... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

bmwtt.sk
 
Munnich
Autor témy
Príspevky: 1
Registrovaný: 4.3.2024
Auto: BMW X6
Kraj: Košický

BMW X6 RV- 2008 problém s rádiom

Pondelok, 4. Marca 2024, 21:31

Ahojte , neviete mi pomôcť ? Mám problém s rádiom po vloženi kľúča sa displej rozviesti ale žiaden zvuk , stalo sa mi pár krát že sa to naštartovalo všetko fungovalo ale po pár km sa opäť zvuk vypol .
Keď to nefunguje tak nepočuť - Bezpečnostný pas , ani parkovacie senzory … všetko čo je spojené so zvukom .
Nikto mi nevie poradiť v mojom okoli , a v BMW servise chcu meniť cele rádio .
Ďakujem
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: BMW X6 RV- 2008 problém s rádiom

Utorok, 12. Marca 2024, 20:39

moze to byt radio, ak nemas ziadnu dalsiu vybavu,
alebo zosilovac ak mas hifi, top-hifi,
ak mas top-hifi, mas dalsie moznosti a to ktorykolvek modul v ceste ktory prerusi optiku. napriklad dvd menic, HUD, bluetooth (moze byt 2x), tv modul, zadny display.

to nieje na hadanie, ale na skusanie, testovanie
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6549
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: BMW X6 RV- 2008 problém s rádiom

Piatok, 15. Marca 2024, 00:25

Munnich napísal:
Ahojte , neviete mi pomôcť ? Mám problém s rádiom po vloženi kľúča sa displej rozviesti ale žiaden zvuk , stalo sa mi pár krát že sa to naštartovalo všetko fungovalo ale po pár km sa opäť zvuk vypol .
Keď to nefunguje tak nepočuť - Bezpečnostný pas , ani parkovacie senzory … všetko čo je spojené so zvukom .
Nikto mi nevie poradiť v mojom okoli , a v BMW servise chcu meniť cele rádio .
Ďakujem
Myslim ze to radio bolu u mna na test a prehratie SW, cez nejaky autoservis. Ale mozem to pozriet, ci to bolo ono, ak posles VIN vozidla. Potom som poradil tym servisakom kde a ako skusit najst problem este predtym, nez by sa malo vymenit radio, ale neviem uz ako to dopadlo. Ak napises VIN, tak pozriem ci to bolo ono a pripadne sa potom da riesit vymena radia aj inym sposobom ako cez bmw, ale najprv trebalo vylucit tie ostatne veci....

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 29 neregistrovaných