... všetko o BMW ...

Moderátor: voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
PATO Z
Autor témy
Príspevky: 5
Registrovaný: 3.3.2024
Auto: E92, X3 F25
Kraj: Prešovský

BMW G30 aktivne mriezky chladica

Pondelok, 29. Apríla 2024, 17:29

Zdravim, pani, prestali sa mi otvarat mriezky chladica. Spodné trvalo otvorene, horne zavrete. V ISTE pri aktvivacia klapiek sa nepohnu ani spodne ani horne.
Len vymena motorcekov ?
 
Maxim2011
Príspevky: 187
Registrovaný: 22.4.2017
Auto: G31 530xd
Kraj: Banskobystrický

Re: BMW G30 aktivne mriezky chladica

Sobota, 4. Mája 2024, 17:46

Mne spodné prestali fungovať, objednal som nové, vymenil a aj tak nefungujú..
 
Užívateľov profilový obrázok
tomife
Príspevky: 56
Registrovaný: 15.5.2019
Auto: g30 540i
Kraj: Košický

Re: BMW G30 aktivne mriezky chladica

Štvrtok, 9. Mája 2024, 13:58

Zdravim, nakolko som si sám prešiel týmto celým (nanervy) procesom tak pozdieľam skúsenosti, v mojom prípade som vyfasoval ten horší scénar, mne odišli SPODNÉ, cez ISTA alebo obycajnou aktivaciou servisneho rezimu (3x stlacit bez brzdy start/stop) zistit ze ktore sa ti hybu ktore nie. ako ono je zriedka zeby odisli oboje naraz. no zato ked jedne prestanu fungovat tak nejde cely system.

Ak zistis ze problem su horné tak gratulujem to je lahsi pripad, staci ti vymenit motorcek taky biely za mriezkou da sa to lahko zohnat z ebayu.
ked odisli spodne tak cg... treba ti cele spodne vymenit tam sa to meni len v celku. cize dole naraznik predny a ked kupis nove tak vymenit zmazat chyby a po probleme.

samozrejme ak chces ist cestou ofiko servisu ci proste dat to druhym do ruky nech sa páči je to fest draha zabavka :) v origo bmw namna vybehol s cenovkou 1000€ za oboje (bez roboty)

Vela zdaru

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných