... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

bmwtt.sk
 
vik59
Príspevky: 28
Registrovaný: 14.11.2009
Auto: 525D LCI
Kraj: Nitriansky

Re: Dohoda na cene v Nemecku

Pondelok, 16. Novembra 2009, 21:42

u velkych dielerov pri vedsej sume sa urcite da stiahnut s ceny(priblizne 1.000,€)
u malych co predavaju v zadnych dvoroch je to 100-200€
a privatne od 100-500€
to je moja skusenost
 
Užívateľov profilový obrázok
Giorgio G
Autor témy
Príspevky: 153
Registrovaný: 24.10.2008
Auto: E60 530xd M-Packet
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice - okolie

Re: Dohoda na cene v Nemecku

Streda, 18. Novembra 2009, 18:37

Tak ako ja pokukávam po 320i E46 a tam keď je cena napr. 5500€, bol by som rád, keby sa dalo zísť na rovných 5000€... Aby som nebol stratový na dovoze a prihlasovačkách...
BMW E60 530xd M-Packet (Carbon Schwarz Metallic)
EX BMW E46 323i Limousine (Stahlblau Metallic)

Obrázok
 
tomanger
Príspevky: 49
Registrovaný: 3.9.2008

Re: Dohoda na cene v Nemecku

Piatok, 20. Novembra 2009, 18:47

Giorgio G napísal:
Tak ako ja pokukávam po 320i E46 a tam keď je cena napr. 5500€, bol by som rád, keby sa dalo zísť na rovných 5000€... Aby som nebol stratový na dovoze a prihlasovačkách...


Takej logike nerozumiem, veď prihlasovanie stále zaplatíš len ty. A nezabudni zjednať ešte minimálne 100 dole, lebo treba platiť aj zákonnú poistku :smile: .
 
Užívateľov profilový obrázok
Giorgio G
Autor témy
Príspevky: 153
Registrovaný: 24.10.2008
Auto: E60 530xd M-Packet
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice - okolie

Re: Dohoda na cene v Nemecku

Nedeľa, 22. Novembra 2009, 15:23

tomanger napísal:

Takej logike nerozumiem, veď prihlasovanie stále zaplatíš len ty. A nezabudni zjednať ešte minimálne 100 dole, lebo treba platiť aj zákonnú poistku :smile: .


No veď dobre, že platím ja prihlasovanie. Ale jednoducho chcem, aby ma auto spolu s prihlasovaním a papierovačkami stálo toľko, koľko bola pôvodná cena vozu... Čo je na tom až také nepochopiteľné? :?:
BMW E60 530xd M-Packet (Carbon Schwarz Metallic)
EX BMW E46 323i Limousine (Stahlblau Metallic)

Obrázok
 
tomanger
Príspevky: 49
Registrovaný: 3.9.2008

Re: Dohoda na cene v Nemecku

Pondelok, 23. Novembra 2009, 17:55

Giorgio G napísal:

No veď dobre, že platím ja prihlasovanie. Ale jednoducho chcem, aby ma auto spolu s prihlasovaním a papierovačkami stálo toľko, koľko bola pôvodná cena vozu... Čo je na tom až také nepochopiteľné? :?:


A to si fakt myslíš, že takto od klávesnice PC vybavíš zľavu? Či potrebuješ, aby ti niekto povedal, že áno Džordžo, dajú ti 500 Eur zľavu? Zľavy sa vybavujú na mieste a prípad od prípadu sú iné, veď musíš zobrať do úvahy stav a výbavu auta, chuť predávajúceho ti niečo zľaviť atď. A žiadosť na zľavu sa musí, aspoň podľa mňa, aj od niečoho odvíjať - buď je to premrštená cena, horší stav, ale nejaký dôvod musíš mať a podľa toho sa s predávajúcim dohodneš na primeranej cene, ktorú budete akceptovať obaja. Ale tu ti nikto nepovie, choď do toho a toho bazáru a dostaneš 500 Ečiek zľavu. A keď ti môžem poradiť, lepšie je kúpiť auto v dobrom stave, niekedy aj bez zľavy, ako mrdku so zľavou. V konečnom dôsledku ťa to vyjde lacnejšie.
 
Užívateľov profilový obrázok
Giorgio G
Autor témy
Príspevky: 153
Registrovaný: 24.10.2008
Auto: E60 530xd M-Packet
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice - okolie

Re: Dohoda na cene v Nemecku

Utorok, 24. Novembra 2009, 17:31

Ale šak kľud, veď ja tiež nie som včerajší, ja nečakám, že mi tu dakto povie, že choď tam a tam, bo tam dávajú zľavu. Ja som chcel len vedieť, aké sú skúsenosti. Pretože tu na Slovensku rovno zatváram inzeráty, kde je písané pevná cena... A obzvlášť práve vtedy je poriadne premrštená. Ja slovenskému trhu s ojazdenými vozmi po skúsenostiach už neverím. Preto zisťujem stav v Nemecku.
BMW E60 530xd M-Packet (Carbon Schwarz Metallic)
EX BMW E46 323i Limousine (Stahlblau Metallic)

Obrázok

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných