... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

mmracing.sk
 
jurasek
Príspevky: 155
Registrovaný: 29.11.2008
Auto: E46 sedan 320d 330xi
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: prievidza

Re: E46/320D - čerpadlo

Piatok, 1. Mája 2009, 16:05

To by som chcel vidieť ten repas za 13 litrov, a ak ti zisťovali chybu mesiac tak to
musel byť "super" servis. Budeš asi prvý čo cíti odchod čerpadla! Keby si mal normálny
repas, tak máš ďaľších 200 000 km pokoj a záruku na dva roky! Radšej choď do poriadneho servisu na poriadnu diagnostiku a daj si skontrolovať auto. Nič v zlom ale informácie máš
asi od "odborníkov" čo tomu moc nerozumia.[/quote]


takze, ten repas bol preo taky lacny lebo som to riesil cez zaruku !!! a ten mesiac co bolo auto v servise , tam nezistili nic tak som ho dal na reklamaciu, a oni chybu nasli za 1 den , uz chapes kde je chyba?? :D Ked nepoznas skutocnosti nekrityzuj,
 
Užívateľov profilový obrázok
darty
Príspevky: 226
Registrovaný: 14.12.2007
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Záhorie

Re: E46/320D - čerpadlo

Piatok, 1. Mája 2009, 19:51

Kľud, ja ťa predsa nekritizujem. Keby si uvádzal kompletné informácie nebol by
problém. Toto:" mal som ho v servise 30 dni kim mi zistili ze to je cerpadlo, dal som repas, stalo ma to 13 litrov " sa inak pochopiť nedá, len tak, ako je to napísané! A to ostatné sú tlachy, ale to už som napísal. Najprv si over informácie,
ktoré tu tak s určitosťou prezentuješ, lebo potom si to otvorí niekedy niekto, kto
bude riešiť tento problém a bude z toho len zmätený.
Ja neviem...
 
ecar
Príspevky: 9
Registrovaný: 27.4.2009
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Prievidza

Re: E46/320D - čerpadlo

Štvrtok, 28. Mája 2009, 10:30

REPAS VP 44 BOSCH cca 650€
Nove cca 1.000,- €

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných