... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

obchodna sekcia
 
trek1555
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 24.4.2009
Kraj: Košický

528i rada pred kupou

Piatok, 24. Apríla 2009, 17:02

caute.chcel by som kupit 528i ku a chcel by som vediet na co davat pozor pri kupe.a ci su poruchove tie auta.cena je 3600€ a ma nabehane 137tisic km.je to v bazari a urcite to je stocene.este som ho nevidel.diky
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: 528i rada pred kupou

Piatok, 24. Apríla 2009, 18:16

v ktorom bazari je to auto? teroeticky by som vedel sa s tebou ist aspon kuknut nato, popripade to napichnut na komp. nemas link na nu?


e36 ma kopec elektroniky, blbnu zadne okna, svetla a podobne. auto je tahsie asi o 150 kilo od e36 takze zase o nieco viac trpia napravy.

skus nastartovat, nechaj zohriat motor, vypni a startni znova. prevez sa, auto nesmie tahat na stranu, brzdit rovnomerne, nesmie trhat motorom, 2,8 sa nemsie ani pohnut ked je nastartovany, to som bol pozriet na jednu 528 ta mala 340t a nic, v pohode a pritom polka auta nembavila.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
trek1555
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 24.4.2009
Kraj: Košický

Re: 528i rada pred kupou

Piatok, 24. Apríla 2009, 18:25

jararak napísal:
v ktorom bazari je to auto? teroeticky by som vedel sa s tebou ist aspon kuknut nato, popripade to napichnut na komp. nemas link na nu?


e36 ma kopec elektroniky, blbnu zadne okna, svetla a podobne. auto je tahsie asi o 150 kilo od e36 takze zase o nieco viac trpia napravy.

skus nastartovat, nechaj zohriat motor, vypni a startni znova. prevez sa, auto nesmie tahat na stranu, brzdit rovnomerne, nesmie trhat motorom, 2,8 sa nemsie ani pohnut ked je nastartovany, to som bol pozriet na jednu 528 ta mala 340t a nic, v pohode a pritom polka auta nembavila.


tu su linky na tie auta
http://www.autovia.sk/autobazar/bmw-rad ... _count=109
http://www.autovia.sk/autobazar/bmw-rad ... _count=109

ze kedy to idem pozriet to este neviem presne.no neviem co som pozeral po nete inzeraty tak tieto sa mi zdaju nejak lacne na tie km :D :D
ako myslis ze ked su nastartovane tak sa nesmu ani pohnut?toto nemchapem :D
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: 528i rada pred kupou

Piatok, 24. Apríla 2009, 18:45

zeby nemalo s motorom nijako narabat, proste mal by ist ticho a kulturne.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
trek1555
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 24.4.2009
Kraj: Košický

Re: 528i rada pred kupou

Piatok, 24. Apríla 2009, 19:08

jararak napísal:
zeby nemalo s motorom nijako narabat, proste mal by ist ticho a kulturne.

uz chapem :D

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných