... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

mmracing.sk
 
kristian7777
Autor témy
Príspevky: 13
Registrovaný: 26.11.2023
Auto: BMW e39, 530d, 2003
Kraj: Nitriansky

BLUETOOTH ADAPTER

Piatok, 29. Marca 2024, 13:35

zdravicko sefovia,

da sa dorobit ci zohnat neaky BT adapter do e39? mam e39 2003 sedan, klasicke 16:9 biznis radio, nove radio tam nechcem davat chem si nechat pvoodne.... najidealnejsie by bolo ak by bol adapter ktory by som zapojil niekde do kufra do radiomodulu ja nwm napr. neaka redukcia z cd meninaca na bluetooth ci nieco podobne aby som nemusel rozoberat cele auto :). diky pekne kazdym za rady!

Caute!
 
PearlJam
Príspevky: 31
Registrovaný: 23.10.2023
Auto: BMW E39 530d
Kraj: Bratislavský

Re: BLUETOOTH ADAPTER

Piatok, 29. Marca 2024, 17:20

Zdar, mělo by to jít. Např. tady tento odkaz:
https://www.ahifi.cz/bluetooth-adapter-bmw-2.html
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6549
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: BLUETOOTH ADAPTER

Piatok, 5. Apríla 2024, 17:40

kristian7777 napísal:
zdravicko sefovia,

da sa dorobit ci zohnat neaky BT adapter do e39? mam e39 2003 sedan, klasicke 16:9 biznis radio, nove radio tam nechcem davat chem si nechat pvoodne.... najidealnejsie by bolo ak by bol adapter ktory by som zapojil niekde do kufra do radiomodulu ja nwm napr. neaka redukcia z cd meninaca na bluetooth ci nieco podobne aby som nemusel rozoberat cele auto :). diky pekne kazdym za rady!

Caute!
16:9 nie je biznis radio ale navi professional. Mam komplet kit od GROM, nieco taketo to je: BMW Mini 98-06 GROM USB Bluetooth Android iPod adapter - TRUNK (gromaudio.com)
Ale musel by som nato pozriet dettailnejsie, ale je to z vozidla ktore malo 16:9 Bordmonitor a radio modul vzadu. Je tam aj mikrofon pre bluetooth telefonovanie, vypisuje to na rozdiel od tychto lacnych ako na linku od kolegu vyssie, aj nazvy skladieb apd.. Ak mas zaujem, ozvi sa do ss.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 27 neregistrovaných