... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

mmracing.sk
 
Interkoler
Autor témy
Príspevky: 6
Registrovaný: 8.8.2011
Auto: E61
Kraj: Trenčiansky

E61 vibracie po repase

Streda, 4. Októbra 2023, 16:16

Caute chalani stal som sa hrdým majiteľom BMW E61 525 manual mám ho už 3 mesiace s toho 1 mesiac v servis takže bolest, pozeral som ostatné témy o vibrovani ale nič som sa nedocital, ale k téme kúpil som auto nič nevibrovalov po chvíľy jazdenia som si všimol buchot do podlahy pri podradovani, odtrhnuté ložisko na kardane - dalo sa nové ložisko + Hardy spojka a vtedy začali vibrácie a dunenie ktoré pred tým nebolí vybracie sa začali prejavovať od 110kmh pod 200+kmh, dal sa repasovat kardan tam sa zistilo vládny kĺb na konci kardanu, ten sa vymenil a kardan sa vyvážili nahodil sa na auto ale vybracie stále pretrvávajú v menšej intenzite a v iných rýchlostiach teraz sa prejavujú cca 110-140kmh je to manuál neviem ze či to odtrhnuté ložisko mohlo nejako poškodiť dif alebo prevodovku, neska som prežil na zimné aby sa vylúčili pneu a kolesá, tie vibrácie mi a hukot mi príde že idú z predu alebo stredu auta a je jedno či mám zaradené alebo neutrál, a otáčky motora na to nemajú vplyv, takže viete s tým poradiť alebo aspoň mechanika ktorý vie čo hľadať a nie len tápať vďaka

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 41 neregistrovaných