... všetko o BMW ...

Moderátori: b0ris, 100RM, BinKooL

reklamne predmety bmwklub.sk
 
jump
Autor témy
Príspevky: 42
Registrovaný: 27.1.2009
Kraj: Bratislavský

735i e65 poradte

Utorok, 6. Októbra 2009, 22:56

Prosim Vas o radu co maju skusenosti s tymto modelom,chcel by som vediet aky mate nazor planujem kupit konkretne tuto e65ku... http://www.autosoft.cz/soubory_autosoft ... azaru=true

Rad si vypocujem fakty kritiku ale aj pozitivum len prosim vas k veci!DAKUJEM.
 
Užívateľov profilový obrázok
adko
Príspevky: 257
Registrovaný: 22.12.2008
Auto: BMW
Kraj: Bratislavský

Re: 735i e65 poradte

Streda, 7. Októbra 2009, 08:30

jump napísal:
Prosim Vas o radu co maju skusenosti s tymto modelom,chcel by som vediet aky mate nazor planujem kupit konkretne tuto e65ku... http://www.autosoft.cz/soubory_autosoft ... azaru=true

Rad si vypocujem fakty kritiku ale aj pozitivum len prosim vas k veci!DAKUJEM.


no ak to je 1/02 tak to nemoze mat DVD prehravac :)jedine zeby ho tam dali dorobit bud nejaky neorigo alebo potom neskor :) a ked si pozries fotku na ktorom je i drive displej .. tak samozrejme o dvd tam nie je ani chyru ani slychu ma tam len cd :)
hm dovoz z B .. to by ma netrapilo ale tie km celkom dost malo nato ze to mal jeden majitel .. sedmicky si nekupuju ludia co jazdia 20km do prace :) jedine je tam moznost ze majitel mal dalsie styri auta :)
kazdopadne cena je dost nizka ... 329 tisic kc ak si povieme ze predajca si 30len nahodil co aj malo hovorim odratame na klady na dovoz dalsich 20 tak by to auto v belgicku musel kupit za 280 tisic kc co je asi 10k euro .. co je podozrivo nizka cena za auto v top stave .. ale to je len moj skromny nazor :) trebalo by to pozriet ked tak nazivo a preklepnut
inak zvonka vyzera pekne ... aj lak .. ale zas na tak malej fotke pokial tam nemas neviem ake skrabance tak uvidis hovno aj sedacky inak vyzeraju na fotke ako real .. zvycajne omnoho lepsie :))
dalsia vec tie disky su nechutne ale ok ..
dalsia <>ovina co tam pisu ze to ma el veku kufra ... bud som slepy, ale podla fotky to ani nahodou nema el veko kufra .. otvaranie zatvaranie .. pretoze na pravej strane by bolo tlacitko :)dokazes len otvorit ten kufor ze Ti tlakovo sam sa otvori zavriet ho musis uz klasicky rucne tak ako na fobii trebars :)) takze to nebude mat ani soft close ..
co sa tyka vybavy je dost uboha ma to vpredu uplne obycajne sedacky .. jedine ze su el polohovatelne a maju pamat .. tieto sedacky ale nemaju dofukovanie a kopec inych veci ktore maju aktivne comfort sitze :) dalej ani vpredu nemaju sedacky dokonca ani vyhrievanie .. ventilaciu uz toboz nie a masaz tiez nie :) o sedackach vzadu je zbytocne polemizovat :) tam by som to vedel este prekusnut ze to nema comfort sitze .. ale vpredu ee .. ale to zalezi na Tebe ci chces auto bez vybavy poriadnej :)zadne sedacky su ani neni nafotene celkovo fotky interieru su chabe ..
podla volantu to nema ovladanie hlasom .. co je ale vesmirna <>vina :))
edc to isto mat nebude a dynamic drive ani vo sne .. to boli hodne mastne priplatkove srandy :)
kazdopadne zhrniem Ti to .. je tam podozrivo nizka cena nato ze to ma byt v super stave a ma to docela malo km, ale vzhladom na chabu vybavu povedzme ze budis .. dalsia nevyhoda je ten motor 735 je taky tragicky motor lebo spotrebu ma ako 745 ale vykon citelne nizsi .. je tam rozdiel 45kw
Ale neber to ako odradzanie zas 200kw rozhybe tiez slusne sedmicku :) ale moj nazor je preco nie viac muziky za taku istu cenu ..
330 ceskych to mas 400 nasich + rataj 20 naklady na prepis originalitu a peetchoviny cize tak 14tisic euro
budes mat auto mozno s docela malo km mozno v dobrom stave s pohodovym motorom v slabej vybave
rozhodnutie je na Tebe :)

ale dam Ti jednu radu ... auta ktore su na zaciatku stlpca inzeratov s najnizsimi cenami su zvycajne na <> .. kvalitne auta v dobrom stave .. za kazde take si kazdy vypyta ... jedine zeby sa ho potreboval velmi rychlo zbavit z nejakych dovodov tak by dal nizsiu cenu .. ale preco obchodnik ktory musi natom zarobit by daval tak nizku cenu je to nanajvys na zamyslenie sa ..
radsej pridaj par tisic euro a kup s lepsim motorom ciste s poriadnou vybavou .. ak si s peniazmi na hrane tak ani sedmicku nekupuj pretoze sa Ti nieco pokazi a budes mat auto pred domom pripadne nebudes mat ani na suche rozky :)
tak 2000euro by som si urcite nechal rezervu .. rataj s tym ze budes urcite menit natom nejake veci je to 7rocne auto a cosi uz ma za sebou a ked si niekto mysli ze taketo jazdene auta su ako nove je na omyle .. a bmw tiez nie je neznicitelne
ak chce niekto super kvalitne auto asi by mal porozmyslat skor nad nejakym japoncom
bmw proste musis chciet :) a musis nanho aj mat ak sa chces vozit
 
jump
Autor témy
Príspevky: 42
Registrovaný: 27.1.2009
Kraj: Bratislavský

Re: 735i e65 poradte

Streda, 7. Októbra 2009, 11:15

Dakujem za odpoved adko je vidno,ze vies o com hovoris a mas skusenosti,mas uplnu pravdu.
 
Užívateľov profilový obrázok
barabas
Príspevky: 1410
Registrovaný: 29.5.2007
Kraj: Žilinský

Re: 735i e65 poradte

Utorok, 13. Októbra 2009, 11:39

plne s tebou suhlasim adko, lepsie by som to nenapisal :)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných