cez PMky utocit. Konverzaciu na vyziadanie poslem PMkou, nechcem to tu cele zasierat.

Zacal sa navazat, ze preco som mu to nepovedal hned, ale o mesiac po kupe, a ze ako ma vediet, ze som ich nevymenil a neodfotil nejake ine pneu a ze ci mi ma akoze poslat spat 2e za opravu defektu.
Jedine co som cakal, bolo nejake priznanie si chyby, mozno ospravedlnenie a ideme dalej. Ale on na mna takto (a to som s nim veru husi nepasol). A ze DOT je taky, aky mi povedal do telefonu.

Tak som mu este slusne odpisal, ze pneu cakali mesiac lebo auto bolo v servise a do telefonu mi veru nic nepovedal, ziadny DOT.

Na to uz nemal gule ani odpisat. Tak som mu dal este jednu PMku, ze ci stratil rec, ale ani na to nereagoval. Vsak naco, peniaze su doma a na klube dost ludi, ktori nieco od neho este kupia (az kym sa mozno nepopalia).

Tak len tolko.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Neserioznost predajcu

Streda, 31. Augusta 2011, 06:31

To, ze ti predal stare gumy s defektom je urcite jeho neserioznost...ale zas aj ty si spravil velku chybu, ze si ich zobral a mesiach si ich nechal bez toho aby si na ne co i len mrkol.....je predsa normalne zkontrolovat tovar ihned po prevzati...tot moj nazor :)
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
spawner
Príspevky: 587
Registrovaný: 24.6.2009
Auto: ziga
Kraj: Košický
Bydlisko: kere

Re: Neserioznost predajcu

Streda, 31. Augusta 2011, 13:00

vomack: ale tak snad veris cloveku z klubu ktory nie je novacik, ze ta neojebe , chapes, ja by som sa asi tiez nepozrel ale to bola asi chyba
Nissan GTR
 
Užívateľov profilový obrázok
LOKI
Príspevky: 2099
Registrovaný: 28.11.2007
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Pressburg

Re: Neserioznost predajcu

Streda, 31. Augusta 2011, 13:20

chefino pekny zapal ](*,) heh, mne kamos posunul kolesa, 7-8mm profil, zacali mi ich obuvat a bocnica zacala praskat...pozeraju rok vyroby a skoro 10r gumy...tak sli hned spat, na takom niecom nebudem jazdit, auto + zivot mi pre tych par E nestoja...
16” GLC 16” Superb Combi 20D EX: 10” E91 318D, 13” Touareg 245HP, 03” BMW Z4 192 HP, 05” E90 325i, 05" E91 325xi,10" BMW Z4 23i 205HP, 06" Porsche Carrera 911 4S 3.8L 355HP, 09" BMW X6 35i 306HP, 14" BMW M4 431HP, 09" BMW M3 420HP, 03" BMW E39 525i 192HP pribeh, 05" BMW E61 530D 260HP pribeh,05" BMW E90 330i 258HP pribeh
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Neserioznost predajcu

Streda, 31. Augusta 2011, 13:30

spawner: Doveruj ale preveruj! :))
tak tu nedje o nejake odrbavanie...ale napr. vzdy sa moze vludit nejaka chybicka a ani seriozny predajca si nemusi vsimnut nejaky ten detail...preto je proste dobre si vzdy tovar po prevzati skontrolovat..IMHO standardna procedura pri akomkolvek obchode :)
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Pistik
Príspevky: 420
Registrovaný: 30.1.2009
Auto: BMW E60 530i, E36 M3
Kraj: Košický

Re: Neserioznost predajcu

Streda, 31. Augusta 2011, 13:44

skor sa stala nejaka chyba, s inscene-om sme toho uz "vysmelili" dost, obojstranne. Od karosarskych dielov az po oznacenie na kufor :D Doteraz ziadny problem.
E46 S85B50 V10
E36 S62B50 V8

ex E46 320ci (M54)
ex E36 M3 3.2 (euro S50B32)
ex E70 3.0d
ex E70 3.0sd
ex E36 325i (M50B25)
ex E60 530i
ex E46 325ci M-paket, Quaife samosvor.
 
Užívateľov profilový obrázok
chefino
Príspevky: 1438
Registrovaný: 22.1.2009
Auto: E60 530xd LCI
Kraj: Bratislavský

Re: Neserioznost predajcu

Streda, 31. Augusta 2011, 18:51

ved hej, kym idu obchody hladko tak je predajca ok, ked ale nastane problem, az vtedy vidis, ci ma ochotu nieco riesit, to ze neodpisal na dve vysvetlujuce spravy hovori za svoje
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 70

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 52 neregistrovaných