... všetko o BMW ...

Moderátor: jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
buckosk
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 30.11.2022
Auto: 120i
Kraj: Banskobystrický

naštartovanie na tretí krát

Streda, 30. Novembra 2022, 17:54

Ahojte som tu nový čital som vsetky prispevky na RAD 1 kvoli môjmu problému ale som sa nedočítal alebo nezistil príčinu tak sa obraciam na vás v novom prispevku.
Takže môj problém mám 120i 110kw r.v. 2005. najazd. 215 xxx km. Po kúpe auta som najazdil cca 1500 km všetko OK len zrazu raz ráno nechcelo naštartovať až na 3 krát. Po každom to hned zdochlo ako keby nedostaval zmes alebo niečo také . Tak som to odniesol ku kamaratovi vlastní servis vačšinou opravuje vw ale aj ine auta. Diagnostika ukazala snímač vačkoveho alebo teraz neviem klukového hriadela ten sa vymenil za nový. Ked som si isiel po auto bolo studene naštartovalo bez problemov, myslím ze aj dalsie rano v pohode ale vcera a dnes zase až na tretí krát neviem v čom múže byť problem ? Myslíte že to može robiť reťaz? Typek tvrdil že bola menena ale neverím tomu ale nepočut nic na chode motora tak neviem .
Prosím o radu kto ma nejaku podobnú skusenosť.
Inak ked uz nastartuje tak potom uz startuje skusal som to po kratkej jazde a normalne naštartuje . Len ked ho necham čo ja viem z roboty poobede domov tak to robí ako keby za studena .
 
PetoK
Príspevky: 9686
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: naštartovanie na tretí krát

Streda, 30. Novembra 2022, 17:56

Snimac bol vymeneny za origo ? Nechaj si este aspon zmerat tlak paliva
 
buckosk
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 30.11.2022
Auto: 120i
Kraj: Banskobystrický

Re: naštartovanie na tretí krát

Streda, 30. Novembra 2022, 18:05

Neviem ci bol vymenený za origo . To sa možem opýtať
Ešte sa chcem opýtať ? Či je tu niekto v okolí Krupina, Veľký Krtíš čo sa týmto zaoberá hlavne tieto motory predsa len by vedel viac povedať alebo sa na to pozrieť.
 
buckosk
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 30.11.2022
Auto: 120i
Kraj: Banskobystrický

Re: naštartovanie na tretí krát

Nedeľa, 22. Januára 2023, 20:19

Tak robilo dopravne čerpadlo nedodávalo tlak paliva a nakoniec už vobec žiadny ostal som stať doma vo dvore našťastie. No vymenili sme za nový 200e a ide to

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných