... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Vikis
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 1.12.2023
Auto: Bmw X1
Kraj: Košický

Upozornenie na zabudnuté otvorené dvere

Piatok, 1. Decembra 2023, 20:45

Ahojte, som tu celkom nová, neviem sa tu ešte orientovať , tak dúfam, že píšem do správnej sekcie. Prípadne ma prosím presmerujte.Mám len jednu otázku...
Existuje nejaká možnosť aby ma nejakým spôsobom upozornilo, ak na aute ostanú otvorene dvere? Že začne trúbiť, spustí sa alarm, alebo príde upozornenie cez apku?
Vystúpila som totiž dnes z auta ako spolujazdec a zrejme som zabudla za sebou zavrieť dvere. Neviem ako sa to mohlo stať 😏 asi som prepracovaná 🤨 alebo začínajúci alzheimer🤔 po pár hodinách sused prišiel, že ich zatvoril no 🙄
Ďakujem ak odpoviete
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7486
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: Upozornenie na zabudnuté otvorené dvere

Piatok, 1. Decembra 2023, 21:30

pri zamknuti auta neblikne
 
Observer
Príspevky: 131
Registrovaný: 25.6.2018
Auto: naftove
Kraj: Zahraničie

Re: Upozornenie na zabudnuté otvorené dvere

Sobota, 2. Decembra 2023, 09:01

aktivne upozornenie na nezatvorene dvere asi nie je... ako pise Peqpek, pri zamykani neblikne a/alebo neda akusticky signal (nepipne) - pokial je pipnutie pri zamknuti nastavene
pokial mas appku, vidis v nej, ktore dvere (prip. okno) ostali otvorene....
ja mam vo zvyku, ked odchadzam od auta sa otocit a skontrolovat auto pohladom, to je asi najspolahlivejsie :mrgreen:
 
Petoo0123
Príspevky: 84
Registrovaný: 28.2.2015
Auto: bmw e46 320d a 330i
Kraj: Košický
Bydlisko: košice-okolie

Re: Upozornenie na zabudnuté otvorené dvere

Sobota, 2. Decembra 2023, 11:29

napíš aké auto typ atd.. da sa kodnuť blikanie smeroviek abo akustické upozornenie, možno si aj zavrela dvere ale v zime ostanú seknuté kľučky a tym padom nevráti s5 a nezavrie dvere
 
Vikis
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 1.12.2023
Auto: Bmw X1
Kraj: Košický

Re: Upozornenie na zabudnuté otvorené dvere

Sobota, 2. Decembra 2023, 12:23

Petoo0123 napísal:
napíš aké auto typ atd.. da sa kodnuť blikanie smeroviek abo akustické upozornenie, možno si aj zavrela dvere ale v zime ostanú seknuté kľučky a tym padom nevráti s5 a nezavrie dvere
X1 sdrive20i, 2023... nepípa pri uzamknutí. Proste len zamkne a sklopí späťáky bez akustickeho upozornenia. Ale má to to auto nejak pomotané 😁 lebo stane sa že ja ostanem sedieť v aute pripútaná s klucom v kabelke, šofér sa vzdiali od vozidla a spustí sa alarm ked sa pohnem 😄 Ale ked dvere ostanú otvorené, tak nič 🤨 asi skocime do bmw nech to skúsia nejak rozumne nastavit?
 
Vikis
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 1.12.2023
Auto: Bmw X1
Kraj: Košický

Re: Upozornenie na zabudnuté otvorené dvere

Sobota, 2. Decembra 2023, 12:32

Observer napísal:
aktivne upozornenie na nezatvorene dvere asi nie je... ako pise Peqpek, pri zamykani neblikne a/alebo neda akusticky signal (nepipne) - pokial je pipnutie pri zamknuti nastavene
pokial mas appku, vidis v nej, ktore dvere (prip. okno) ostali otvorene....
ja mam vo zvyku, ked odchadzam od auta sa otocit a skontrolovat auto pohladom, to je asi najspolahlivejsie :mrgreen:
No ano, v appke viem pozriet či je zavrete, ale koho napadne tam pozerať 😁
Nepipne pri uzamknuti..tak skúsime hľadať túto možnosť nastavenia. Ďakujem
A hej, zvyknem sa obzrieť ale no včera naozaj netuším ako sa toto podarilo 🙄
 
Petoo0123
Príspevky: 84
Registrovaný: 28.2.2015
Auto: bmw e46 320d a 330i
Kraj: Košický
Bydlisko: košice-okolie

Re: Upozornenie na zabudnuté otvorené dvere

Nedeľa, 3. Decembra 2023, 13:30

Napíš mi správu :)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 31 neregistrovaných