... všetko o BMW ...

Moderátori: 100RM, BinKooL

bmwtt.sk
 
Peto_185
Autor témy
Príspevky: 17
Registrovaný: 3.9.2009
Auto: BMW
Kraj: Banskobystrický

e38 - kryt kazetovej mechaniky nedrzi

Sobota, 13. Februára 2010, 14:01

Mama tento problem uz od kedy mam auto, ten stredovy kryt, ktory zakryva kazetovu mechaniku nedrzi v tej polohe ked ju ma zakryvat ale stale sa zaklopi naspat, podla navodu (link dole) som to skusal rozobrat a pozriet sa na to ci je tam nieco zlomene alebo co je s tym, ale neda sa aj tak ten stredovy panel vytiahnut, dolna cast by aj isla ale vrch stale este nieco drzi. :-k robil to uz niekto ? :wink: dakujem za kazdu radu
http://www.bimmerboard.com/forums/posts/1863
 
Užívateľov profilový obrázok
Wajco
Príspevky: 409
Registrovaný: 23.9.2008
Auto: 730d E38
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Veľké Zálužie

Re: e38 problem s krytom radia

Sobota, 13. Februára 2010, 16:59

Ten vrch tam má také L-ká ešte, ktoré držia o tie boky. Takže buď vhodne podpáčiť, alebo ich zmontovať. Mám síce s 4:3 obrazovkou, ale myslím že tá konštrukcia je rovnaká.
Obrázok
 
Peto_185
Autor témy
Príspevky: 17
Registrovaný: 3.9.2009
Auto: BMW
Kraj: Banskobystrický

Re: e38 problem s krytom radia

Sobota, 13. Februára 2010, 19:15

hej to som tiez skusal, ale ani sa to nepohne ako keby ho drzalo nieco vzadu. Este raz sa s tym sksim pohrat ci povoli. Mohla by to byt ta sranda co vytrca do strany pri spolujazdcovich nohach ? je tam pre nu prisposobeny aj ten cierny plast co je tak vyduty von
 
Užívateľov profilový obrázok
Wajco
Príspevky: 409
Registrovaný: 23.9.2008
Auto: 730d E38
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Veľké Zálužie

Re: e38 problem s krytom radia

Nedeľa, 14. Februára 2010, 02:49

No ono to drží na oboch stranách a ide to fakt dosť blbo von. Zajtra, resp. dnes to pravdepodobne budem zase vyberať, tak ti to môžem nejako rozumne cvaknúť. A teraz keď rozmýšlam, tak nie som si istý či to L, nie je až do U a nie je to zaháknuté. Tak skús najskôr tie boky od tunelu podpáčiť smerom k tebe a až potom do strany.
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Wajco
Príspevky: 409
Registrovaný: 23.9.2008
Auto: 730d E38
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Veľké Zálužie

Re: e38 problem s krytom radia

Nedeľa, 14. Februára 2010, 21:22

No tak je to len to pôvodné L, už som si nepamätal presne.
Prílohy
Panel.JPG
Obrázok
 
Peto_185
Autor témy
Príspevky: 17
Registrovaný: 3.9.2009
Auto: BMW
Kraj: Banskobystrický

Re: e38 problem s krytom radia

Nedeľa, 14. Februára 2010, 23:40

ahaa :D noo to by mohlo byt ono presne v tych miestach to nieco blokuje, hned zajtra to skusim vybrat dakujem \:D/

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných