... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
bloodyxxl
Autor témy
Príspevky: 183
Registrovaný: 11.3.2009
Auto: 523iA+LPG
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Bardejovske Kupele

kde kupim karosarske diely?

Pondelok, 15. Februára 2010, 12:20

ahoj chcel by som sa poinformovat na akej stranke by som si dokazal pozhanat karosarske diely na e36 sedan (4d.) r.v.93 kedze autokelly nema ceny...a ked som pozeral na ,,elite,, tak tam mi ukazalo za jeden prah 60e...vie niekto o niecom lacnejsom trebarz aj z polska dik :)
318i e36 + LPG - EX
523iA e39 + LPG
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: kde kupim karosarske diely?

Pondelok, 15. Februára 2010, 15:43

sa ti to vidi vela? na skodovku tolko stoji. btw skus depoauto.sk
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
dodoIPD
Príspevky: 3614
Registrovaný: 21.4.2008
Auto: BMW
Kraj: Bratislavský

Re: kde kupim karosarske diely?

Pondelok, 15. Februára 2010, 16:11

pozri autobazar.eu a daj tam nahradne diely.

Kupoval som u nich blatniky atd.. kus stal tusim 30e a podobne, je to firma niekde z vychodu uz si presne nepamatam ale mali tam vsetko .
 
Užívateľov profilový obrázok
BMino
Príspevky: 6540
Registrovaný: 28.12.2006
Auto: modre
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: kde kupim karosarske diely?

Pondelok, 15. Februára 2010, 20:47

co tak predajcovia v platenej inzercii?
e91 330d
e90 320d - ex
Land Cruiser 90 3,0 td
2000 CA - ex
Pajero 2,8 td intercooler FL - ex
e46 330d touring M-paket II - ex
e36 320i limousine M-paket - ex
e36 M3 coupe SMG - ex
e30 320i coupe M-Technic - ex
---------------------------------
 
Užívateľov profilový obrázok
bloodyxxl
Autor témy
Príspevky: 183
Registrovaný: 11.3.2009
Auto: 523iA+LPG
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Bardejovske Kupele

Re: kde kupim karosarske diely?

Pondelok, 15. Februára 2010, 22:33

tak zatial to depauto.sk sa mi pozdava najviac dakujem ;) inzercia obycajna nic moc alebo ja nemam stastie a autobazare.eu mi toho tiez vela neponukli ;) ...ja ked som kupoval rok a pol do zadu svoje BMW tak som ho dostal s P.P. blatnikom na ktorom bola cenovka 550sk (bez otvoru na smerovku) a teraz sa neviem k tomu obchodu dopracovat kedze nemam sajnu kde to bolo kupovane...ked zistim dam vediet...este raz dakujem setkym a keby sa este daky shop nasiel ta parada :) dikes
318i e36 + LPG - EX
523iA e39 + LPG
 
Cosmo
Príspevky: 1301
Registrovaný: 9.12.2008
Auto: E53
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Trenčín

Re: kde kupim karosarske diely?

Pondelok, 15. Februára 2010, 22:37

Ak chceš poľský tovar, tak autofra.sk ak chceš aby ti zobrazovalo cenovky, potrebuješ mať kamaráta, najlepšie zamestnávateľa ktorý ma u nich registráciu a berie veci na seba/firmu. Potom majú všetky obchody cenovku. Ak berieš napr. len jeden nárazník, neoplatí sa ti rozmýšľať že Poľský stojí o 5 euro menej. Starosti, čas, horšia možnosť reklamácie ti to sťažia, pritom kvalita na tieto veci je skoro rovnaká. Mám to veľmi dobre overené a takisto mám veľmi dobre overené že keď niečo hľadám, vždy vždy to nájdem. Cez Google, cez BMWklub, cez katalóg, vždy sa to dá nájsť, aj lacnejšie, aj drahšie. Ale proste žijeme v 21. storočí, doba počítačov a centralizácie, všetko je na nete. Iba v pojebanom slovenskom štáte chodíš z úradu do úradu s papiermi v ruke ako taký debil. Drž sa.

Ondro
 
Užívateľov profilový obrázok
bloodyxxl
Autor témy
Príspevky: 183
Registrovaný: 11.3.2009
Auto: 523iA+LPG
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Bardejovske Kupele

Re: kde kupim karosarske diely?

Pondelok, 15. Februára 2010, 22:51

ondro dik mas pravdu uplne sa s tebov stotoznujem ;)...a ak to ma byt o 5e lacnejsie tak sa na to rovno vybodnem a kupim na SK ;) dam radsej zarobit nasim(aj ked to urcite dovazaju z PL :D) .... slovenska legislativa je este stale v srackach (a tak skoro sa z nich nedostane) v piatok letim na urady..to stastie budem potrebovat :D caff
318i e36 + LPG - EX
523iA e39 + LPG
 
Cosmo
Príspevky: 1301
Registrovaný: 9.12.2008
Auto: E53
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Trenčín

Re: kde kupim karosarske diely?

Pondelok, 15. Februára 2010, 22:59

Ja posledné dni takisto lietam po úradoch ako k..ot

Ale, máš pravdu, napr. AutoLIP berie všetky výfuky z Poľska, veľká väčšina vecí je z Poľska (neviem skade ich Poliaci berú :lol: ) robia s menšími rabatmi. Ale jemu sa viac oplatí ak príde obchodník zo Slovenska a vezme plnú dodávku výfukov na hnijúce feldy a favority a tu ich predáva dôchodcom, garážmajstrom a fušerom ako drahý tovar na ich milované pozostatky éry min. režimu. A oni sa tešia, potom len na emisnú, kamarátovi fľašu do vačku a jazdíme ďaľej..

Proste mne sa neoplatí brať dištančné krúžky na kolesá z E39 pre E32. Nezarobím na tom ani fuka, avšak ušetrím 300 Sk. Ak by som bral napr. 10 sád, tak aj niečo zarobím. Ale to je nezmysel lebo sa mi aj tak doma váľa veľa vecí. Objednal som teda 2 sady, jednu pre mňa a jednu pre známeho.

Takisto keď som otvoril katalóg náhr. dielov a cena ,,pre mňa,, bola 80 euro. Tak som na autofra našiel za 18 euro + doprava + provízia + pošta na sk - cca. 10 euro. Takisto som vzal sebe a známemu. Ľudom ktorý pomôžu mne a ja občas im. Ale čakal som na ľadvinky skoro 3 týždne... Niekedy sa proste musí vziať vec za plnú cenu a ja potom strašne nervačím :twisted:
 
Užívateľov profilový obrázok
bloodyxxl
Autor témy
Príspevky: 183
Registrovaný: 11.3.2009
Auto: 523iA+LPG
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Bardejovske Kupele

Re: kde kupim karosarske diely?

Pondelok, 15. Februára 2010, 23:14

no vidis?...nie vzdy vsetko ide podla nasich predstav....poznam to...co uz ;)
318i e36 + LPG - EX
523iA e39 + LPG
 
Užívateľov profilový obrázok
senti1
Príspevky: 76
Registrovaný: 13.11.2009
Auto: BMW X5
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Bojnice

Re: kde kupim karosarske diely?

Utorok, 9. Marca 2010, 00:05

ja to pozeram na aci.sk pokial chces nove

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných