... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

mmracing.sk
 
milacik773
Autor témy
Príspevky: 6
Registrovaný: 26.2.2010
Kraj: Košický

Re: Mladý šofér,staršie auto:-)))

Pondelok, 1. Marca 2010, 18:42

Ja si nerobim z nikoho srandu, len mám takéto otázky preto lebo nesom nejaky znalec v autách a v dnešnej dobe asi málokto má peniaze nazvyš...... a radšej sa spýtam tu ako mám kúpiť a potom banovať.... z toho nebude nič stihol to rozbiť predna náprava je v riti.... ale motor šlape :o .... a preto ešte mám takú sprostejšiu otázku trošku... dostal som ponuku na BMW Rada 3 325i COUPE lenže má 350 059km najazdených, sedel by tam motor z 318i sedanu?? dík vopred za odpovede
Svojho nepriateľa máš rešpektovať ale seba samého sa máš báť.....
 
maniaczv

Re: Mladý šofér,staršie auto:-)))

Pondelok, 1. Marca 2010, 19:39

milacik773 napísal:
Ja si nerobim z nikoho srandu, len mám takéto otázky preto lebo nesom nejaky znalec v autách a v dnešnej dobe asi málokto má peniaze nazvyš...... a radšej sa spýtam tu ako mám kúpiť a potom banovať.... z toho nebude nič stihol to rozbiť predna náprava je v riti.... ale motor šlape :o .... a preto ešte mám takú sprostejšiu otázku trošku... dostal som ponuku na BMW Rada 3 325i COUPE lenže má 350 059km najazdených, sedel by tam motor z 318i sedanu?? dík vopred za odpovede

preco chces menit v tej 325 motor za 1,8 ?? pokial motor slape nevidim dovod menit ja mam 282 uz skoro 283 tisic a motor slape mozno lepsie ako niekomu co ma natocene 200000 je pravda ze mam uz v motore co to pomene a preinvestovane, potom a za druhe podla mna vela roboty s tym a zapisat to by sa tiez potom patrilo ...spotreba? :-({|= nemam rad tu otazku
 
Užívateľov profilový obrázok
badboy8605
Príspevky: 534
Registrovaný: 3.11.2008
Auto: e36 M3,e38 tds
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Prievidza

Re: Mladý šofér,staršie auto:-)))

Pondelok, 1. Marca 2010, 20:01

milacik773 napísal:
Ja si nerobim z nikoho srandu, len mám takéto otázky preto lebo nesom nejaky znalec v autách a v dnešnej dobe asi málokto má peniaze nazvyš...... a radšej sa spýtam tu ako mám kúpiť a potom banovať.... z toho nebude nič stihol to rozbiť predna náprava je v riti.... ale motor šlape :o .... a preto ešte mám takú sprostejšiu otázku trošku... dostal som ponuku na BMW Rada 3 325i COUPE lenže má 350 059km najazdených, sedel by tam motor z 318i sedanu?? dík vopred za odpovede


...ale vyzera to tak,že si robiš pču nechapem prečo chceš meniť 6valec za 4valec ešte naopak by som pochopil ale nevidim problem vtom,že ma tolko na budikoch moje tiež ťaha na 300000km a ide bez problemov a pokial nežere olej či neklepe na čo by si ho menil a zvlašt ked tu pišeš,že nemaš peniaze nazvyš a ked nemaš dukaty alebo ich maš malo myslim,že si si nevybral dobru značku na začiatok i ked nechcem robiť s bmw auto pre majetnejšich ale s opravami musiš ratať teda s investiciami a ak chceš takto bastardiť čo si radšej nekupiš TDI golfa spotreba skoro nulova a diely tiež za par šupov a na začiatok pre študenta super...
 
Užívateľov profilový obrázok
Wilo
Príspevky: 996
Registrovaný: 21.12.2008
Auto: E36 320i Coupé
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Čadca

Re: Mladý šofér,staršie auto:-)))

Pondelok, 1. Marca 2010, 20:09

Podľa mňa táto téma sa može zmazať ! Ako widím je tu zbytočné dačo radiť keď dotyčný/a si aj tak spraví po svojom ,lepšie povedané BMW ani nekúpi . Moj názor ! Lebo tieto otázky čo tu už sú to je už fakt moc ! ](*,)

Rada : Kúp si Fábiu SDI s 500.000km a vymeň tam motor z 1.2 HTP to bude lepšie :wink:
BMW E36 320i Coupé , BMW E46 316i M-Packet , Škoda 130GL -EX- , (oOO (||||)(||||) OOo)
>>>>>>> bmw.ipz.sk <<<<<<<
 
milacik773
Autor témy
Príspevky: 6
Registrovaný: 26.2.2010
Kraj: Košický

Re: Mladý šofér,staršie auto:-)))

Pondelok, 1. Marca 2010, 20:48

ja neviem prečo to berete ako úrážku alebo že si z vás robím pi.... ja sa len pýtam a piču si zomna nemusíte robiť aj vy, ja len zozmýšlam trošku dopredu pre prípad... ale ako myslíte už nepíšte nič lebo aj taq si myslíte že si z vás robim piču....a bude to asi aj zbytočne.... :-# :-#
Svojho nepriateľa máš rešpektovať ale seba samého sa máš báť.....
 
milacik773
Autor témy
Príspevky: 6
Registrovaný: 26.2.2010
Kraj: Košický

Re: Mladý šofér,staršie auto:-)))

Pondelok, 1. Marca 2010, 20:51

Ale aj taq dík za rady :smile:
Svojho nepriateľa máš rešpektovať ale seba samého sa máš báť.....
 
Užívateľov profilový obrázok
Phillip
Príspevky: 14
Registrovaný: 26.2.2010
Auto: BMW 123d Coupe E82
Kraj: Bratislavský

Re: Mladý šofér,staršie auto:-)))

Pondelok, 1. Marca 2010, 21:44

Kamo nic si z toho nerob. Len BMW je sposob zivota a nie len auto. Ako znie novy marketingovy slogan: BMW je radost. A preto by sa mali bavoraky kupovat za inym ucelom ako chces ty. Kese momentalne nema nikto, ale garantujem ti to ze ak sa chces pustit do takejto prestavby, budes musiet vymenit: prevodovku, motor, silenbloky, vyfuk, diferencial, cely chladic a palivovu pumpu. To by malo byt vsetko. A to su veci ktore jednoducho musis vymenit ak menis motor takto drasticky z 2.5 na 1.8. Radsej si najdi na www.autobazar.eu nejaky mensi bavorak, teda ak ozaj chces bavorak.

Phillip
BMW E82 123d 2008 Coupe
BMW E43 318i 1998 RIP
BMW E30 324d 1987 RIP
 
Cosmo
Príspevky: 1301
Registrovaný: 9.12.2008
Auto: E53
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Trenčín

Re: Mladý šofér,staršie auto:-)))

Utorok, 2. Marca 2010, 09:27

A takisto netreba zabúdať že je to nelegálne ako sviňa. Áno, dá sa vybaviť STK, EK, všeličo sa dá vybaviť.. Ale keď nabúraš a poisťovňa ti príde nato že tam máš niečo čo tam nemáš mať, tak platíš celú poistnú udalosť, škodu, výjazd záchranárskych zložiek, opletačky so zákonom. Takisto s takým autom nehrozí aby si šiel do zahraničia, lebo tam sa VIN kód a číslo motora kontrolujú o dosť dôkladnejšie.. Proste čím ďalej tým viac to bude nebezpečnejšie.. Nebudem ti hovoriť aké auto si máš kúpiť, sú to tvoje prachy a tvoja budúcnosť..
 
Užívateľov profilový obrázok
M3 lover
Príspevky: 1496
Registrovaný: 25.11.2008
Auto: E30
Kraj: Zahraničie

Re: Mladý šofér,staršie auto:-)))

Utorok, 2. Marca 2010, 23:36

Phillip napísal:
Kamo nic si z toho nerob. Len BMW je sposob zivota a nie len auto. Ako znie novy marketingovy slogan: BMW je radost. A preto by sa mali bavoraky kupovat za inym ucelom ako chces ty. Kese momentalne nema nikto, ale garantujem ti to ze ak sa chces pustit do takejto prestavby, budes musiet vymenit: prevodovku, motor, silenbloky, vyfuk, diferencial, cely chladic a palivovu pumpu. To by malo byt vsetko. A to su veci ktore jednoducho musis vymenit ak menis motor takto drasticky z 2.5 na 1.8. Radsej si najdi na http://www.autobazar.eu nejaky mensi bavorak, teda ak ozaj chces bavorak.

Phillip


sorry az ta urazim, to nechcem ! neber to osobne!

ale pises o radosti z jazdy a zivotnom style a mas tricku v dizli z roku pána :D
mozno je to preteba to prave, ale keby to napise niekto, kto ma long 760i tak budis.....ale v podstate, kazdy sa vozi natom, naco ma takze sorry az si to bral niejako zle, ja iba ze to vyznelo tak komicky trosku :wink:

back to topic,

chalanisko uvazujes o skodovke, potom o vymene motora z benziu do diesla, ja ti poradim.
az chces stareho bavoraka na "pimp maj rajt" tak klad doraz hlavne na peknu kasnu a interier a motor neries (miestne holky aj tak nerozoznaju ci ide o 316i alebo m3)..... alebo potom si kup nieco co ma slusny motor, nema nabehane maratonske kilometre ale nieje az tak pekne na pohlad.
asi kazdy ti povie ze 6valce su lepsie, kultivovanejsie, rychlejsie atd atd....rozhodni sa ako chces, ale lahsie spravis 5l/100km na 4 valci ako na 6 valci...... dneska neni problem za pomerne male peniaze najst slusne auto, tak hlavne hladaj a hladaj, maj oci otvorene a nenechaj sa oje**t !

zdar :-#
Agelias© by migo
///MARKETING
 
Užívateľov profilový obrázok
Phillip
Príspevky: 14
Registrovaný: 26.2.2010
Auto: BMW 123d Coupe E82
Kraj: Bratislavský

Re: Mladý šofér,staršie auto:-)))

Streda, 3. Marca 2010, 00:09

M3 lover napísal:

sorry az ta urazim, to nechcem ! neber to osobne!

ale pises o radosti z jazdy a zivotnom style a mas tricku v dizli z roku pána :D
mozno je to preteba to prave, ale keby to napise niekto, kto ma long 760i tak budis.....ale v podstate, kazdy sa vozi natom, naco ma takze sorry az si to bral niejako zle, ja iba ze to vyznelo tak komicky trosku :wink:

back to topic,

chalanisko uvazujes o skodovke, potom o vymene motora z benziu do diesla, ja ti poradim.
az chces stareho bavoraka na "pimp maj rajt" tak klad doraz hlavne na peknu kasnu a interier a motor neries (miestne holky aj tak nerozoznaju ci ide o 316i alebo m3)..... alebo potom si kup nieco co ma slusny motor, nema nabehane maratonske kilometre ale nieje az tak pekne na pohlad.
asi kazdy ti povie ze 6valce su lepsie, kultivovanejsie, rychlejsie atd atd....rozhodni sa ako chces, ale lahsie spravis 5l/100km na 4 valci ako na 6 valci...... dneska neni problem za pomerne male peniaze najst slusne auto, tak hlavne hladaj a hladaj, maj oci otvorene a nenechaj sa oje**t !

zdar :-#



Kamo to je v pohode,

ked som kupoval toto auto stalo vedla neho BMW 525 ktore som strasne chcel. Bolo drahsie, novsie, benzinove, zachovalejsie, ale ked mi padol pohlad na toto auto z roku pana :lol: neodolal som a musel som ho mat. Miluje 3-ky, a hlavne E30. Jazdil som uz na 5ke z 93tieho, X5 2004 ale toto auto ma vsetko co potrebujem. Pre teba to mozno bude zniet sprosto, ale toto auto ma pre mna dusu, co sa o inych povedat neda. A toto auto uz u mna zostane. Kto vie? Mozno ho raz ked budem uz ja z roku pana, dam do volakeho muzea :D :D :D

Phill
BMW E82 123d 2008 Coupe
BMW E43 318i 1998 RIP
BMW E30 324d 1987 RIP
 
Užívateľov profilový obrázok
nnoorrbbii
Príspevky: 524
Registrovaný: 18.11.2009
Auto: E36 320i,E91 325i
Kraj: Košický

Re: Mladý šofér,staršie auto:-)))

Štvrtok, 4. Marca 2010, 11:16

no zbytocne komplikovane riesenia vymyslas, staci tam hodit to LPG, a jazdis si skoro zadarmo a bez problemov.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných