... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

obchodna sekcia
 
DominikJ
Autor témy
Príspevky: 1
Registrovaný: 10.5.2021
Auto: BMW e46
Kraj: Trenčiansky

Uskakujuci zadok E46 330d

Pondelok, 20. Marca 2023, 20:09

Ahojte, neviem si už rady co s mojou 46kou, ak vonku len trocha naprsi auto je neovladatelne, stale mi uskakuje zadok do smyku, ked je sucho a pravym kolesom trafim jamu (napriklad kanal) uskoči zadok cela kasna ako keby neviem to presne popisat, este predtym mi zacala aj praskat pri rozbiehani lava strana, tam sa na problem prislo, bola chyba v otoci, rovno som vymenil celé rameno, lenže s uskakovanim auta stale problem neprestal, akonahle naprsi tak proste idem jak na sankach, do lavotocivej zakruty mi strhne bok a trakcia to zastavi a zrovna ma, na aute som menil tlmice ich ulozenia, lave rameno, loziska… Jedine co ma uz len napadá su pruziny tie skúsim vymeniť a fakt ze posledne stabylizacna tyc. Nemal s tymto niekto nahodou problem? Pocul som o tom ze na 330d casto praskali pruziny… dakujem za rady
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7471
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: Uskakujuci zadok E46 330d

Pondelok, 20. Marca 2023, 21:40

ulozenie napravice - bud silenty alebo prasklina v kasni
 
Užívateľov profilový obrázok
Majcino
Príspevky: 59
Registrovaný: 29.8.2015
Auto: E46 330d 150kw
Kraj: Trnavský

Re: Uskakujuci zadok E46 330d

Sobota, 25. Marca 2023, 12:45

najlepšie co mozes spravit ked si to auto chces nechat je vymenit vsetky silentbloky na zadnej naprave lebo tie povodne to maju davno za sebou, ja ked som to pomenil tak ten rozdiel bol fakt citelny hlavne v zakrutach
Keep it OEM
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7471
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: Uskakujuci zadok E46 330d

Sobota, 25. Marca 2023, 13:03

no pri tej prilezitosti uz rovno aj vystuzit a vymenit brzdove trubky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 22 neregistrovaných