... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
6Flesh
Príspevky: 519
Registrovaný: 29.3.2009
Auto: BMW E34 535i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Pezinok :-)

Re: BMW e30, 318i - Idem kupit potrebujem par nazorov.

Piatok, 12. Júna 2009, 17:20

jasnee,kosim sa tu tych dristoch,....ale sak haluz musi byt, no ne?.... :-D :-D :-D :-D
-pán vodič, mate zodrate gumy.
-Kde? Ktoré?
-vzadu,to je na technicak a znacky
-Ale kdee šak to to je este dobre na dojazd uplna pohoda
-trcia vam z toho spagáty
-hmm šak hovorim ze to je dobré :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
xtreme
Príspevky: 3365
Registrovaný: 14.12.2006
Auto: felda, stilo
Kraj: Žilinský
Bydlisko: za/bb/ca

Re: BMW e30, 318i - Idem kupit potrebujem par nazorov.

Piatok, 12. Júna 2009, 17:41

Tomasis napísal:
Dobre priznavam! Mozno sme nezacali najlepsie. Tak este raz ak som vas moc urazil tak ma ospravedlnte! Ale som aj podakoval, ale som proste viacmene vybusna povaha mam to v genoch no co uz. Este raz sa ospravedlnujem... A dufam ze budete mat trochu lepsi pristup aj vy! Ale nie ze mi niekdo napise ze idem kupit hniliaka ked viem ze hniliak to neni a bude sa dobr ze nie somnou skriepit... Mier OK?

Idem si ja dat radsej Jonatana

pozri, chalani maju pravdu.. tu nikto nie je predavajuci a nikto zakaznik.. nikto ti nemusi na nic odpovedat, nikto nie je povinny, slusne dalej zajdes... ti co ti pisali ako max-max, kraken, marosqo, tie auta maju, alebo mali a sa fakt vyznaju.. ak ti tu niekto z fora poradi tak najskor oni..
324d tu ma este jeden clen - slubox, tak ten ti tiez bude vediet na par otazok odpovedat, ak sa ho slusne spytas.. a tusim este rosky ma diezla e30.. neviem kto este..
v prvom rade by bolo dobre keby si tu hodil fotky, v druhom rade si nechaj od nich poradit kde mas ake miesta pozriet, ktore chytaju hrdzu.. su to odbornici.. tak klidek, a skus to este raz..
tiez ked som kupoval auto som si myslel ze ked nevidim hrdzu, nepocujem buchot ze kupujem krasne zachovale auto.. tak po roku-dvoch zistis co si skutocne kupil.. nedaj sa oplachnut, nic za to nedas, vypocuj si chalanov ktori ti tu chcu pomoct.. keby som ja vtedy vedel o takejto moznosti, nemusel som takto dopadnut.. btw.. tiez to bolo od veelmi dobreho znameho.. :roll:
.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných