... všetko o BMW ...

Moderátori: BlackMW, k33p, vilo

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
Peppo
Príspevky: 2216
Registrovaný: 7.3.2007
Auto: TOYOTA PRIUS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Nedeľa, 15. Júla 2007, 12:38

Ked niekto driftuje do zakazu odbocenia ked pod mostom su policajti.... Miesto stretnutia treba zmenit...
Navrhy??
 
Užívateľov profilový obrázok
M3driver
Príspevky: 2119
Registrovaný: 7.8.2006
Kraj: Bratislavský

Utorok, 17. Júla 2007, 11:54

BAVORAK009 napísal:
hlavne ten samosvor to je to hlavne a ja nemam samosvor :cry: Ale neva ja to nejako vyriesim na buduci rok zeby M5 E-39 :shock: :shock: :shock: ked ma M3driver prehovori tak mozno aj M-3jku si zaobstaram :wink:


tak ako som zistil, tvoj problem je vyrieseny. Maxmotorsport ti vyrobia a namontuju samosvor krasne na zakazku!! za drobnych 49.500,- + DPH a montaz cca 15.000,- Skk!! BAVORAK chod do toho a drifty budu stat za to... :twisted: :lol:
M3 -> Ducati
 
Užívateľov profilový obrázok
BAVORAK009
Príspevky: 893
Registrovaný: 11.2.2007
Auto: BMW E36 328i cupe
Kraj: Bratislavský

Utorok, 17. Júla 2007, 19:11

M3driver napísal:
BAVORAK009 napísal:
hlavne ten samosvor to je to hlavne a ja nemam samosvor :cry: Ale neva ja to nejako vyriesim na buduci rok zeby M5 E-39 :shock: :shock: :shock: ked ma M3driver prehovori tak mozno aj M-3jku si zaobstaram :wink:


tak ako som zistil, tvoj problem je vyrieseny. Maxmotorsport ti vyrobia a namontuju samosvor krasne na zakazku!! za drobnych 49.500,- + DPH a montaz cca 15.000,- Skk!! BAVORAK chod do toho a drifty budu stat za to... :twisted: :lol:


:shock: Ak mi vybavis 50percent zlavu :shock: :lol: :lol: :lol:
 
Užívateľov profilový obrázok
skaldo55
Príspevky: 115
Registrovaný: 10.2.2007

Streda, 18. Júla 2007, 15:10

no neviem neviem ci to miesto menime ale fakt si nechjte pre seba kam sa chodi ja viem ze ten kruhac je z toho videa poznat ale nemusime sa len utvrdzovat v tom kde to je
miesto stretnutia nechme povodne marosovi namiesto do kufra nalejele studenu vodu do gati a snad sa otoci tam kde ma a nenecha lucinku o smede a bez kofeinu
vsak ty organizator a berem ta za slovo
tento vykend posielas vsetkym sms-ky ty pretoze ucty mojej frajerky su aj tak dost velke takze chlapci podakujte jej za podporu ze vam to posledne dva tyzdne rozposielala ona a aj vsetkym ostatnym ktory to rozposlali dalej a ja dakujem vsetkym za ucast, ci uz aktivnu alebo pasivnu ale radsej som za tu aktivnejsiu cast populacie pretoze pokecat si mozeme aj pred careforom ale jazdit...
a podla mna o to ide
 
Užívateľov profilový obrázok
bawor
Príspevky: 224
Registrovaný: 28.12.2006
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Streda, 18. Júla 2007, 20:14

M3driver napísal:
BAVORAK009 napísal:
hlavne ten samosvor to je to hlavne a ja nemam samosvor :cry: Ale neva ja to nejako vyriesim na buduci rok zeby M5 E-39 :shock: :shock: :shock: ked ma M3driver prehovori tak mozno aj M-3jku si zaobstaram :wink:


tak ako som zistil, tvoj problem je vyrieseny. Maxmotorsport ti vyrobia a namontuju samosvor krasne na zakazku!! za drobnych 49.500,- + DPH a montaz cca 15.000,- Skk!! BAVORAK chod do toho a drifty budu stat za to... :twisted: :lol:


asi nevedia co pitat, neviem si predstavit co na tom je take drahe, budis zakazkova vyroba, ale ta cena za montaz.............. :roll: choreeee
BMW e34 520i
BMW e30 318is.....obidve diamantschwaz-metallic ©©=00=©©
 
Užívateľov profilový obrázok
Peppo
Príspevky: 2216
Registrovaný: 7.3.2007
Auto: TOYOTA PRIUS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Piatok, 20. Júla 2007, 09:04

Skaldo: Ty si mi mal menej pit aby si po Marosovich driftoch negrcal.
Alebo pi viacej. :smile: :smile: :smile:
 
Užívateľov profilový obrázok
skaldo55
Príspevky: 115
Registrovaný: 10.2.2007

Piatok, 20. Júla 2007, 09:38

clapce chlapce ak by som grcal tak by som bol len rad, ak by mi bolo zle tak v tu chvilu by som bol asi najstastnejsi zo zucastnenych ale astma je k...a a ja mam to stastie ze mi prejavila tu poctu a citi sa v mojej spolocnosti fakt prijemne - co uz vsak ja povedat nemozem
 
Užívateľov profilový obrázok
skaldo55
Príspevky: 115
Registrovaný: 10.2.2007

Piatok, 20. Júla 2007, 09:40

a nabuduce aspon nebut taky cavo ze ty pojdes sprintovat az potom ked pojdem s ivanom a pritom kazdy vie ze tam nemam ziadnu sancu a ked sa tak stane tak sa len usmejes ze sa ides najest a nic
 
Užívateľov profilový obrázok
Peppo
Príspevky: 2216
Registrovaný: 7.3.2007
Auto: TOYOTA PRIUS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Piatok, 20. Júla 2007, 10:39

skaldo: Vsak sa hned neurazaj....
Ty vies ze ta mame radi... :smile:

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných