... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
pepo286
Príspevky: 1428
Registrovaný: 13.6.2008
Bydlisko: Kosice

Re: E46 Sklapanie laveho spatneho zrkadla pri zaradeni "R"

Streda, 5. Augusta 2009, 14:15

ja tiez stale otacam spetak ked parkujem pri bloku .. bo obrubniky vysoke, ostre a tvrde, miesta malo a susedia/ky pri 'sikovni/e'
... len ma na tom stve to ze to dlho trva ... ked sa ponahlam a spetak robi bzzzzzzzzzz zzz ... tak na to nemam nervy uz ... niekedy ho zacnem sklapat uz ked vchadzam na ulicu k bloku ... a zas niekedy zabudnem rano po nastupeni vyklopit nazad .. vyjdem na hlavnu stvorprudovku a ked sa idem preradovat krizom krazom po pruhoch, kuknem do spetaka ci mozem .. a v spetaku zadne dvere a koleso :)
E46 320D Touring 100kW (2001)
 
Užívateľov profilový obrázok
patres
Príspevky: 3554
Registrovaný: 14.5.2008
Auto: qupé
Kraj: Bratislavský

Re: E46 Sklapanie laveho spatneho zrkadla pri zaradeni "R"

Streda, 5. Augusta 2009, 14:21

pepo286 napísal:
ja tiez stale otacam spetak ked parkujem pri bloku .. bo obrubniky vysoke, ostre a tvrde, miesta malo a susedia/ky pri 'sikovni/e'
... len ma na tom stve to ze to dlho trva ... ked sa ponahlam a spetak robi bzzzzzzzzzz zzz ... tak na to nemam nervy uz ... niekedy ho zacnem sklapat uz ked vchadzam na ulicu k bloku ... a zas niekedy zabudnem rano po nastupeni vyklopit nazad .. vyjdem na hlavnu stvorprudovku a ked sa idem preradovat krizom krazom po pruhoch, kuknem do spetaka ci mozem .. a v spetaku zadne dvere a koleso :)


:lol: :lol: presne ,
Len otazka je ze keby kupis teraz sedacky s pametou co potom?Len tak zrazu ti asi nezacne chodit spetak hore dole :lol: :-k
 
Užívateľov profilový obrázok
Mio 46
Príspevky: 126
Registrovaný: 16.6.2008

Re: E46 Sklapanie laveho spatneho zrkadla pri zaradeni "R"

Streda, 5. Augusta 2009, 20:19

Chlapi je to tak mne to povedali uz davno v BMW ked som si to chcel aktivovat vraj musim mat el. sedacky. Lebo tiez sklapam ked cuvam do dvora.
BMW klúče. Oprava,výroba nové aj vyfrézovanie. Kódovanie imobilizéru.Píšte PM.
Pozri Služby, zdielaná obchodná sekcia.
http://www.bmwklub.sk/sluzby/vyroba-bmw-klucov-t78865.html
 
Užívateľov profilový obrázok
Ľuboš PP
Príspevky: 575
Registrovaný: 2.5.2008
Auto: BMW 320d E46
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Poprad

Re: E46 Sklapanie laveho spatneho zrkadla pri zaradeni "R"

Streda, 5. Augusta 2009, 22:55

Uz som to zistil aj ja :cry: Bez tych sedaciek to nejde...
BMW E46 - 320d - červená
 
Užívateľov profilový obrázok
M3driver
Príspevky: 2119
Registrovaný: 7.8.2006
Kraj: Bratislavský

Re: E46 Sklapanie laveho spatneho zrkadla pri zaradeni "R"

Štvrtok, 6. Augusta 2009, 14:39

funkcia je to fajn az na to ze mne moc nepomaha - sklopi sa to zrkadlo az moc. nevie niekto ci sa to da nastavit?
inak treba tie el.sedacky a ovladanie zrkadla na vodicovu stranu. su pripady ze aj tak to niekomu nefungovalo, vtedy sa to myslim povolovalo cez diagnostiku...
M3 -> Ducati
 
alfi666
Príspevky: 3897
Registrovaný: 18.3.2008
Bydlisko: BA

Re: E46 Sklapanie laveho spatneho zrkadla pri zaradeni "R"

Piatok, 7. Augusta 2009, 09:23

neviem ci sa to da nastavit - ale skusil by som to tak, ze ked mas zaradenu spiatocku, tak sa ti to sklopi, ty si to potom prepnes na to zrkadlo, nastavis ako chces, prepnes spat na vodicove zrkadlo, a ulozis si nastavenia do pamate sedacky.... a potom ked vyradis spiatocku, tak sa to hadam nastavi naspat :) .. ked nie, tak som sa mylil :lol: ... no skus sa stym nejak pohrat ;)
No more BMW... chodim peso ;)
E61 530d titansilber - EX
E46 320d farngrün metallic - EX
 
Užívateľov profilový obrázok
M3driver
Príspevky: 2119
Registrovaný: 7.8.2006
Kraj: Bratislavský

Re: E46 Sklapanie laveho spatneho zrkadla pri zaradeni "R"

Piatok, 7. Augusta 2009, 11:59

ked to aj pri R prepnes na spolujazdcovu stranu hned sa vrati do povodnej polohy. ked to nechas na vodicovej strane ovladas vodicove zrkadlo...
nejako tomu neviem prist na chut, fakt tam je piXu vidiet ako sa to sklopi. vobec to kvoli tomu nepouzivam aj keby sa to casto zislo!
M3 -> Ducati
 
Užívateľov profilový obrázok
jariq
Administrátor
Príspevky: 501
Registrovaný: 19.7.2006
Auto: BMW m2comp
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Ružomberok

Re: E46 Sklapanie laveho spatneho zrkadla pri zaradeni "R"

Sobota, 8. Augusta 2009, 07:24

njn ja som si to tiez vypol lebo to strasne vela sklopi , potom uz nevidis nic v tom spetaku , len tiez mi chvilu trvalo kym som nato prisiel ze staci prepnut packu na nastavovanie spetakov do spolujazcovej polohy
BMW 530d F10 , space grau mettalic
ex BMW 330ci M-paket II , black sapphire mettalic
ex BMW 325 TDS boston grun mettalic
[Technicky Dokonaly Stroj]
Obrázok
 
alfi666
Príspevky: 3897
Registrovaný: 18.3.2008
Bydlisko: BA

Re: E46 Sklapanie laveho spatneho zrkadla pri zaradeni "R"

Sobota, 8. Augusta 2009, 12:39

no to je ale blbe... sa mi nechce verit, ze to nemcuri nedomysleli nejako :-k ... aspon cez diagnostiku :-k
No more BMW... chodim peso ;)
E61 530d titansilber - EX
E46 320d farngrün metallic - EX
 
Užívateľov profilový obrázok
M3driver
Príspevky: 2119
Registrovaný: 7.8.2006
Kraj: Bratislavský

Re: E46 Sklapanie laveho spatneho zrkadla pri zaradeni "R"

Pondelok, 10. Augusta 2009, 14:35

alfi666 napísal:
no to je ale blbe... sa mi nechce verit, ze to nemcuri nedomysleli nejako :-k ... aspon cez diagnostiku :-k


mne sa to tiez moc nechcelo verit pretoze ta funkcia straca zmysel kedze tam piXu vidis. ale pytal som sa kamosa co je sikula cez diag. a vraj tam nic take nie je... musim ja pomackagt a poprepinat vsetko mozne ci to nepomoze!
M3 -> Ducati

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných