... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

reklamne predmety bmwklub.sk
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: e39, 520d - Skapalo za jazdy - zase zrada

Štvrtok, 20. Marca 2014, 13:01

No mne sa to nezda, nedavno kamosovi tiez vysadila 525tdsAT, naliali sme tam 25L nafty, a v skrytom menu to stale ukazovalo 3l v polke s cerpadlom, podavacka ide.. az potom sa to nejako zrovnalo, a odvtedy to chodi, proste nahodne mu to spravilo ze ostal stat. Nejake diagnozy suzuki klubu by som nezral, najjednoduchsie mas napojit na to cerpadlo 5L bandasku s naftou ktoru nechas pri motore, a bude vidiet, ak to nespravi, tak to stale chyta vzduch z nadrze/po ceste. To cerpadlo nechcipa, proste chcipne a smytec ked je v prdeli.
 
Užívateľov profilový obrázok
paleccc
Autor témy
Príspevky: 146
Registrovaný: 12.8.2010
Auto: BMW e39 520d
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Šaľa

Re: e39, 520d - Skapalo za jazdy - zase zrada

Štvrtok, 2. Októbra 2014, 20:09

Caute,

nakoniec som bol 2 mesiace mimo dom, tak som auto odlozil do garaze... Potom som mal statnice, tak som na neho nesahol a teraz som ho mal 3 tyzdne v servise... Bolo to nakoniec to cerpadlo VP44. Musel som ho vymenit - resp. dat repasovat. Posielalo sa to do Gyoru v Madarsku - to je od nas najblizsie... Takze mam po skoro 5 mesiacoch znova v garazi pojazdne auto... Aleluja :)

Ake z toho vyplyva ponaucenie?! Aj ked auto ide obcas nastartovat a da sa spravit par kilometrov, tak to neznamena, ze na pricine nemoze byt vstrekovacie cerpadlo...

Diagnostika pisala: Vstrekovacie cerpadlo - snimac otacok
 
Užívateľov profilový obrázok
Rebuild
Príspevky: 16
Registrovaný: 7.6.2021
Auto: E39 520dT
Kraj: Bratislavský

Re: e39, 520d - Skapalo za jazdy - vyriesene

Pondelok, 15. Mája 2023, 14:15

Kam do Gyoru si posielal to cerpadlo? Diky
E39 520d Touring 2003, >330.000 km

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných