... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

obchodna sekcia
 
jankala
Príspevky: 5
Registrovaný: 14.9.2009
Auto: E46 323i
Kraj: Bratislavský

Re: E46 - Vymena prednych svetiel

Pondelok, 14. Septembra 2009, 20:19

nechcem zakladat novu temu..hadam sa xcubus nenahneva :)
ide mi o to, ze mi niekto nacuval do auta a poskodil svetlo..takze ho musim vymenit...
no chcela by som uz neake angel eyes, ccfl ani led sa mi zatial nepozdavaju
nasla som si nieco taketo:
http://www.autobazar.eu/sk/e46-angel-ey ... 54620.html
vedela by som si to zohnat ovela lacnejsie, no pisete tu, ze su taketo svetla uplne nanic. Tak som teraz v pomykove
 
PetoK
Príspevky: 9697
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: E46 - Vymena prednych svetiel

Pondelok, 14. Septembra 2009, 20:44

Tie svetlá sú total šrot. Čínsky brak.
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12263
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: E46 - Vymena prednych svetiel

Utorok, 15. Septembra 2009, 10:16

PetoK napísal:

Alfi, nič v zlom, ale... ale bol by som opatrný vo vyjadreniach... mám dosť známych policajtov, ktorí toto velmi dobre ovládajú a velmi rýchlo by ti dokázali, že tie CCFL nie sú origo... nie všetci zelení sú takí idioti ako si myslíš. A pokial si myslíš, že niečo vyriešiš, keď ti zadržia TP, a pošlú ťa na preverenie tech.stavu na STK, rýchlo si rozmyslíš, či im budeš tvrdiť že ti takto svetlá prišli z výroby, tobôž že sú origo BMW. Robil som priamo v BMW a velmi dobre viem ako to chodí.

BTW, sám ich mám ale radšej sa o nich policajtom nezmieňujem. Zatial to nikdy neriešili.




Potom ako je možné že na STK mi nikto nič nepovedal,že mám CCFL??? Pokial to nesvieti na inu farbu ako je biela,tak ti neurobia nič....
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
alfi666
Príspevky: 3897
Registrovaný: 18.3.2008
Bydlisko: BA

Re: E46 - Vymena prednych svetiel

Utorok, 15. Septembra 2009, 15:45

PetoK napísal:
Alfi, nič v zlom, ale... ale bol by som opatrný vo vyjadreniach... mám dosť známych policajtov, ktorí toto velmi dobre ovládajú a velmi rýchlo by ti dokázali, že tie CCFL nie sú origo... nie všetci zelení sú takí idioti ako si myslíš. A pokial si myslíš, že niečo vyriešiš, keď ti zadržia TP, a pošlú ťa na preverenie tech.stavu na STK, rýchlo si rozmyslíš, či im budeš tvrdiť že ti takto svetlá prišli z výroby, tobôž že sú origo BMW. Robil som priamo v BMW a velmi dobre viem ako to chodí.

BTW, sám ich mám ale radšej sa o nich policajtom nezmieňujem. Zatial to nikdy neriešili.



Ano, aj ja mam znamych co boli tak blby, ze im nezostalo ine, nez ist za policajtov :lol: ... a netvrdim, ze vsetci su taki, ale zial vacsina taka je... je to chyba policajneho zboru, ze maju take naroky + platy ake maju, ale to sem nepatri...

Co sa tyka toho ci nieco vyriesim zadrzanim TP - nuz ako som hovoril, stale ma moznost policajt zobrat mi TP a ja mam moznost nesuhlasit s pokutou a hnat to na dopravny inspektorat ;) ... potom stale ale zostava otazka, na zaklade coho chce tvrdit, ze na tom svetlomete je nieco zmenene, prip. zmenene nepovolene ;)

Podla teba aj oprava defektu je neopravneny zasah do pneumatiky? ...alebo ked si niekto doma vymeni rozbity naraznik, tak je to nepovoleny zasah do konstrukcie vozidla? ... no neviem ;)
Ja mam skusenost taku, ze policajt sa hada a da ti pokutu LEN vtom pripade vcom si je na 100% isty... takze sa kvoli zasahu do svetlometu hadat asi nebude... kedze to by bolo na dlhe lakte... skor si najde nieco ine za co moze drbkat ;) ....napriklad mohli by zacat zastavovat fabie so xenonovymi vybojkami... beha ich milion, kdezto CCFL ma velmi malo BMWciek...

BTW: tiez som sa este nestretol stym, aby sa policajtom nepozdavali obycajne biele angel eyes ako parkovacky... ale keby som takeho mudrlanta stretol, urcite by som mu ticho neprikyvol a nezaplatil pokutu...
No more BMW... chodim peso ;)
E61 530d titansilber - EX
E46 320d farngrün metallic - EX

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných