... všetko o BMW ...

Moderátor: jkk

obchodna sekcia
 
bellasc
Autor témy
Príspevky: 19
Registrovaný: 13.9.2008

130i??

Štvrtok, 23. Októbra 2008, 16:56

ma tu niekto skusenosti stimto autom?? s bmw 130i??
diky..
 
Užívateľov profilový obrázok
PiraTMB
Príspevky: 303
Registrovaný: 28.12.2008
Auto: MB
Kraj: Košický
Bydlisko: Cassovia

Sobota, 3. Januára 2009, 10:11

Len par minutove i to len ako spolujazdec ale stalo to zato.
Tomu autu vykon urcite nechyba, sedi to ako pribite na ceste a hlavne v
zakrutach,nevyhodu mozno vidim v spotrebe a jeho stiestneneho vnutorneho priestoru. :wink:
ObrázokObrázok

Obrázok
 
mimka
Príspevky: 228
Registrovaný: 21.2.2008
Auto: E46, 320d, 110kw
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Sobota, 3. Januára 2009, 11:24

Ako písal pirat, skutočne výborné jazdné vlastnosti, na to, aké má rozmery, ten motor je brutálny.
E46 - M47
 
Užívateľov profilový obrázok
marpse
Príspevky: 3
Registrovaný: 28.1.2009
Auto: 335i
Kraj: Trenčiansky

Re: 130i??

Piatok, 30. Januára 2009, 10:19

Skúsenosti spojené s niekoľko mesačným používaním sú veľmi príjemné.

Motor – dostatočne silný a pružný na pohodovú jazdu bez častého radenia so zamatovým zvukom, pri jazde na plný plyn a maximálne otáčky je to rev divej kočky ale rádio by som určite nezapol...
Väčšinou vôbec nepožívam jednotku, na dvojke sa rozbehne bez trápenia a zaváhania a pri normálnej jazde zvyčajne preskakujem i päťku...
Spotreba nie je nejak tragická, pohybuje sa na úrovni 9,5-10 litrov – pri prevádzke diaľničná jazda medzi 140-150 manželky do práce v týždni a moje blbnutie cez víkend...

Celkovo riadenie a podvozok pripomína motokáru... Malý a tlstý volant, M-kový podvozok dovoľuje iba minimálny náklon, o to viac sa hodia pomerne hlboké sedadlá s dobrým bočným vedením... búchanie pri prejazdoch vačších nerovností je dobre utlmené ale treba s nimi rátať, lebo niekedy mám pocit že sa do jám sám ťahá...

Letné pneu (18 palcov) sú runflaty (pomerne tuhé) a tie budú nahradené normálnymi pneu o šírke 245 mm vzadu vzhľadom nato že pri 225 mm a plnej akcelerácii je DTC stále v akcii …
 
bellasc
Autor témy
Príspevky: 19
Registrovaný: 13.9.2008

Re: 130i??

Sobota, 28. Februára 2009, 15:07

lebo som o tomto aute vela pocital.. strasne by som si ho chcel vyskusat ze co to je zas..
lebo na take male auticko a taky vysoky vykon a m-podvozok... to musi byt len radost snim rezat zakruty..
 
Užívateľov profilový obrázok
PiraTMB
Príspevky: 303
Registrovaný: 28.12.2008
Auto: MB
Kraj: Košický
Bydlisko: Cassovia

Re: 130i??

Sobota, 28. Februára 2009, 20:42

Urcite je radost ale ak on mas velky zaujem a mas cash
nevidim ziadny problem navstivit predajcu a snim sa dohodnut.
Kebyze niekoho poprosis aj tu na fore za nejake tie eura aspon na PHM
tak ti ho trochu predvedie a mozno si snim aj zajazdis ( priklad z4 - valentinsky darcek) :wink:
ObrázokObrázok

Obrázok

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných