... všetko o BMW ...

Moderátori: 100RM, BinKooL

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Romeo
Príspevky: 641
Registrovaný: 16.3.2008
Auto: BYD
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Re: Červená nafta

Sobota, 13. Marca 2010, 06:52

airbone napísal:
:smile: :smile:

Nic v zlom, ale podla mna ste vsetci malomestiacki magori. Kupia si 7-mickovy baworak a rozmyslaju jazdit na repku alebo na moc zo slona, len aby usetrili zopar eur. Ste smiesni....
Mam pre vas vsetkych jedno genialne riesenie, ktore vyriesi 100%tne vase problemy:
Predajte auto a kupte si kolobezku, ta jazdi skoro uplne za darmo....

Alebo sa vratte k svojej starej skoda 105L.
A nehrajte sa na chrunov, ze si kupite velke auto, ale nemate na palivo, nedabjobze na opravu defektu.....

S pozdravom
AIRBONE-X
8) :lol: :D

+1
Klub netvoria autá, ale ľudia.

BMWklub.sk /// Vsetko o vaších komplexoch.

VW Golf MK4 biturbo, ///W Power Chiptuning na 386 PS.
 
Cosmo
Príspevky: 1301
Registrovaný: 9.12.2008
Auto: E53
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Trenčín

Re: Červená nafta

Sobota, 13. Marca 2010, 21:22

Nekontrolujú to len na cestách. Nie raz sa stalo že bol zastavený súkromný traktor na poľnej ceste a podrobený kontrole. Takisto aj stroje typu V3S vlastnené súkromnou osobou ktorá si ťažila drevo pre vlastnú potrebu. Aj tých kontolujú.. U nás na dedine jeden jazdil na červenú naftu, aj padali reči typu ak máš dvojité hrdlo v nádrži a podobne...a skončilo to pokutou 100 000 Sk a je vystarané.. Motor traktora resp. nového traktora má síce common rail, ale možno je nato prispôsobený, neviem...

Ale ak silou mocou chceš robiť s červenou naftou, tak ti poradím. V Česku to nie je nelegálne, ak máš rodinu v Česku tak môžeš chodiť na návštevy a meniť červenú naftu za normálnu... To je taká schodnejšia cesta i keď takisto nie celkom legálna [-X [-X
 
PetoK
Príspevky: 9724
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Červená nafta

Sobota, 13. Marca 2010, 23:16

Radšej sa k téme ani nejdem vyjadrovať,lebo takéto niečo môže vymyslieť fakt iba poj.ebany kkt,žobrák a idiot dokopy. Ľutujem auto, a ešte k tomu 7er keď skončí u takého blázna. Holt aj takí sú ludia. Zamknite to tu niekto alebo rovno vymažte lebo mi je z toho zle.
 
Užívateľov profilový obrázok
semtex
Príspevky: 262
Registrovaný: 18.1.2007
Bydlisko: Bratislava

Re: Červená nafta

Nedeľa, 14. Marca 2010, 08:05

tak sa dogrcaj!
Na keru picu si seci jebete tie prijebane fotky cez celu stranu do podpisov...jebat take forum, kde musim preskorlovat celu stranu kvoli trom prispevkom!!!!pojebte sa!!!
 
Užívateľov profilový obrázok
100RM
Príspevky: 1512
Registrovaný: 2.8.2006
Auto: e61 550i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bublina

Re: Červená nafta

Nedeľa, 14. Marca 2010, 12:35

PetoK napísal:
Radšej sa k téme ani nejdem vyjadrovať,lebo takéto niečo môže vymyslieť fakt iba poj.ebany kkt,žobrák a idiot dokopy. Ľutujem auto, a ešte k tomu 7er keď skončí u takého blázna. Holt aj takí sú ludia. Zamknite to tu niekto alebo rovno vymažte lebo mi je z toho zle.



Sice povedane drsne, ale v podstate mas pravdu. Tiez to nechapem ...
 
Užívateľov profilový obrázok
1morok
Príspevky: 770
Registrovaný: 12.2.2007
Auto: 330ci smg
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: žiar

Re: Červená nafta

Nedeľa, 14. Marca 2010, 20:04

PetoK napísal:
Radšej sa k téme ani nejdem vyjadrovať,lebo takéto niečo môže vymyslieť fakt iba poj.ebany kkt,žobrák a idiot dokopy. Ľutujem auto, a ešte k tomu 7er keď skončí u takého blázna. Holt aj takí sú ludia. Zamknite to tu niekto alebo rovno vymažte lebo mi je z toho zle.

asi tak
 
Užívateľov profilový obrázok
1morok
Príspevky: 770
Registrovaný: 12.2.2007
Auto: 330ci smg
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: žiar

Re: Červená nafta

Nedeľa, 14. Marca 2010, 20:05

semtex napísal:
Na keru picu si seci jebete tie prijebane fotky cez celu stranu do podpisov...jebat take forum, kde musim preskorlovat celu stranu kvoli trom prispevkom!!!!pojebte sa!!!

nemôžem nič, iba súhlasiť, aj keď tu teraz o toto nejde
 
Užívateľov profilový obrázok
100RM
Príspevky: 1512
Registrovaný: 2.8.2006
Auto: e61 550i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bublina

Re: Červená nafta

Pondelok, 15. Marca 2010, 09:51

A co ty sa s trojkou seres do sedmiciek, najdi si svoju sekciu ! :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
Zajo
Príspevky: 418
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: E38 740iA
Kraj: Bratislavský

Re: Červená nafta

Pondelok, 15. Marca 2010, 15:03

Tato tema je proste sila. 7er a cervena nafta - to je proste konecna :lol: Zevraj telkuta stolica je este ekonomickejsia a ma 30% narast vykonu a 50% nizsiu spotrebu, cize total terno :D Ja som to planoval, ale zialbohu sa zdravo stravujem :lol:
([OO\ [lllllllll][lllllllll] /OO])
 
Užívateľov profilový obrázok
1morok
Príspevky: 770
Registrovaný: 12.2.2007
Auto: 330ci smg
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: žiar

Re: Červená nafta

Pondelok, 15. Marca 2010, 18:25

100RM napísal:
A co ty sa s trojkou seres do sedmiciek, najdi si svoju sekciu ! :-D

lebo tak ako pri čítaní tohoto vlákna som sa už dávno nezasmial. nedalo mi nekomentovať to, aj ten podpis
jazdím na červenú naftu ale hlavne že som čávo na sedme
tiež som chcel najprv sedmu ale potom som si to rozmyslel, vieš tankovanie a servis, tak som skončil v ľudovejšej triede
 
Užívateľov profilový obrázok
Zajo
Príspevky: 418
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: E38 740iA
Kraj: Bratislavský

Re: Červená nafta

Utorok, 16. Marca 2010, 12:29

7, 5, 3 - ja v tom nevidim rozdiel, do kazdeho auta treba vrazat. A nerozhoduje ake je to auto, ale v akom stave ho kupime a ako sa o neho starame. alebo si vsetci kupime 740d a budeme tankovat cervenu naftu 8)
([OO\ [lllllllll][lllllllll] /OO])
 
Užívateľov profilový obrázok
100RM
Príspevky: 1512
Registrovaný: 2.8.2006
Auto: e61 550i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bublina

Re: Červená nafta

Streda, 17. Marca 2010, 09:10

Jj, ČERVENÁ je dobráááá, ááááno ? :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
lolko111
Príspevky: 957
Registrovaný: 28.2.2010
Auto: BMW730D
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Poltár

Re: Červená nafta

Streda, 17. Marca 2010, 19:53

fano031 napísal:
Červená - označená nafta obsahuje farbivo: Solvent Yellow 124 (N-etyl-N-[2-(1-izobutoxyetoxy)etyl]-4-(fenylazo)anilín), táto látka narúša mazacie vlastnosti nafty (vysušuje). Keďže, všetky novšie dieslové motory majú mazanie podávacieho čerpadlá naftou a nie motorovým olejom ako za starých dobrých čias môžu nastať problémy nedokonalým mazaním...


takže šup do nádrže za kalíštek aditívu a nemal by byť problém....... :-)
 
Užívateľov profilový obrázok
lolko111
Príspevky: 957
Registrovaný: 28.2.2010
Auto: BMW730D
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Poltár

Re: Červená nafta

Streda, 17. Marca 2010, 19:55

airbone napísal:
:smile: :smile:

Nic v zlom, ale podla mna ste vsetci malomestiacki magori. Kupia si 7-mickovy baworak a rozmyslaju jazdit na repku alebo na moc zo slona, len aby usetrili zopar eur. Ste smiesni....
Mam pre vas vsetkych jedno genialne riesenie, ktore vyriesi 100%tne vase problemy:
Predajte auto a kupte si kolobezku, ta jazdi skoro uplne za darmo....

Alebo sa vratte k svojej starej skoda 105L.
A nehrajte sa na chrunov, ze si kupite velke auto, ale nemate na palivo, nedabjobze na opravu defektu.....

S pozdravom
AIRBONE-X
8) :lol: :D


pozri, ak nemáš nejaký konštruktívny návrh, alebo odpoveď, tak sa na to radšej vyser a hraj sa na machra niekde inde...... takých chytrákov za noc nakadím za vedierko.......
 
Romeo
Príspevky: 641
Registrovaný: 16.3.2008
Auto: BYD
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Re: Červená nafta

Streda, 17. Marca 2010, 21:14

lolko111 napísal:

pozri, ak nemáš nejaký konštruktívny návrh, alebo odpoveď, tak sa na to radšej vyser a hraj sa na machra niekde inde...... takých chytrákov za noc nakadím za vedierko.......



Veru Airbone je ten chytrák :lol: :lol: :lol: , počuj, odkial berieš tie nápady ? :mrgreen:

Ako vidím, ty by si si nechal za 1€ prevŕtať koleno..
Klub netvoria autá, ale ľudia.

BMWklub.sk /// Vsetko o vaších komplexoch.

VW Golf MK4 biturbo, ///W Power Chiptuning na 386 PS.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný