... všetko o BMW ...

Moderátor: voMacK

obchodna sekcia
 
len aby len aby
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 4.4.2023
Auto: BMW F11 520D
Kraj: Trnavský

Nefunkčný asistent SLI + rada ohľadne 6WA

Utorok, 4. Apríla 2023, 11:18

Zdravím, poprosil by som o radu, ak má niekto skúsenosť, pred pár dňami som si kúpil F11tku ktorá je vybavená asistentom čítania dopravných značiek (Speed limit info, SLI) a nefunguje, respektíve aby som bol presný, na head upe je len prázdny červený krúžok a na budíkoch, je hláška že táto funkcia nie je dostupná pre vašu krajinu. Budem vďačný za každú radu.
A ešte by som si rád do toho auta dorobil 6WA budíky, teraz tam mám len tie klasické analógy a v noci sa mi moc nepáčia, vadí mi to asymetrické umiestnenie diplaya, a teda neviem aké zháňať, či môžu byť z hocijakého auta, alebo musia byť len z 520D, či napríklad je nutné aby tie budíky boli len z auta ktoré tiež malo head up, ako je to z odometrom, a prípadne či je nutné robiť aj nejaké HW zmeny alebo je to len o kódovaní.

Vopred ďakujem za akúkoľvek radu, a zároveň dodávam že skôr ako som založil túto tému som prehľadával fórum či sa týmto témam niekto venoval, nič som však nenašiel.
 
Užívateľov profilový obrázok
H@wky
Príspevky: 460
Registrovaný: 28.12.2008
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: TN, Dca, IL

Re: Nefunkčný asistent SLI + rada ohľadne 6WA

Utorok, 4. Apríla 2023, 11:56

ahoj, zobrazovanie znaciek na SK ti viem nakodovat
byt tebou tak si tam dam uz 6WB full digital budiky....podstata je....aby sa dali nakodovat musia byt vo virgin stave-resetnute km a vin v nich.....ak posles cele vin, pozriem aku mas vybavu a co by to obnasalo co sa tyka pripojenia...kedze vyzaduju optiku
 
len aby len aby
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 4.4.2023
Auto: BMW F11 520D
Kraj: Trnavský

Re: Nefunkčný asistent SLI + rada ohľadne 6WA

Utorok, 4. Apríla 2023, 18:17

No to by som ti bol vďačný, chystal som sa sem napísať či by mi to rovno niekto vedel aj zrealizovať. Nie že by som bránil 6WB budíkom ale predpokladám že budú výrazne drahšie, preto som uvažoval hlavne o tých 6WAčkach. WBAMX11070C303094
 
Užívateľov profilový obrázok
H@wky
Príspevky: 460
Registrovaný: 28.12.2008
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: TN, Dca, IL

Re: Nefunkčný asistent SLI + rada ohľadne 6WA

Streda, 5. Apríla 2023, 19:41

mas PM

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných