... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
consiglieri
Autor témy
Príspevky: 99
Registrovaný: 28.6.2010
Auto: F02 LCI 750LdX
Kraj: Trenčiansky

Skúsenosti s i-Auto s.r.o Stupava ?

Streda, 26. Decembra 2018, 05:01

Zdravím majsti, nenájde sa niekto s osobnou skúsenosťou s predajcom i-Auto Stupava?
Ich inzeráty vyzerajú skopírované z Mobile.de, auto si pamätám na Mobile.de 2 týždne dozadu a predtým ako niekde nechám 40k+ ma napadlo opýtať sa tu.

Príklad inzerátu...je napísané dovezené atď...
Vďaka za každý podnet.
Prílohy
iauto.JPG
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7472
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: Skúsenosti s i-Auto s.r.o Stupava ?

Piatok, 4. Januára 2019, 13:27

su to dovozci aut, auta co inzeruju su na dovoz, nie u nich
 
Užívateľov profilový obrázok
consiglieri
Autor témy
Príspevky: 99
Registrovaný: 28.6.2010
Auto: F02 LCI 750LdX
Kraj: Trenčiansky

Re: Skúsenosti s i-Auto s.r.o Stupava ?

Nedeľa, 6. Januára 2019, 08:21

Presne ako si povedal, po telefonáte je to jasné. Nikto ti nedokáže dať to čo oni dokážu sľúbiť.
 
Malas
Príspevky: 1
Registrovaný: 9.9.2022
Kraj: Nitriansky

Re: Skúsenosti s i-Auto s.r.o Stupava ?

Piatok, 9. Septembra 2022, 15:39

Musím konštatovať, že bohužiaľ toto bola moja najhoršia skúsenosť v živote. Od spoločnosti i-auto.sk som si ešte v roku 2021 objednal nie zrovna lacné vozidlo ktoré prezentovali na svojej stránke ako skladom. Je treba podotknúť, že sú dovozcovia a teda žiadne vozidlo nemajú skladom a inzerujú vozidlá zo zahraničia. Rozhodol som sa napriek tomu ich služby využiť. Po prvom telefonáte mi konateľ pán Šuda oznámil, že vozidlo sa predalo a však vedia mi zabezpečiť rovnaké za podobnú cenu. Zatiaľ všetko prebiehalo v poriadku poslali mi ponuky a ja som si vybral. Pán Šuda mi zaslal zálohovú faktúru ktorú som zaplatil a tešil sa na nové autíčko. Na dovoz sľúbil nejaký čas ktorý som akceptoval až do kým tento čas nevypršal a pán Šuda sa začal vyhovárať. Imi stanovený čas pretiahli o 17dní bol som nahnevaný a však auto bolo podľa konateľa už na firme a mohol som si ho prevziať. Prišiel deň D a stretol som sa s pánom Šudom a jeho kolegom ktorý mi vozidlo odovzdával a odovzdal. Odovzdanie prebehlo celkom rýchlo a spokojný som nasadol a odišiel. Na ďalší deň po prevzatí som si auto išiel nechať skontrolovať do servisu a tu ma čakalo nemilé prekvapenie. Technik mi oznámil VOZIDLO BOLO UTOPENE! Bol som sklamaný a zavolal som ihneď pánovi Šudovi, že mu vozidlo prinesiem naspať nakoľko bolo utopené. Pán Šuda prijal reklamáciu vozidlo zobral na prehliadku kde potvrdil, že vozidlo zle preverili a vedia mi doviesť druhé alebo vrátiť platbu. Logicky som si zvolil vrátiť platbu po predošlých komplikáciách. Dohodli sme sa na termíne a všetko bolo v poriadku až kým nenastal deň splatnosti. Platba samozrejme nechodila tak som kontaktoval pána Šudu ako aj druhého predajcu a oni ma ubezpečili, že platbu práve odoslali a mala by mi prísť. Platba však neprišla ani po 3 dňoch a telefón sa nehlásil a na mejli nebolo odpovedané. Začal som teda pátrať a zistil som, že spoločnosť CRB GROUP s.r.o. po starom i-auto s.r.o. bola prepísaná na niekoho iného do zahraničia a pán Konateľ Šuda s ktorým som komunikoval tam už nefiguruje!!!!! Ba čo viac spoločnosť má dlhy voči štátu!!!!! Pán Šuda spoločnosti ste sa zbavil aktuálne je však na vás podané trestné oznámenie za podvod a nevrátenie platby. Podľa informácii máte toho viac zopár desiatok tisíc eur keďže nie som prvý. TOTO je veľké upozornenie pre každého keďže pán Šuda si myslí, že ak vymení spoločnosť za novú môže okrádať bežných ľudí aj naďalej pod tou istou značkou len s inou firmou!!!!
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11607
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Skúsenosti s i-Auto s.r.o Stupava ?

Nedeľa, 20. Novembra 2022, 20:43

Pan majitel mi pisal sukromne, ze mam OKAMZITE zmazat tuto temu, lebo na mna posle pravnikov. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Btw kuknite si ich finstat….
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
Fuxxo
Príspevky: 11974
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M340i / E38 / E53
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: Skúsenosti s i-Auto s.r.o Stupava ?

Nedeľa, 20. Novembra 2022, 20:55

fajnovo, milion evri trzby za 2020, 45000€ dlh na dph :-D co mi to len pripomina
Obrázok
IG: @fuxxo_works_garage
YT: TheFuxxoWorksGarage

G20 M340i 2020 275kW
E38 735i 1999 175kW
E53 X5 30d 2002 135kW
ex: F32 420d Coupe 2016 140kW
ex: E63 650i Coupe 2006 270kW
ex: E34 520i Touring 1994 142kW
ex: E39 530d 2001 142kW
ex: E46 330da Touring 150kW
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11607
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Skúsenosti s i-Auto s.r.o Stupava ?

Nedeľa, 20. Novembra 2022, 22:07

To by bolo nieco pre Bobra..hentaka jednoosobova sro, s dlhmi jak svina a do sprav ti bude pisat, ze ta bude kontaktovat jeho "pravne oddelenie" jak Vlk z Wolfstreet.
LeL...
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9787
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Skúsenosti s i-Auto s.r.o Stupava ?

Streda, 23. Novembra 2022, 15:43

Napiste par recenzii aj na google, nech sa to “pravne oddelenie” zapoti aj s nimi :D
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Mini Cooper
Príspevky: 1
Registrovaný: 2.12.2022
Auto: MINI Cooper
Kraj: Bratislavský

Re: Skúsenosti s i-Auto s.r.o Stupava ?

Piatok, 2. Decembra 2022, 17:43

Všetko vyššie popísané sú podľa mňa úplné nezmysly. Dnes som si od spoločnosti i-Auto prevzal nový MINI Cooper, ktorý mi doviezli od predajcu z Budapešti. Od začiatku jednali maximálne profesionálne a ústretovo. Auto, ktoré ešte pred 2 dňami stálo u predajcu MINI WALLIS MOTOR PEST som dnes so značkami, naleštené, napísané na moje meno a poistené preberal v Stupave. Kto tomu neverí, nech mi kľudne zavolá na 0905 966 209 a poskytnem osobnú referenciu. Chalanom z i-Auto ešte raz ďakujem, sú to profesionáli, akých na Slovensku len tak ľahko nenájdete.
 
Užívateľov profilový obrázok
ALAS
Príspevky: 1869
Registrovaný: 9.7.2013
Auto: E39 525d
Kraj: Nitriansky

Re: Skúsenosti s i-Auto s.r.o Stupava ?

Piatok, 2. Decembra 2022, 18:05

A to si sa registroval len preto aby si to tu mohol vsetkym oznamit hej? :-k
BMW E39 525d | BMW E39 540it 6q | Honda Accord (CH1) TypeR 2.2 VTEC | JEEP Cherokee XJ 4.0 | Mercedes Benz S204 200CDI
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11607
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Skúsenosti s i-Auto s.r.o Stupava ?

Piatok, 2. Decembra 2022, 21:06

Mini Cooper napísal:
Všetko vyššie popísané sú podľa mňa úplné nezmysly. Dnes som si od spoločnosti i-Auto prevzal nový MINI Cooper, ktorý mi doviezli od predajcu z Budapešti. Od začiatku jednali maximálne profesionálne a ústretovo. Auto, ktoré ešte pred 2 dňami stálo u predajcu MINI WALLIS MOTOR PEST som dnes so značkami, naleštené, napísané na moje meno a poistené preberal v Stupave. Kto tomu neverí, nech mi kľudne zavolá na 0905 966 209 a poskytnem osobnú referenciu. Chalanom z i-Auto ešte raz ďakujem, sú to profesionáli, akých na Slovensku len tak ľahko nenájdete.
Pan Suda, ste trapny...
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6528
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Skúsenosti s i-Auto s.r.o Stupava ?

Sobota, 3. Decembra 2022, 19:48

voMacK napísal:
Pan Suda, ste trapny...
To nie je pan Suda, nevies citat? To je pan Mini Cooper.......Mimochodom, prisli uz na teba tie pravniky??? :D :lol:
Keby nebol tento panko podvodnik, skusil by napisat nejaku svoju verziu ale s tou trapnou osobnou spravou o pravnikoch a prispevkom o Mini Cooper sa trafil do cierneho .... do svojho vlastneho cela :thumbup:
asi si mysli ze tuto ludia zeru seno, podobne ako on...
Treba takychto senozrutov monitorovat (rozne sro co zakladaju a kde figuruju) a informovat o tom vratane vsetkych firemnych udajov. Aby potom mohol zapracovat doktor google a aj jeho pravnici
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11354
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Skúsenosti s i-Auto s.r.o Stupava ?

Streda, 18. Januára 2023, 16:24

mame tu nejake dalsie sro ako luminux, i auto je nanovo registrove pod ib partner(predtym ciren) a yvana, esteze zakon povoluje len 3 jednoosobove sro na cloveka

jedna firma v bratislave, druha v nitre, tretia v stupave, zapisana v banskej bystrici namiesto malaciek

to uz nevyzera len ako pyramida, to uz rovno aj biely ponik s tym dlhom 400litrov
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
donfantastickypes
Príspevky: 13
Registrovaný: 24.10.2012
Auto: Bmw 320d/AT
Kraj: Bratislavský

Re: Skúsenosti s i-Auto s.r.o Stupava ?

Štvrtok, 19. Januára 2023, 12:56

Mini Cooper napísal:
Všetko vyššie popísané sú podľa mňa úplné nezmysly. Dnes som si od spoločnosti i-Auto prevzal nový MINI Cooper, ktorý mi doviezli od predajcu z Budapešti. Od začiatku jednali maximálne profesionálne a ústretovo. Auto, ktoré ešte pred 2 dňami stálo u predajcu MINI WALLIS MOTOR PEST som dnes so značkami, naleštené, napísané na moje meno a poistené preberal v Stupave. Kto tomu neverí, nech mi kľudne zavolá na 0905 966 209 a poskytnem osobnú referenciu. Chalanom z i-Auto ešte raz ďakujem, sú to profesionáli, akých na Slovensku len tak ľahko nenájdete.

Takze za 2 dni to profesionali akych na Slovensku len tak lahko nenajdeme stihli najst, skonzultovat s vami ci take auto moze byt, preverit auto, dohodnut zmluvy a faktury a vybavit export, zaplatit cez banku lebo s hotovostou vas poslu viete kam, urobit preklady TP, kontrolu originality, recyklacny poplatok, pripadne STK a EK ak to ma viac ako 4 roky, cistopis technickeho preukazu, a nasledne auto prihlasit priamo na vas a este teda nalestit samozrejme. To mate potom asi pravdu ze na Slovensku sa takato firma len tak lahko nevidi.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných